Som nešťastná ako vyzerám na terajších fotkách

20. nov 2023

Idem sa vyplakat, takže ak mate chuť má dosť do laty, s mierou pls.

Po MD som nastúpila do práce, ktorej súčasťou je časté fotenie rôznych akcií a neskoršia prezentácia fotiek na rôznych soc.sietach.

Ide o to ze ja som do sebou spokojná

...teda bola až do chvíle tých fotiek

Totiž je iné keď sa človek odfoti sám alebo ho odfoti profesionál, dobrý uhol atď.
..no keď vás fotia kolegovia, kadejaké fotky captave je mi až do plaču, faktu nepomáha že mám pár kg oproti obdobiu pred MD, a pripadám si zle....

Mňa to depta, nemám inak so sebou problém, no keď vidím take fotky mam chuť hladovať a cvicit cvicit cvičiť, lebo už nechcem zažívať pocit hanby zo seba, ma niekto podobne pocity, nestíham momentálne urobiť takú zmenu na fit ženu, mam plno roboty, či kaslat na všetko a venovať sa svojej postave....

mondolina
20. nov 2023

fotka skresľuje a pridáva kilá. kľud 😉 v skutočnosti vyzeráš lepšie ako na fotkách.

zojkaaa
20. nov 2023

Ja mam 170/58 a na fotkach vyzeram ze mam sumo chrbat, 2brady a ruky kucharky, naozaj! Staci ze som prikrcena zvesene ramena hlava vpredu ala korytnacka a vyzeram velmi zle 🤦🏻‍♀️ staci dobra poza svetlo uhol a hned sme inde 😊

dadis
20. nov 2023

ja sa tiez sama sebe na fotkach nepacim, co mi minule kolegyna zadrela, ze som mega fotogenicka a na kazdej vyzeram a tvarim sa ako modelka..ale ze vobec 🙈, neznasam na seba pozerat, nikam nepostujem svoje fotky nikdy..kasli na to, aj tak kazdy na fotkach pozera najma na seba..

lindous
20. nov 2023

Klasika, takto sa veľa ľudí vníma na fotkách... no v konečnom dôsledku si ťa tam nikto neobzerá, tak ako sa tam obzeráš sama... všetci ľudia, s ktorými sa stretávaš vedia ako vyzeráš v rôznych polohách, v rôznych mometoch, neanalyzujú to tak... ak sa cítiš zle s kilami navyše, bojuj s nimi, ale hladovať a cvičiť do úmoru nie je cesta, dá sa to aj zdravo

dzulli1980
20. nov 2023

Toto rieši jedna žena - matka? ... buď rada, kým máš len takéto "problémy".

rybiatko123
20. nov 2023

To sa stalo asi každému z nás už 😂 tie momentky bývajú zradne, je to iné ako keď vieme, že nás niekto foti a nastavíme sa ☺️ ak si so sebou spokojná, tak nerieš vôbec. Všetci mame pekne aj zle fotky

aeruginosa
20. nov 2023

Ja ani nepoznám človeka, ktorý sa sám sebe páči na „laicky” zhotovených fotkách napr. kolegami ako ty popisuješ… Nič si z toho nerob, fakt.

autor
20. nov 2023

Ježiš veľmi mi dobre padli vaše správy na obrázku som sa zasmiala...👌👌
Veru musím to hodiť za hlavu, aké vám poviem normálne by som si možno aj poplakala....všade všade všade okolo sú dokonale fotky len ja vyzerám ako paródia samej seba, keby to je v súkromí v albume v rodine, no vidí to komplet cele krajské mesto 😬😬😬🤷‍♀️🤷‍♀️

@dzulli1980 práveže ako.matka riešim iné veci ale toto ma"bodlo" ako ženu čisto sebecky🤷‍♀️🤷‍♀️....neboj už mám 2 pracky vyprate, kocúr vycisteny záchod, obed na zajtra uvarený, malý čistý, zuby umyté rozprávka prečítaná 😉😉

euka210
20. nov 2023

...preto u nas doma som ja fotograf na vyletoch atd 😁 ...staci ako sa postavis, zatvaris, ake je svetlo...a hroza je na svete...kasli na to. Hlavne ze ty si so sebou spokojna 😊

maminkadeticiek
20. nov 2023

Mam 2 deti,narocnu pracu,lietam ako taka handra a schudla som a vyformovala si postavu vo fitku.Vzdy je to iba o voli.Ja som pitrebovala iba fitko a svaly,znama schudla 10 kil za pol roka na strave.Nic ine sa ti neda lepsie poradit ako schudni a cvic a objavis ten krasny pocit ked sa pacis sama sebe.

zlatkazlatka
20. nov 2023

Ako sa na Teba díva Tvoje potomstvo? Čo malý na Teba? Páči sa mu? Usmieva sa? Ľúbi Ťa? 😉
Mňa mnohokrát nakoplo objektívnym a po dlhých rokoch konečne reálnym vnímaním seba samej (aj na foto) vlastné dieťa ❤️ fotografuje, potom na foto dokresľuje obrázky a iba počujem "maminka, ty si taká krásna na tých fotkách" a ja že 😲 čooožeee? V tichosti s úžasom sama pre seba. Práve som sa zase za niečo cepovala. Bezdôvodne. Krivé zrkadlo. Dieťa vycíti. Zrazu stojí vedľa mňa a horlivo ukazuje, aká som krásna na fotkách. Zaráža ho moja "nespolupráca". "Mami, čo Ti je? Tebe sa tie fotky nepáčia? " Vysvetlila som, úprimne, ako sa na nich vidím - nepekná, tam chyba, tu nedostatok. Chápavo, tak dospelácky múdro a láskavo sa na mňa usmial "mami, ty naozaj nevidíš, aká si krásna? Nie je tam nič z toho čo si práve povedala. Ako sa tak na seba môžeš pozerať? Aha, pozri, aká si krásna". A toľko pozitív, že už sa nedalo oponovať ❤️

Mamina ma "presviedčala" od malinka o tom ako som neskôr samu seba roky krivo vnímala. No a uverila som jej. Vieš, lebo maminka...

Ako sa cítiš? Máš v tom jasno ❤️ si so sebou spokojná ❤️ kašli na foto a to krivé zrkadlo samej na seba cez tvrdú kritiku, čo si si sama dala kvôli foto. Preč s ňou 😉

Keby bol pred Tebou posledný deň, riešila by si ako vyzeráš na foto, či sa tešila s rodinkou 😉?

"Maminka, ty naozaj nevidíš, aká si krásna? Nie je tam nič z toho čo si práve povedala. Ako sa tak na seba môžeš pozerať? Aha, pozri, aká si krásna" ❤️

Objímam 🌹

liusa82
20. nov 2023

no čo sa ja poznám, tak ani s profíkom keby ma fotí by som nebola spokojná😀 ja ked sa fotím, tak to tiež musím sama a na x krát vyberem jeden normálny záber🙂

rusalinka
21. nov 2023

Milá autorka, tie dokonalé fotky, ktoré spomínaš, prešli aspoň cez 7 filtrov... a to nie je skutočnosť 🙂

hugger
21. nov 2023

Pozeraj sa na svoje fotky očami človeka ktorý ťa má rád.

autor
21. nov 2023
emiw
21. nov 2023

Ale no tak. Urcite to nie je take zle, ako sa Ti zda. Niekedy sa stane, ze hoci vyzerame super, tak sa pritrafi fotka, kde nevyzerame rovno tiptop. A no a co. Ved nie je to koniec sveta. Pokial Ta to zoziera, skus si odkrojit trochu casu pre seba, trebars vecer a zacvicit si. Nemyslim tym behat do fitka, staci si vziat podlozku doma a pocvicit, ponatahovat, pridat nejaky drepik a podobne. Staci aj 20 min a garantujem Ti, ze sa budes po tyzdni citit skvelo (myslim tym hlavne mentalne). Pusti si ku tomu nejaku fajn hudbicku a to Ta nakopne🙂 Plus skus sa mat rada, taka aka si🙂 A trosku sa obzriet aj za seba, co vsetko si uz v zivote dokazala. Si fajn baba a hlavne mama, no tak hlavu hore, ver si a bude vsetko super 🙂❤️

vanilkovazmrzka
21. nov 2023

15 min na cvicenie si najdes a varit a jest musis tak ci tak, tak to len rob viac s rozumom 🤷‍♀️

ailiba
21. nov 2023

@euka210 presne aj u nas. Moj muz foti strasne....potom mam len depku. Niektori ludia, akoby vedeli vystihnut ten najhorsi moment...

brona235
22. nov 2023

Ja len tolko... foto od mojho muza ( ma v mobile celu galeriu ako " zerem " ) 🤣 vs. ked sa fotim ja. 🙈🤷‍♀️ neriesim. Mam 3 deti a hlavne je, ze sa citim dobre.

monulik007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
heni79
23. nov 2023

Tak môj zážitok xy rokov vzad. Promócie môjho priateľa, už oslava na dome, mne sa roztrhli šaty. Šla som do súkromia zadnej izby, hodila na seba civilné šaty a ručne som si zašívala tú trhlinu. Nádejný švagor šiel čosi do izby, stretli sme sa a že ma odfotí, aká som zručná. Fotil na film (kto si pamätá, vie). Výsledná fotka - ja poloprivreté oči a úsmev od ucha k uchu. Hodnotenie ostatných - ty si tam dobre opitá. Nevypila som nič okrem prípitku a ešte raz, práve som si precízne ručne zašívala šaty. 🤷