Som nespokojná s tým, že ako vyzerám

27. máj 2021

Ahojte. Schudla som 40 kil kazdy ma chvali ako dobre vyzeram a co som so sebou urobila no aktualne mam 78kg pri vyske 168 cm. Ja sa sama sebe stale nepacim a vidim ze som stale tucna. Cvicim davam pozor na stravu no uz to nejde. Velmi ma to trapi ako vyzeram chcem sa citit dobre. Beriem aj lieky na depresiu bo jednom z nich bohuzial dodava chut do jedla. Neviem co robit vysadit ho nemozem no pribrat tiez nie praveze este strasne potrebujem schudnut nemam ziadne sebavedomie

kiki68
27. máj 2021

Ale kde osobneho trenera a zmenit urcite cviky, pridat vahu na zavaziach ( nebudes drzat 3kilecka cely rok) lebo potrebujes viac. Neboj nebudes ako Arnold z toho. Potom prekopat stravu. Je Jasne ze stagnuje metabolizmus. Neboj chce to dobreho trenera. Ked chces dam Ti kontakt na moju trenerku. Ta take holky dava bezne dokopy. Nemaj depky, vzdy sa da vyriesit toto a ist dalej za svojim cielom. Vsetko to chce iba spravne nastavit veci konkretnemu cloveku. Nenechaj sa odradit vobec

nnnuuunnn
27. máj 2021

Ved si dala dolu 40 kg, to n ie je maličkosť. Buď na seba hrdá. Teraz nemáš brutálnu obezitu. Neboj všetko pôjde, pokračuj v tom čo robiš, možno niečo ešte môžeš upraviť, lebo ľahšie sa chudne prvých 40 kg ako posledných 5.

a_adamcova
27. máj 2021

Hlavne to nevzdávaj, ja som dala dole 30 kg, a tiež by som ešte pár kíl prijala. A váha sa mi drží už 3 mesiace, na rovnakom čísle. Ty si nepribrala za mesiac ani za tri, tak nečakaj, že to zmeníš za pár mesiacov. Okrem toho tvoje si potrebuje aj navyknúť na aktuálnu váhu, o čom to bude ak schudneš na raz rýchlo, a potom aj nazad priberieš. Pokračuj v tom, robíš to dobre, o čom svedčí aj tých 40kg. Niekto nedokáže dať dole ani 4 kg. Tak buď na seba hrdá, šup na nákupy, nakúpiť parádne handry na seba, a ver, že sa ti aj sebavedomie vráti, ak budeš v peknom 🙂 Teda aspoň na mňa to funguje, ak mám pocit, že som škaredá, a neviem čo, idem na nákup, a hneď je to lepšie :D :D :D

autor
27. máj 2021

@a_adamcova No to som aj ja teraz urobila nakupila som si pekne veci ale neviem tak mi vadi ako vyzeram ze sa nepacim sebe ani v tych novych veciach :(

a_adamcova
27. máj 2021

Musíš byť trpezlivá. Môžem sa opýtať ako si schudla? Zaradila si cvičenie? Alebo držíš nejakú diétu?

nairia
27. máj 2021

gratulujem ti k tomu uzasnemu ubytku vahy 👏 !!! je to parada. a uplne chapem, ze sa necitis komfortne, ale netyraj sa a ani sa neopustaj. si v poslednej faze a tam to ide veru sakra tazko, najlahsie idu dole pri nadvahach/obezitach tie prve kila, potom, cim si blizsie k normalnej vahe, to ide stale tazsie a tazsie a tam mnoho ludi zacina depkovat a prichadza zlom, ked si povedia, ze to nema dalej vyznam, rezignuju a po par mesiacoch su tam, kde boli na zaciatku.
neviem ako si fungovala doteraz, ale uz asi telo potrebuje zmenu a teraz uz mozno mozes aj riadne zamakat, skus vyhladat pomoct trenera, urcite ti niekto odporuci dobrych trenerov a vyzivovych poradcov (treba vyberat uvazlivo, lebo dnes je pomaly kazdy druhy trener a vyzivovy poradca a s prepacenim hovno vedia).
mas moj velky obdiv a drzim ti palce, prajem vela sil, nech sa coskoro dostanes na svoju vysnenu vahu a citis sa so sebou spokojna 🌞🙏

norikaro
27. máj 2021

ber to tak dala si dole uzasnu vahu za to fakt klobuk dole a z toho by si podla mna aj ty sama mala mat velku radsot. telo potrebuje prestavku, regeneraciu, takze je dost mozne, ze ti bude vaha trocha stat ale to nic, treba hlavne dodrziavat primeranu stravu a obmienat cviky

autor
27. máj 2021

@a_adamcova zacala som chodit na jumping a drzala som macingovej stravovanie

autor
27. máj 2021

@nairia dakujem dufam ze sa mi to podari raz mat tolko kolko by som si zelala

autor
27. máj 2021

@norikaro ved to cakala som ze sa budem tesit z toho ale nemam radost stale mam vela a chcela by som vyzerat pekne :(

panelacikova
27. máj 2021

autorka: ak máš pevnú vôľu a dala si dolu už 40, dáš aj viac, len pomaly... a hlavne pozor na psychiku. aby sa nestalo, že budeš vážiť 60 kg alebo 55 kg a stále budeš mať pocit, že si tučná. pretože ak si vážila 118 kg a má 78 kg, tak si štíhla už teraz 😉

emilius03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
22abigail22
27. máj 2021

Po prvé: klobúk dole! Ťažko ste na seba pracovali, môžete byť na seba hrdá. ❤️
Po druhé: určite nebude na škodu sa spojiť s osobným trénerom alebo aspoň so fitness poradenstvom. Oni Vám pomôžu a jedálničkom a cviky určené vyhradené pre vás 👊
Po tretie: spojiť sa s dobrým psychológom a skúsiť sa zbaviť depresií a najmä tie lieky (sestra moja tiež berie a za 2 týždne pribrala 9kg 😬)
4. Čítam, že nové oblečenie máte - to je fajn. Môžete ešte skúsiť zájsť ku kaderníčke na nový účes, pohrať s kozmetikou alebo ak nenosíte/nechcete nosiť tak ku kozmetičke na hlboke čistenie pleti je tiež nápad. 🤔

a_adamcova
27. máj 2021

Hlavne si treba uvedomiť, a zvoliť taký spôsob aby si pri ňom dokázala zostať už navždy. Pri Mačingovej zostaneš už navždy? Lebo akonáhle sa vrátiš nazad k normálnej strave tak priberieš znova. A podstatné je aký kalorický príjem máš teraz s tou stravou? Ak máš pod hodnotu bazálneho metabolizmu, tak je dosť možné že práve preto ti zastala váha a už nejde ďalej. Ani jesť málo nie je riešenie. Jedlo nie je náš nepriateľ, práve naopak. Len sa k nemu treba stavať s rozumom 🙂

kkovacovak
27. máj 2021

78 pri 168? Takže aj ja som tučná? 😄 Ďakujem ale ja sa tak necítim 🙂 A ani si neprídem tučná. Vždy som mala pevnú postavu a mám aj takú stavbu tela...širokú panvu, ramená atď. Chudšia by som vyzerala smiešne. Je to len o tvojom pocite. Osobne radšej vyzerám takto ako nejaké vychudnuté 50 kilove baby. To sa mne osobne nepáči a ani môjmu priateľovi. Budeš naozaj šťastná keď ešte tých pár kilov zhodíš? Nie je za tým niečo iné? Ale je normálne že si rýchlo schudla 40 a teraz to nejde. Čím je človek pribratejší tým to ide rýchlejšie. Teraz to pôjde dolu zložitejšie ale ide to. Držím palce ak je to naozaj tvoja priorita 😉

autor
27. máj 2021

@a_adamcova uz 4 mesiace sa tak nestravujem a vaha sa drzi lebo stale davam pozor nato co zjem. A ano mam v plane uz navzdy jest zdravo nechcem sa vratit k povodnemu stravovaniu kde som jedla piate cez deviate a bolo mi to jedno

autor
27. máj 2021

@panelacikova joj dakujem len keby som si tak aj ja pripadala :(

autor
27. máj 2021

@kkovacovak neviem niekedy uvazujem tiez ci je problem len v tom ze si pripadam tucna ci to nie je aj kvoli niecomu inemu ale neviem

autor
27. máj 2021

@22abigail22 dakujem velmi pekne 🙂

autor
27. máj 2021

@emilius03 dakujem. Myslis ze ked este schudnem aj tak nebudem spokojna ? Ja sama uz neviem co si mysliet

panelacikova
27. máj 2021

no mne by stačilo tak 5 kíl dať dole a cítila by som sa ako princezná. tak ty sa musíš cítiť excelentne. veď 40 kíl, to je niečo úžasné...

kiki68
27. máj 2021

Potrebujes v strave bielkoviny a vyrazit sacharidy. Teda navysit vajicka s napr zelenym salatom na ranajky, doobeda banan, na obed kuracie a za salku uz uvarenej ryze, poobede 1 jogurt, vecer zelenina s napr tvrdym syrom. Taketo veci treba a nielen jumping, ale aj silove cvicenia, striedat s jumpingom. Mne sa napr z 3 treningov tyzdenne striedaju tie typy, ze co a ako ideme robit. Niekedy su pomalsie, ale proste robime ruky alebo nohy, brucho, inokedy je to makacka a nejdem s pulzom ani na pauzach pod 114 uderov za min. Neboj so vsetkym sa da vykyvat. A este co je dobre na psychiku je sex. Povedzme si uprimne, neni lepsie sebavedomie, nez ked niekto iny ohodnoti nas zeny, ze ake sme super.

autor
27. máj 2021

@kiki68 ano to viem ze vela bielkovin a malo sacharidov. Myslela som ze jumping by mi mohol stacit

kkovacovak
27. máj 2021

Skús porozmýšľať 😉 Schudnutie z teba neurobí šťastnejšiu. Nájdeš si zas niečo iné. Máš priateľa/manžela? Dáva ti dostatočne najavo že sa mu páčiš a že si žiadaná? Nie je to v tomto?

autor
27. máj 2021

@kkovacovak mam najlepsieho manzela ktoremu som sa pacila aj predtym aj teraz. Vzdy mi dava pocitit ze sa mu velmi pacim a ze ma lubi. V tom to nebude

emilius03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz