Slim gueen - náhrada stravy

16. aug 2021

Máte s týmto alebo iným produktom na tento štýl skusenosti? .

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
16. aug 2021

@elizabet173 nie, žiadna reklama, len nemôžem nájsť recenzie. Chcem vyskúšať ale je to drahé tak sa radšej chcem opýtať na skúsenosti tohto alebo podobného produktu .

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
16. aug 2021

@elizabet173 neviem čo si mám myslieť. Určite to nieje zdravé ak tým človek náhrady každú stravu. Ale nahradiť iba napr raňajky by mohlo byť fajn. Neviem preto potrebujem nejaké recenzie. Nestíham raňajkovať zišlo by sa niečo také čo by naozaj zasitilo a nepriberala sa stoho 🙈 ale tá cena. Aj by som to sama vyskúšala ale tá cena má naozaj odrádza

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
minnie_23
5. máj 2022

Ahoj, viem, že je to starší príspevok ale možno si do toho nešla. Nemám konkrétne skúsenosť s touto značkou ale NUPO. Najviac na týchto produktoch môžeš byt 8 týždňov vkuse a potom si musíš dať pauzu aby si mohla ďalej pokračovať v konzumácii týchto produktov. Schudnúť sa ti z toho podarí, nakoľko chudnutie funguje na kalorickom deficite a s týmito nápojmi 6x za deň prijmes taký malý počet kalórií aby si ten kalorický deficit mala. Takže nie je na tom nic neuveriteľne, že by sa na tom schudnúť nedalo.

kika499
2. mar 2023

@minnie_23 vy osobne ste skúšali nupo?

janka95
13. aug 2024

Ahoj. Mne chutia tie nápoje. Zatiaľ som mala len vanilkový. Minulý rok :D tiež som to využívala obcasne lebo nemám čas sa najesť . A schudla som 7 kíl. Ale to som aj cvičiť chodila aj trosku menej jedla :D tetaz som vyskúšala zas balíček mix. Tak uvidíme. Paradajková polievka je nechutna :D
Ale zaujímalo by ma ci niekto vyskúšal aspoň 2 týždne fungovať z týchto produktov poväčšine. 🙂