Slabá vôľa - hľadá sa partáčka

havefaith
6. jún 2024

Dobrý večer,
Mám jedno bábo (už batoľa) a veľa kíl navyše, ale to už aj pred babom, popravde. Celý život ma to sprevádza, bohužiaľ som sa najmä v mladosti všelijak snažila schudnúť, a vždy to skončilo jojo efektom 🙄😞 teraz by som opäť rada schudla a ideálne to aj udržala, teóriu celkom ovládam, si myslím, ale.nedokazem sa k tomu dokopat v praxi, vždy začínam od zajtra, od zajtra....dookola. Som na malú a dom/ácnosť a všetko okolo neho (záhrada, zvieratá) de facto sama, ale žijem s manželom, s ktorým sa navyše bohužiaľ stále hádame a je toho na mňa po fyzickej aj psychickej stránke už priveľa, skrz to sa k zmene stravovania nedokážem dokopat (ranná osladena káva na energiu je pre mňa momentálne must-have napríklad 😕).
Je tu nejaká mamka, ktorá to má so mnou podobné s chudnutím a/alebo životnou situáciou a vedeli by sme si popisat, vzájomne sa psychicky podporiť a nakopnúť? A kopať sa každý deň? 😀
Ďakujem vopred za prečítanie.

simma42
12. jún 2024

@havefaith ja sa hlásim 🙏😊 tiež ma vôľa chudnúť nejak opúšťa, pritom je najvyšší čas, stále to odkladám a pritom sa cítim stále horšie a horšie, už aj po fyzickej aj po psychickej stránke. 🙈 Môžme to skúsiť spolu, možno sa nejako dokopeme 😊

lubkovaandrejka
18. jún 2024

@simma42
@havefaith baby,ste tu?:D

simma42
18. jún 2024

@lubkovaandrejka ja ano 😂

lubkovaandrejka
18. jún 2024

@simma42 mozes prist do skupiny?:D