Skúsenosti s osobným trénerom Jozefom Miklem

drobec_l
8. júl 2014

Ahojte nikde neviem nájsť nejaké dobré či zlé ohlasy na tohto osobného trénera . a ani nepoznám žiadnu žienku ktorá by s ním "spolupracovala"
Je tu niekto taký . Chcela by som vedieť ako ho kontaktovať a ako chudnutie a tréning s ním prebieha. Ak sa niekto aký nájde budem rada za názor 🙂

88summer88
8. júl 2014

@drobec_l ahoj, mas tu kopec zien, ktore Ti jeho jedalnicek aj cviky, proste vsetko poslu do mailu, niektore zadara, niektore za par eur. ja som mu tiez poslala peniaze tak ako to on chcel - v obalke, nemam o tom samozrejme ziadny doklad.. a on sa neozval. ked som mu potom volala tak uz nebol taky strasne mily ako pred tym ked "prideloval cislo" ale poslal ma do .. ze som mu urcite nic neposlala.. takze tak.. a tie plany posiela vsetkym rovnake, mozno kus pomeni hodiny kedy co jest a cvicit.. takze ziadny zazrak necakaj. ja som si potom zohnala vsetko potrebne tu na MK a ked to naozaj clovek dodrziava, tak to funguje. ale je to len o zdravej strave, to si najdes kdekolvek na nete a nemusis za to vyhadzovat 80 e.. teda tolko to stalo pred pol rokom..

drobec_l
autor
8. júl 2014

@88summer88 Fí no tak to teda by som nečakala že by bol takýto "klamárik" hmm ... 🙂
nevieš mi poradiť kde mám hladať niečo také ? 🙂 alebo nejakú stránku

88summer88
8. júl 2014

@drobec_l mozem Ti to kludne poslat ak chces. cas si prisposob podla toho kedy budes cvicit.

drobec_l
autor
8. júl 2014

ak ťa to nebude obťažovať budem rada ak mi niečo pošleš 🙂 najhoršie je že mám doma dvojmesačného drobca ktorého ešte kojím tak cvičiť silovo nemožemm 🙂

drobec_l
autor
8. júl 2014

@88summer88 ak ťa to nebude obťažovať budem rada ak mi niečo pošleš 🙂 najhoršie je že mám doma dvojmesačného drobca ktorého ešte kojím tak cvičiť silovo nemožemm 🙂

drobec_l
autor
8. júl 2014

@88summer88 Dakujem ti 🙂

alex31
8. júl 2014

@drobec_l ...ahoj podobnu diskusiu si mozes precitat aj napriklad tu :
https://www.modrykonik.sk/forum/chcem-schudnut/mikle-jozef-chudnutie-2/

v minulosti tu bola tema na meno Jozefa Miklu ale zmazali ju ... bolo tam vela "za" ale aj velmi vela "proti" tomuto trenerovi ..... osobne ho nepoznam a nemam s nim ani ziadne skusenoti ale podla toho co som mala citat a dozvediet sa sa s nim absolutne nestotoznujem ...
sama som trenerkou a jeho praktiky sa mi teda vobec nepozdavali profesionalne zo ziadneho hladiska .. uz len to ako niekto moze vypracovat nejaky akoze "profi" jedalny listok bez toho aby sa s klientom stretol, videl ho, poznal jeho zdravotny stav, nekonzultoval s nim nasledky jedalnicka - teda ci vyhovuje, nevyhovuje, co nie je prave najlepsie a podobne .... a dalsia vec .. podla toho co baby pisali islo vzdy o takmer rovnaky jedalnicek takze kde je nejaky profesionalny pristup ????

joyance
8. júl 2014

@drobec_l ja som sa mu tiez odhodlavala napisat, ale kamoska ma od toho odradila presne z tohoto dovodu - kazdemu posiela to iste. Som rada, ze som sa mu neozvala.

alex31
8. júl 2014

@drobec_l ... citam ze este kojis 🙂 ... .ale ani to velmi nebrani tomu aby si zacala aj cvicit ...samozrejme nic tazke namahave .. hlavne ak si necvicila velmi aktivne ani pred tehotenstvom ... ale jednoduche napriklad PILATES cvicenia mozu byt velmi ucinne, napriklad ked maly bude spat 🙂 ... dlhsie prechadzky v "rychlejsom" tempe aj s malym ucinne nahradia aj taky klasicky beh .... ak by si mala na to vhodny kociar a samozrejme priestor mozes zapojit aj in-line korcule 🙂 ....

drobec_l
autor
8. júl 2014

@alex31 no ja som tiež nad tým rozmýšlala ako môže niekto niekomu nastaviť jedálniček plus cvičenie bez toho aby ho videl a poznal ho aspon nejako tak .. ale budiš ... ked som videla tie jeho fotky tých premien nedalo sa mi aspon opýtať sa na názor . Som dva mesiace po pôrode a dosť som pribrala síce to ide ako tak dole pomaličky tie kilá ale bruško mi ostalo , stehná riť zväčšili a necítim sa takto dosť príjemne a chcem niečo robiť s tým len neviem čo .. a ešte aj ked väčšina z chudnutia je strava a to by som potrebovala od niekoho poradiť 🙂 len bohužial nikoho takého nepoznám

serpentino
8. júl 2014

@drobec_l Daj si do Googlu....trener Jozef Mikle... a vyhodi ti to hodnotenia aj z modreho konika este z minuleho roku co uz tu je zmazane

cubanka
15. júl 2014

@88summer88
@drobec_l ahojte dievcata prave si pozeram jeho stranku a zostala som zaskocena ako teda funguje. Mohla by som vas poziadat ci by ste aj mne mohli poslat jeho plan? Zaujimalo by ma co tam vlastne je a za co pyta tolke peniaze ktore a rodicaku nie su nazvys hoci kila su stale nazvys 🙂 vopred dakujem

lenik12
22. mar 2015

Ahoj baby. Nebudte hlupe. Ten jedalnicek je na urovni ziacika zakladnej skoly a ma skoro nulovu cenu. Predsa kazdy clovek ma inu hmotnost a ini bazalny metabolizmus. To znamena ze potraviny musia byt uvedene s gramazami alebo kusmi, pretoze 50kg baba potrebuje menej kalorii ako ta 90kg ova. Neplatte nehorazne peniaze za to co nema ani naznak profesionalnej urovne. Ja osobne som spokojna s jedalnickom zo stranky trenerbratislava.sk. Stoji len 20eur 🙂 a pekne som z neho schudla. Mate tam kombinacie 5tich roznych jedan na urcite casove obdobie dna.

jogurtix
23. sep 2015

@88summer88
Dobrý deň, nemohli by ste to aj mne posunúť? Som veľmi zvedavá ale z tej sumy čo pýta sa mi točí hlava ! ☹

88summer88
23. sep 2015

@jogurtix poslane 🙂

kocky ktorejkolvek to poslem bez problemov, ja som mu poslala peniaze bez dorucenky (ano som hlupa) a tvaril sa ze som nic neposlala a este mi vynadal do telefonu, takze cim viac dostane jeho "mudrosti" zadara, tym viac sa z toho tesim 😝

zuzanadringus
23. sep 2015

@88summer88 pošli to prosím aj mne 🙂 Veľmi pekne ďakujem 😉

88summer88
23. sep 2015

@zuzanadringus posli mi do ip mail adresu 😉

zuzka_puska
23. sep 2015

Presne ja s nim mam taku skusenost - teda moje kamaratky. Poslala mu 50eur(tolko si vypytal) a on jej poslal plan, co ma jest, kedy, atd.... A druhej kamaratke sa to zapacilo, tak mu poslala tiez peniazky,a bola zarazena ked jej poslal to iste ako prvej kamaratke, s velmi malinkymi obmenami.... Jedno stastie, ze mi o tom obe povedali, lebo sa mi tiez pozdaval a mala som v plane mu zaplatit- pisala som mu, ze potrebujem daky stravovaci plan, on mi pohotovo odpisal cislo uctu a nech poslem peniaze cim skor, aby som cim skor mala svoj plan. No v tom case som sa kamoskam zdoverila, ze som sa ozvala Miklemu, a velmi rychlo ma dali do laty, ze je to pekny klamar. Je mi z neho zle, ked ho niekde vidim, razom som sa odstranila z tych jeho skupin, v ktorych ospevuje stravu, a cvicenie a vsetko okolo toho.....

nony_
23. sep 2015

ahojte, mozem aj ja poprosit jedalnicek, dakujem 😉

mimi_ke
31. okt 2015

@88summer88 poprosim aj ja jedalnicek ☺️

natalika002
31. okt 2015

ja mám od neho jedálníčky. Vobec sa mi neosvedčili, ale ak niektorá chcete , písnitemi ip , za 10% jeho sumy vám to pošlem. Možno sami tak vráti aspoň časť peňazí. Sú to 4 mejly.

gotthardik
31. okt 2015

Ahojte, najde sa dobra dusicka a posle aj mne ten jedalnicek? 88summer88 ?? veelmi pekne dakujem 🙂