Schudni s Dave alebo Fitlavie - názory, skúsenosti

8. sep 2024

Ahojte zaujíma názor čo je lepšie čo sa týka programu na chudnutie investovať do Schudni s Dave alebo do Fitlavie? Aký je váš názor, ti čo ste skúsili aj aj
Alebo je to niečo podobne ? Schudni s Dave som mala na 7 dni zadarmo zda sa mi to celkom dobre len ta cena ma trošku odradza čo ak …

vyrovnanaosoba
8. sep 2024

A tých 7 dní si sa ako cítila?

katkakuch1
8. sep 2024

Ja než som otehotnela som cvičila s fitlaviou. Mne sa páčilo, ako bolo všetko nastavené, vedela som si jedálniček vybrať aj sama, že ktorý mi najviac vyhovoval, to isté aj cvičenia (je na výber z viacerých) páčili sa mi tie online stretnutia naživo, ktoré bývali.. aj rôzne semináre. Schudla som najskôr veľa v cm a až neskôr išli dole aj kilá. Po pôrode sa chcem určite k tomu vrátiť. Veľmi mi to pomohlo aj čo sa týkalo jedla 😁 nemusela som nič vymýšľať a varila som tak aj pre manžela akurát u neho som jedlo nevážila.. jemu som nakladala a robila všetko ako predtým len jedol to, čo ja.

vyrovnanaosoba
8. sep 2024

@katkakuch1 môžem sa opýtať, či jedálniček bol priamo tebe určený, alebo to bolo tak priemerne, že 1600kcal pre každého a musel si to upravovať?
A cenovo nákladné varenie?

katkakuch1
8. sep 2024

@vyrovnanaosoba jedálniček bol pre všetkých ale vyberala si si podľa kcal, ktorý ti vyhovuje.. bol tuším 1200-1400, 1500-1800, 1900-2100 alebo tak nejako.. a tie všetky boli rozdelené pre vegetariánov, obyčajný a pre nestíhačov (že napríklad tam boli rôzne minútky/hotové jedlá z DM). Napríklad ja nejem ryby, tak ak bola ryba, vybrala som si napríklad z týždňa predtým nejaké jedlo..cenovo to až tak nákladné nebolo (aspoň teda mne to tak prišlo, lebo väčšinu tých potravín si kupujeme aj normálne).. ale mám pocit, že robili ten jedálniček tak, že prispôsobovali ho zľavám v lidli (to je tuším aj ich partner) a podľa toho, čo malo byť v akcii resp. Bolo v ten týždeň tak zakomponovali do jedálnička.

zaba21
8. sep 2024

@vyrovnanaosoba
Jedálničky majú na výber, podľa toho, kde sa zaradíš. V tejto aktuálnej výzve je 5 druhov jedálničkov :
Rýchly 1600 kcal
Vegetariánsky 1600 kcal
Základný má 3 verzie: 1400-1600/1600-1800/1800-2000
Prípadne existujú na stránke aj flexibilné jedálničky, kde si sama kombinuješ. Tie sú tiež fajn.

vyrovnanaosoba
8. sep 2024

@zaba21 môžem si pozerať všetko ci to už má niekde zaradí podľa mojej váhy? Totiž, ja by som chcela inšpiráciu co sa jedla týka, ale manžel by aj cviky potreboval. Ze by sme si to nejak spolu pozreli

katkakuch1
8. sep 2024

@zaba21 ďakujem, že si to uviedla na správnu mieru. Už som si nepamätala, ako to bolo presne v jarnej nakopávačke.. 🫣 myslela som, že každý mal vegetariánsky a rýchly.. 🫣🫣 a teraz do tejto som sa už neprihlásila..😊

lubka474
8. sep 2024

@katkakuch1 a kolko to stalo?

zaba21
8. sep 2024

@vyrovnanaosoba
Zaplatíš si členstvo minimálne na mesiac a môžeš pozerať komplet všetko na stránke počas tohto obdobia. Môžeš si postahovať jedálničky a rôzne vzdelávacie materiály. Určite si stiahni nejaké vzorové jedálničky a potom flexibilné jedálničky, urobíš si obraz ako by mal jedálniček vyzerať.

zaba21
8. sep 2024

@lubka474
Mesačný prístup stojí 9,99 €. Vieš za to získať dosť veľkú protihodnotu, už záleží či má človek sebadisciplínu. Ale určite odporúčam túto stránku pre ľudí, ktorí nevedia nič o zdravej výžive. Vie sa dobre zorientovať.

simonka_vi
8. sep 2024

Za mňa Schudni s Dave išla som si ho skoro rok a schudla som z 96 po pôrode na 68 jedálniček som mala na mieru a bol veľmi dobrý nebolo tam nič co by mi nechutilo cvičenie som si mohla vybrať ci chcem začiatočnicky alebo pokročilí. Za mňa určite Dave keď som mala problém kľudne som mohla napísať Dávidovi alebo Veronike a vždy pomohli keď bola dáka kríza ze kg nešli dole. Po pôrode idem do toho zas podľa mňa to stoji za tie peniaze ❤️

katkakuch1
8. sep 2024

@lubka474 10€/mesiac