Schudnem niekedy zo stehien?

6. feb 2023

Ahojte chcem sa spytat ci nema niekto podobny problem….meriam 158cm, mam postavu hrusky…proste vzdy som mala vacsie stehna a boky….vzdy ked som schudla tak len prsia isli hned dolu, brucho mam vzdy ploche staci mi den nejest, sportujem aj stravu som dodrziavala kedysi no proste ja som vyskusala ozaj vsetko lenze vzdy som schudla len hore a dole nikdy. niesom nejak ze tucna len mam vacsie stehna proste tuk ide vzdy tam. Ja sa vobec pytam sama seba ci sa to vobec da….skusala som naozaj vsetko a nikdy sa to nepodarilo nech som robila cokolvek. Dokonca som mala pocit ze ked som to najviac prestala riesit ci cvicenie ci diety tak to bolo najlepsie….podarilo sa vam nejakym sposobom niekomu schudnut z problematickej partie stehien? a ako?

macekovam
6. feb 2023

Schudneš... Skus prerušovaný post... Používaj aj kalorické tabuľky.. A ako aktivitu daj rýchlu chôdzu.. A pekne schudneš J zo stehien... Alebo OO... Ketodietu... Ak si myslíš ze by si to zvládla ale mne to príde neudržateľný v mojom pripade😊

1angelika
6. feb 2023

dá sa aj keď to ide ťažko, cvičením: výpady, unožovanie, zanožovanie a také,..že na jednej stojíš a s druhou cvičíš a pod, na nete je toho plno,..určite nie drepy ani cviky so závažím, z toho by ti ešte zmohutneli.a samozrejme strava....ak tam máš aj tuk tak stravou schudneš.

kvetinka75
6. feb 2023

skús posilňovať a zameraj sa na nohy. Zmeraj si objem. Po mesiaci premeraj. + strava.

autor
6. feb 2023

@kvetinka75 to som mala aj trenera a nakoniec z toho boli len este viac svalnatejsie nohy 🥹🥹🙈 ked som prestala potom bolo to lepsie takze ja fitness uz nechcem mne to nevyhovuje preto pisem ze som skusala uz ozaj skoro vsetko

kvetinka75
6. feb 2023

no to je zaujímavé, pretože ak by to bol tuk, tak by sa objem mal zmenšiť.

jesenzima
6. feb 2023

Ak je to genetika, nikdy tenké nohy mať nebudeš. Som na tom podobne s nohami,som vysoká, štíhla, prsia žiadne, ale za to stehná a lýtka ... 🙄 Už som si zvykla. A keď budeš cvičiť iba nohy, tak ti narastu svaly, a budeš mať nohy ešte hrubšie ... Treba sa s tým zmieriť 🙂

katka533
6. feb 2023

Skor by som sa zamerala na cviky pre stihle nohy, pilates ...

autor
6. feb 2023

@jesenzima no tiez si myslim ze to to uz asi nezmenim, ale tak uz to neberem tak tragicky ako ked som bola mlada 🤣 pomaly sa uz s tym zmierujem

theabloom
6. feb 2023

ahoj, tiež mám rovnaký typ postavy - u mňa zaberá na stehná a zadok kombinácia stravy s minimom sladkého a pečiva, čistá voda (príp. so sirupom). PLUS pohyb: (1) plávanie 3-krát za týždeň a po pár mesiacoch pekne vytvaruje postavu. Stojí za to sa naučiť správne plávať. Na štíhle nohy je dobrý kraul, a štýl prsia na vytvarovanú riť 😀.
(2) bicyklovanie. Ak by si bicyklovala s prevýšeniami cez kopce pri najvyššej záťaži, to už by rástli svaly. Bicyklovaním primerane vytvaruješ a schudneš od pása dole vtedy, keď budeš bicyklovať iba stredne intenzívne/svojím vlastným tempom po rovinke a pravidelne.

autor
6. feb 2023

@theabloom aha no ja som na biku chodil po kopcoch 🤦🏻‍♀️ mne celkom dobre robila turistika len teraz ked mam dieta male tak sa to neda 🙈

1angelika
6. feb 2023

stačia ti cviky s vlastnou váhou, fitko určite nie, to ako píšeš má skôr opačný efekt...ale nevešaj hlavu , dá sa to, ja som schudla tiež keď som sa prestala umárať s cvičením 5x do týždňa ..radšej sa zameraj na stravu a pohyb ako ti radia, plávanie, chôdza..

jaja20
6. feb 2023

Tiež odporúčam rotoped. V pohodlí domova môžeš na ňom šľapať a popri tom pozerať telku 🙂

sabinka022
6. feb 2023

Ak mas postavu hrusky,tak nikdy nebudes mat uplne stihle stehna a zadok. Skor by som sa zamerala na posilnovanie hornej casti tela,aby si posobila symetricky.

annamarin
6. feb 2023

Ja som videla na YT anglicke videá - cviky na schudnutie z noh. Tusim aj Chloe Thing ci ako sa volá natacala také. Neskusala som to, ale v budúcnosti chcem. Len ešte chudnem tak celkovo.

michu_
6. feb 2023

ja som napr.stihla 168/46, ale ked kus priberiem-kilo, dva / co je u mna normal, v zime, v lete mam zas o tie kila menje/ vsetko mi to ide do stehien a robia sa mi tzv "saddlebags. pred tyzdnom som si pozrela na youtube. video april han cvicenie,tak prvykrat nieco take robim, cvicim kazdy den, cez 10 minut to je, vysvetluje napr.aj,z e v tomto pripade, tam su vyrotovane kosti dopredu akoby, preto aj nohy jemne do X, a preto sa v tej oblasti hromadi tuk. lebo to , co tam je nespravne , ten tuk chrani. tak som zvedava, ci to bude mat nejaky vysledok. stravu mam dobru, pohyb tiez...
inak som este niekde nasla aj, ze ak zeny priberaju do spodnej casti tela, a je tam ta nerovnovaha-horna cast stihla, dolna nie, z duchovneho hladiska to znamena, ze nezijeme presne taky zivot aky by sme chceli. to co chceme je v nesulade s tym ako to naozaj je ako nesulad medzi hornou castou tela a dolnou. ;)

milka20
6. feb 2023

Ešte skús maderoterapiu

simona082
16. feb 2023

Strava, Strava,Strava, chôdza a beh. Mne zaberá toto keď to chcem rýchlo.Mňa beh aj baví takže o to je to jednoduchšie 😁 proste treba tie nohy vypáliť. Dá sa to aj vo fitku len treba tomu prispôsobiť tréning čiže viac opakovaní ( menej jedla) rastie to vtedy keď je tréning zameraný na rast svalov a samozrejme keď je strava v surpluse.
Čiže to bol nejaký divný tréner co je tréner asi len papierovo😀 sama som trénerka a keď tých niekt. trénerov vidím co s tými ľuďmi robia a oni im este zato aj platia no koniec. 😏