Schudnem 7 kg za mesiac?

16. máj 2024

Ahojte, podarilo sa mi za cca 4-5m pribrat cca 6-7kg. O mesiac ideme na dovolenku a rada by som sa pohodlne zmestila do všetkého svojho letného oblečenia 😅 myslíte že je to reálne ? Stravou a cvičením.
Mám momentálne 73 a chcela by som cca 66-67 mat

blonde_bella
16. máj 2024

Ako dlho si priberala, tak dlho chudni.

Inak to môže mať dopady na tvoj vzťah s jedlom, Jojo efekt, psychika, únava, krvný obraz... Je 300 problémov s tým spojených...a kvôli dovolenke sa to neoplatí ..

pribinak
16. máj 2024

Nie, ani by to nebolo zdravé

pe_mi
16. máj 2024

Schudnúť schudneš.ale Jojo efektu sa.nevyhneš.je to neudržatelne.rozhadzes si metabolizmus a telo si to zapamätá.

egonsk
16. máj 2024

kolega schudol za necely mesiac 10kg, ale mal covid 🤪

lakebabe
16. máj 2024

Schudnúť možno schudneš drasticky ale ten jojo efekt potom ti nestojí za to

7miriam77
16. máj 2024

5 kg je reálne a ok, 7 kg za mesiac je nezdravé chudnutie

mabenn
16. máj 2024

tato uvaha je nezmysel...schudni za mesiac kolko sa bude normalne dat a po dovolenke pokracuj kvoli sebe, nie kvoli dovolenke

monicatko20
16. máj 2024

@7miriam77 podľa mňa v pohode..ako píšeš, 5kg sa dá, 2 kg ti padnú dole hneď za dva dni keď sa telo odvodní pri chudnutí 😊
Autorka dáš to!A jojo efektu sa neboj, len keďže zdravo aj po schudnutí, aby si ozaj nenabrala dvojnásobok

autor
16. máj 2024

Ďakujem vám, ako samozrejme aj po dovolenke pokračovať zdravo, len teda o tú dovolenku mi ide nech nemusím nakúpiť nový šatník zbytočne 😅 ale zas aj ak dám len 5kg tak si myslím že mi bude dobré oblečenie. Väčšinu oblečiem aj teraz len som v tom ako hurka no 😅

lakebabe
16. máj 2024

5 dáš prvé kila sú vždy voda to pôjde keď budeš mat prísny režim

majamat
16. máj 2024

da sa 5kg, co je este fajn. oblecenie vacsinou nepozna,ci mame 2kg viac, ci menej, to jedine ak yb bolo velmi tesne mnohe kusky su aj elasticke. cize ak das dole 5kg a navyse si spevnis svaly, yvformujes postavu, urcite ti bude minulorocne letne oblecko dobre.

missviolet
16. máj 2024

na 7kg tuku?? za 30 dni? matematika: 7kg x 7500 kalorii (tolko ma kg tuku)= 52500 kalorii potrebujes spalit. to je denný deficit 1750 kalorii - co je bezny denny prijem zeny. cize by si musela jest doslova NIC alebo nieco do 200 kalorii denne cca. cize odpoved - nemozne. aj keby si takto nejedla, stratis vodu, svaly.. toto pri tvojej vahe zdravo za ten cas nejde. to by slo pre niekoho 120kg....

sisska96
16. máj 2024

Kvôli 5 kg nemusíš kupovať nové šaty

bejka90
16. máj 2024

Ja som pred svadbou pila ten napoj "turbodieta" a presne som za mesiac schudla 7 kil :D a nemala som jojo efekt... zisla som z 59 na 52, ale nabrala som potom na 55, co si myslim ze je stale lepsie ako 59

lakebabe
16. máj 2024

@bejka90 tak o tomto som ešte nepočula to bol nejaký drink?

bejka90
16. máj 2024

@lakebabe ano, take drinky sa z toho robili, pozeram ze teraz sa to vola Ideal body...a tam je aj popisane ako sa to pije... prve 3dni sa lije len ten napoj 3x denne potom asi tyzden iba rano a vecer a na obed nejake "jedlo" take dietnejsie a tak to malo postupnost. Mala som mesacny program, ale je pravda, ze ma z toho prvy tyzden nejak "prehnalo" asi 2x za den :D ale potom si telo na to zvyklo.alebo to bola len moja reakcia na ten napoj to uz neviem

lakebabe
16. máj 2024

@bejka90 teraz to kukám to je podobný princip ako herbalife kokteily to teraz pila známa a schudla už desať kíl dáva si to miesto večere

nelka93
17. máj 2024

Však začni cvicit a stravovať sa normálne a uvidíš. Nikto ti nepovie ci to zvládneš, lebo to záleží od teba. Ja som 7,5 kila schudla za 50 dní. Ale teda išla som z vyššej váhy ako ty a išlo to ľahšie teda

rorino
21. máj 2024

0.5-1 kg za týždeň,je chudnutie bez jo-jo efektu

freepalestine
21. máj 2024

Napis mi spravu ak chces partacku 🙂 (neboj nic nepredavam atd; mam ale podobny ciel, tak by sme sa mohli navzajom podporovat)