Schudli ste tak, že ste vylúčili cukor a múku?

amy191011
15. júl 2020

Ahojte chcem sa spytat zeny ci sa niektorej z vas podarilo s chudnut len tak ze vylúčila cukor a múku bez cvičenia..?

ella_price
15. júl 2020

Každý máme iný metabolizmus a iné telo, takže niekomu takéto vylúčenie pomôže, niekomu nie 🙂 Mojej mamine napríklad vôbec a ja som zase čo to schudla 🙂 Treba skúsiť a počúvať svoje telo čo mu vyhovuje

ajka0207
15. júl 2020

@amy191011 záleží aj z čoho štartujes, ja jem malo múky takže keby ju vylúčim, tak neschudnem. Plus z akej váhy.

lenuska1907
15. júl 2020

Áno mne, ale nejem ani ryzu ani zemiaky.

panelacikova
15. júl 2020

@amy191011 ja som pomerne štíhla k výške, 171/65-66 kg. Ale akonáhle vylúčim mlieko, ktoré mi, mimochodom, aj dosť často škodí na črevá, tak nerobím nič, a váha zíde behom 3-4 dní na 63,5. Teraz sa mi tak stalo po asi 4 dňoch obmedzovania, že šlo o 2 kg dole. Takže áno, je to možné, je však dobré skúšať, čo ti vyhovuje a čo nie. A hlavne, čo znesieš 😀 Lebo ja bez mlieka to ako krava bez vemena 😀 Aj dnes ráno som si už dopriala kakauko, jednoducho aspoň občas proste musím 🙂

ella_price
15. júl 2020

@panelacikova Neskúšala si nejaké rastlinné mlieka? 🙂 Výborné sú tie od Alpra alebo z DM a možno by ti to tak neškodilo na trávenie 🙂

panelacikova
15. júl 2020

@ella_price nie. čosi som skúšala bezlaktózové z Raja kedysi. No neviem, môžem skúsiť. Oni sú ako cenovo na tom cca?

oliolijanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ella_price
15. júl 2020

@panelacikova Vychádza to tak okolo eura aj niečo. Podla toho kde nakupuješ, ale ako píšu predomnou, aj domáci mandlový nápoj je strašne dobrý. Rovnako aj maslo 🙂

andulam
15. júl 2020

Ja som zvykla jest dost vela volakedy..ked som sa rozhodla schudnut,zmensila som o dost porcie,ale nevylucila som pecivo,kazdy vecer som mala celozrnnu zemlu alebo nieco podobne a za mesiac a pol som schudla 10kg.lenze ked som zacala jest normalnejsie,rychlo som pribrala.teraz uz nie som ,,tucna",mam taku normalnu postavu a jem zdravsie,aj vacsie porcie,aj cvicim,chudnutie sa vlecie slimacim tempom,ale ak aj na dlhsiu dobu prestanem jest zdravsie a necvicim,tak aspon nepriberam ako predtym.

panelacikova
15. júl 2020

@oliolijanka no to znie super, len či to má aj chuť kravského mlieka? 🙂 ja milujem tú sladkastú chuť klasického mlieka
@amy191011 a ešte k cukru. ja doma nemám cukor. až na práškový, keď raz za 3-4 mesiace upečiem bublaninu, tak vtedy použijem práškový cukor klasický. ani by som nepiekla, ale mám dcéru, tak občas kvôli nej a samozrejme, že si dám i ja 🙂 inak doma cukor nepoužívam vôbec. kryštálový ani nedržím doma. kávu necukrím, čaje, nič proste. a vôbec mi nechýba cukor. ak by, dám si nejaké ovocie alebo zo dve kocky čokolády z času na čas 🙂 a myslím, že cukor sa tiež výrazne podieľa na váhe, veď je to cukor 😀
@ella_price ďakujem, keď tam pôjdem, opýtam sa na to a vyskúšam, ako mi bude chutiť. cena nie je zlá, ja aj tak kupujem žlté rajo za 99 centov, takže ten rozdiel tam už nie je taký výrazný

oliolijanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenuliatko84
15. júl 2020

Nie.nejem ani bielu muku a ani biely cukor a cvicim a aj tak to ide velmi pomaly

oliolijanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amy191011
autor
15. júl 2020

Pytam sa preto lebo kamoska mi tvrdi ze ona vylúčila bielu muku a cukor a za mesiac schudla vdaka tomu 11 kg bez akéhokoľvek cvičenia ci väčšej fyzickej namahy..

yipsylonka9742
15. júl 2020

Dala som si tabletky na chudnutie z lekarne pred dvomi dnami som zacala... uvidim .... ale mam o skoro 2 KG menej odvtedy ... 🙃tesim sa ale som opatrna uvidim...nic dopredu neviem... nepoznam ich iba z obycajnej reklamy...

yipsylonka9742
15. júl 2020

Cukor som nevylucila ..prijmam ho tak ako doteraz v napojoch...cokolady mi nechutia...🙃

yipsylonka9742
15. júl 2020

Muka ? Tu nejem...nechuti mi..🙃

yipsylonka9742
15. júl 2020

@ella_price 🙃 ja nemam cas pocuvat svoje telo🙃😄musim pocuvat svoju malu a mam hlavu ako melon...
A potrebujem schudnut!🌞
obdivujem tie co to vedia...

ella_price
15. júl 2020

@yipsylonka9742 Tak úprava stravovania a všímať si čo telu škodí a čo prospieva sa dá zvládať aj popri dieťaťu 🙂
Ja som schudla popri malému aj vďaka cvičeniu vlastnou váhou. Vždy večer som si vyhradila tak pol hodinu a išlo to 🙂 Behom mesiaca 6 kíl dolu a váha sa drží bez nejakého jojo efektu

yipsylonka9742
15. júl 2020

@ella_price no mas pravdu nieco na tom bude... lebo nemam iba hlavu ako melon ale aj brucho, stehna, zadok😄🙃👍...asi to musim zvladnut aj popri nej... musim sa to konecne naucit...ale cakam, ze pojde do skolky ...q

ella_price
15. júl 2020

@yipsylonka9742 Určite sa ti to podarí 🙂 Možno môžeš skúsiť nejaké videá na youtube podľa ktorých ti pôjde lepšie cvičiť. 🙂

limetka69
15. júl 2020

Ja som takto krasne schudla, ale len 1 x, pri druhom pokuse to so mnou neurobilo nic. Zial. 😂

renatka1985
15. júl 2020

@amy191011 schudnut z mesiac 11kg bez cvicenia je mozno realne, no absolutne nezdrave. kamoska predtym pravdepodobne jedavala len rezance s cukrom a potom uz pila len cistu vodu

asia83
15. júl 2020

@amy191011 Áno, ale aj jedenkrát týždenne cvičenie plus každý deň minimálne dve hodiny chôdza.

iamvero
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanilka83
7. máj 2021

@amy191011 bez cvičenia vylucila laktozu muku cukor - 14 kg

marsella_22
7. máj 2021

@amy191011 Áno, iba cukor, a to úplne. No výsledok bolo vidno za rok a pol asi. Za mesiac je to podľa mňa nemožné. A treba pamätať na to, že dávať dole kilogramy je iné než dávať dole konfekčné veľkosti. Ak idú prudko dole kilogramy, chudne nám svalstvo. Avšak treba dávať dole tuky, tie sú síce ľahšie, no vidno to najviac na oblečení. Skúste si pozrieť knihy od Antónie Mačingovej. Ale isto aj nejdenie cukrov pomôže, lebo aj to mám odskúšané.