Schudli ste, keď ste prestali večerať?

manucao
5. nov 2013

Ahojte zienky..viem je tolko diet..dukanova, delena strava, 90 dnova...atd atd...ja som drzala 90 dnovu a dodrbala som si z nej zaludok..mala som strasne krce a bolesti..doteraz mam problem so s travenim a tak som sa rozhodla ze ziadnu dietu nebudem dodrziavat..ono to mozno ide dole rychlejsie s dietou, ale podla mna k chudnutiu a vysledku sa dopracujeme aj bez vecere..Ja som pred troma rokmi prestala vecerat a dala som dole za mesiac 4 kila.To som isla zo 65 kil na 61..no zial teraz mam 69 kil a to je uz extrem. Asi to je tym, ze moj zivot nabral pozitivny obrat. Som stastne vyse roka vydata..mam pokoj, a stale pocuvam od manzela ze sa mu pacim taka aka som..ze ma rad zeny krv a mlieko...no ja som uz so sebou nespokojna..tak som sa rozhodla ze sa vratim k tomu, ze vynecham veceru..a zaradim brusaky. PO 17stej uz nejem.Nechcem vlemi schudnut..som vo veku 34 r. ked uz si to odnesie aj plet a zostarnem..takych 5 kil ked dam dole budem Ok. Prosim vas, ma niektora z vas pozitivnu skusenost ze sa jej podarilo vynechanim vecere schudnut??
dakujem vam.

farmacka
5. nov 2013

jasne, treba jest pravidelne kazde cca 3 hodiny a po 17. hodine uz nic alebo zeleninu..ked som potrebovala schudnut, vzdy iba takto, podla mna - kazdy takto vie schudnut 🙂 nedoporucam ziadne drasticke diety, rozhadzu ti organizmus, hrozi jojo-efekt a citis sa pri nich hrozne.. ides dobrou cestou, ved ju mas aj sama odskusanu..chudnut 5 kilo je lepsie ako 15 😀 takze dobre si sa rozhodla, teraz je ten spravny cas 😉

luckah6
5. nov 2013

Mne sa to raz tiez osvedcilo ze som po 17tej nejedla a schudla som vtedy. Odvtedy som ale nic take neskusala lebo som schudla totalne sama od seba ani som nic nemusela robit a teraz mam len 47,5 kg co je uz dost malo na moju vysku. Takze momentalne sa ja zas potrebujem prejedaat 🙂
P.S. baby som tu nova, ako vytvorim tiez diskusiu? Potrebujem sa poradit o jednej veci. Ď. 🙂

dadushe
5. nov 2013

Nejlepší je na čas se vyhýbat cukru a sladkostem, omezit přílohy a víc se hýbat🙂 Večeři si neruš, zpomalíš si metabolismus a finálně budeš potom paradoxně ještě víc nabírat🙂 Posilování břicha je chválihodné, ale nejlepší je podle mě běhat (chodit) ve správné tepové frekvenci, to to jde dolů jedna báseň🙂

luciferkax
5. nov 2013

Veru, jesť každé 2-3 hodiny je nalepšie, nezlenivie ti tráviaci systém.. Je dobré zvyknúť si na ráno vypiť pollitra vlažnej vody 🙂 a nejesť po 18-teh hodine... V lete to je jednoduché, dlhé večery som strávila vonku, s deťmi, psami... vzime mi vždy pár kíl vyskočí hore, lebo si ich trávim jedením 🙂 🙂) ale tak, to je už o pevnej vôli...

miskamaj
5. nov 2013

jasne, ze tym schudnes, ale aby si si vahu udrzala, musela by si sa vecere vzdat uz navzdy. Akonahle zacnes znova veceriat, vaha pojde hore aj s urokmi. Zakladne pravidlo je, nebyt hladna. Ak byvas casto hladna, telo si nasledujuce jedlo ulozi, aby malo rezervu, ked mu znova nedas. Takze zacarovany kruh.

carrie4
5. nov 2013

áno mne sa podarilo schudnúť ked som posledné jedlo jedla o 17h... a najmä som sa vyhýbala niektorým potravinam a pochutinám aj cez den. stačilo vyradiť pečivo a sladkosti a to mi stačilo... 🙂 a osobne si nemyslím, že ked sa vrátiš do starých kolají večerania, že sa kilá vrátia späť... mne sa nevrátili... asi záleží k akým večeriam by si sa vrátila, ak pravidelne k slanine a mastnému bôčiku a podobným lakotinám, tak je logické čo by nasledovalo 😀

seemani
5. nov 2013

@luciferkax klikneš si na fórum a tam ti vyhodí sekcie, vyberieš si kategóriu, ktorej sa tvoj príspevok týka a dáš na pravej strane založiť novú tému. a tam si vyberieš, či diskusiu alebo otázku. Na otázku ti každý môže odpovedať iba raz.

maribell
5. nov 2013

pred tromi rokmi si prestala veceriat a schudla si za mesiac 4 kila... tak co sa pytas ci sa to da ked si to uz realne zazila? 😉 ...preco si v tom teda nepokracovala?

klincek
5. nov 2013

neveceranie funguje..len pruser je, ked mate vecer varit obed na druhy den ☹ ..kto by neochutnal? 😅

gzzzl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
koldzi
8. jún 2020

@farmacka stači jest 1-2 krát za deň.Jesť každé tri hodiny?ved to sa ani neda ani a nemate stravene este to jedlo ktore ste zjedli pred troma hodinami.Keby ste jedli 1-2 denne mozte si na tanier toho nalozit omnoho viac a hladny nebudete.