Schudli ste bicyklovaním?

1. nov 2022

Schudli ste bicyklovaním ? Niekde čítam že áno , niekde že nie. Koľko ste cca schudli ?

stellarstar
1. nov 2022

Aj a cvičenie

thereisabear
1. nov 2022

Keď si dáš potom normálne jedlo, tak schudneš, keď zmrzlinu so šľahačkou, tak nie. Zhruba tak.

autor
1. nov 2022

Tiež som premýšľala nad orbitrekom ešte . Máte niektorá skúsenosť ? Potrebujem zhodiť 9kg

zmrzlinka2021
1. nov 2022

schudnes jedine kalorickym deficitom

gabika128
1. nov 2022

Ja športom nechudnem, skôr naberám a telo si pýta viac jesť. Keď chcem schudnúť musím naozaj obmedziť stravu

fineta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diamondsspaces
2. nov 2022

Tento rok som schudla 10kg z toho 2kg vody (zabudala som piť ) a 13kg tuku . asi si vravíte že neviem rátať ale ja som pribrala hodne svalovej hmoty bicyklom (najmä nohy) , lebo som jedla veľa bielkovín ako nižsie spominam. Bicyklovala som cca 45 min 5x do týždňa na strednom prevode do mierneho kopca , tep 160-180 , popri tom ľahká joga na popretahovanie šlach a svalov . Jedla som pestrú a rozmanitú stravu , za celý život som nezjedla toľko zeleniny ako tento rok. :D Mala som kalorická deficit , jedla som 1600kcal denne , v čase PMS 1750Kcal (vnútorný duch potreboval byť upokojeny cokoladov, zmrzlinou ), rozloženie stravy 15%tukov 55% sacharidov , zvyšok bielkoviny . ALE Popravde robila som to zle , bola som na vyšetrení bazalneho metabolizmu a pani doktorka mi uricla hodnoty 25% bielkovín 30%tukov 55% sacharidov podľa môjho Metabolizmu. Tak že za mňa , schudnúť saba biku dá ale priberiete na svaloch (nohy) Rada a typ na záver : treba sa aj merať , zapestie, boky, brucho , nohy (lýtko , stehno) , iba tak zistíš, že čo si schudla a čo si pribrala. Niektoré ženy majú 75kg z toho 30%kg tuku a vyzerajú tučné a sú ženy ktoré majú 75kg z toho 10%tuku a vyzerajú chudo .

diamondsspaces
2. nov 2022

A pani doktorka mi povedala že,kvôli tomu prvému rozloženiu živín som preto schudla tak málo , že mala som dať dole aspoň 17kg , a to len kvôli tomu že som jedla veľa bielkovín a malo ZDRAVYCH tukov , čo mi aj v krvi vyšlo, že mam malo toho dobrého cholesterolu. Ale kazdí sme iní. Možno vy budete potrebovať iné rozloženie živin . 🙂

kotvickaa
3. nov 2022
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.

70-80% uspechu je v strave, cvicenie je leb skvelou pomocou. Ak budes mat stravu vdaka ktorej stale nebudes v deficite, tak chudnut nebudes😉