Schudli ste aspoň 10 kg?

simona1998
10. jan 2021

Ahojte ženy . Je tu nejaká ktorá schudla aspoň 10 kíl ? Poradíte mi ako ,popripade ak ste mali nejaké spalovace a podobne 🥺kľudne sa mi ozvite do sprav s pochváľte sa svojou premenou 🙂

miusa00
10. jan 2021

Ahoj, schudla som 25kg a jednoducho treba stravu a pohyb, dobre su kaloricke tabulky, aby si vedela kolko jest 🙂 skus pozriet tu skupinu Cesta k mojej premene

marci77
10. jan 2021

90 dnova dieta, je to v podstate delena strava pocas 3mesiacov
alebo zajtra zacina vyzva na fitshaker.sk na 2mesiace, strava a cvicenie

nevludna
10. jan 2021

Ja, viac ako 10 a este pokracujem...nizkosacharidova dieta - varenie len zo zakladnych surovin (maso, zelenina, strukoviny, minimum ovocia, ziadna muka, ziadne ine sacharidy), proste 100% potraviny, ziadne polotovary. K tomu 16 az 18hodinovy pôst kazdy den. Kalorie neratam. Denne idem na hodku na prechadzku, inak necvicim vobec, na to som leniva ;)

snazilka_bio_mamka
11. jan 2021

25 kg za rok - nizkosacharidové stravovanie

fineta
11. jan 2021

@nevludna ako dlho ste v tomto režime?

kristinkakvetinka
11. jan 2021

@simona1998 ano schudla a jedla som vsetko ale uplne male porcie a hlavne pravidelne presne každé 3 hodiny.Necvicila som skôr pohyb ako prechadzky rýchlejšie a tak.Na začiatok staci vyhodiť sladke,mučne jedla a sladké vody.

ajka0207
11. jan 2021

@simona1998 asi ti žiadna neporadí nič super úžasné, proste zdravá strava a pohyb. Ja veľmi rada jem takže som cvičila veľa a denne. Schudla som 12 kíl, odvtedy som ich už síce pribrala (dve tehotenstva) ale zas som na váhe ako keď som bola schudnuta.

mareka49
11. jan 2021

@nevludna to znie ako cesta, ktorá by mi vyhovovala.
Mate prosím dáke overené stránky na recepty?

19mmm71
11. jan 2021

25kg za pol roka paleo stravovanie,po dvoch rokoch som presla na delenu stravu a udrzujem vahu na 65 kilach

veronikaszabova
11. jan 2021

23kg/8 mesiacov - len uprava stravy, ziadna dieta

mamamalvinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diankaq
11. jan 2021

@simona1998 ahoj, ja som schudla za 3mesiace 11kg, vylúčila som muku, sladké,biele pečivo, sladké vody.. počítala som si príjem a vydaj... plus samozrejme som cvičila 4x do týždňa ( hlavne cardio)

teleskop
22. jan 2021

@simona1998 ja 15, pouzivam aplikaciu kaloricka kalkulacka...sportujem velmi ale to pre zdravie...ostatne ide potom samo ked to nahodsi do kalkulacky

diankaq
24. jan 2021

Ahoj z 82kg na 69kg aktuálne s IF- Intermittent Fasting - prerušovaná hladovka
Začala som tak že som obmedzila muku, cukor, pečivo, mlieko a začala pridávať do jedla viac zeleniny.. začala som cvičiť a moje deň vyzeral nejak takto.. raňajky (základ- pre mna ), o 4 hodiny som si dala obed a potom som šla cvičiť ( cardio) a už len po cvičení len proteín alebo jogurt a ďalej pokračujem chcem schudnúť na 60kg