Schudla som a nie je to vidno

21. aug 2024

Zatiaľ som schudla 7 kíl a vôbec to nie je vidieť. Mám fotky pred a fotila som sa aj teraz. Ženy čo ste schudli, po koľkých kilách dole bolo vidno výsledok? Trošku ma to demotivuje, aktuálne mám 76,5kg, potrebujem dole ešte aspoň 10 😞

biba_18
21. aug 2024

vydržať. a iba redukuješ stravu alebo aj cvičíš?

autor
21. aug 2024

@biba_18 zatiaľ som len v deficite a veľa chodím

angelous1991
21. aug 2024

No to je zvyčajne vidno keď aj cvičis , lebo keď nespevnujes a nebudujes svalstvo tak ostaneš ochabnutá a mlandrava a ovisnuta koza . Treba zaradiť aj cvičenie veru

lauriik
21. aug 2024

7kg musi byt videt. Mozno to nevidis ty ale ostatni si vsimnu.
Ja vidim na sebe kazde kilo (hore aj dole)

autor
21. aug 2024

@angelous1991 chcela by som veľmi ale nemám aktuálne na to čas. Keď prídeme domov o 8mej večer tak som rada že som rada. Teraz sa idem najesť, nachystať dieťa a tiež pálime preč z domu. Ukľudní sa mi situácia tak o mesiac a pól a chcem začať chodiť do fitka 😊

biba_18
21. aug 2024

@lauriik ja osobne nevidím. je to vidno možno pri nižších váhach alebo menšom % tuku v tele ...

biba_18
21. aug 2024

cvičenie je základ. spevnenie. vtedy bude vidno aj keby váha nešla dole ...

autor
21. aug 2024

@lauriik akože všimla som si na pár kusov tričiek že sú mi voľnejšie ale na fotke absolútne ani do tvare mi nepríde že som pochudla… asi to chce čas veď idem z veľkej váhy

biba_18
21. aug 2024

isteže. netreba stratiť motiváciu... len aj tá strava musí byť kvalitná a vyvážená aby si človek neublížil. ale trpezlivosť sa vypláca ... aj na tú váhu čo máme teraz sme sa dopracovali trpezlivo rokmi 🙂

juliacenc
21. aug 2024

Urcite je to vidiet. Ak chces daj sem fotky pred a po bez tvare kludne a uprimne ti poviem

alex49
21. aug 2024

Keby si meria centimetre, tak to zbadas 😉 pokračuj a budeš mat voľnejší ch viac triciek

lucia13022023
21. aug 2024

Môže to byť voda, čo odišla. U mňa cítim aj 3kg dole, 5kg je už vidno. Meraj sa uvidíš či tam je tiež taka zmena a aj na oblečení. Ak si schudla 7kg, museli odísť aj cm. Ak si "schudla" len vodu a možno kilo bolo tuku, nie je to vidno. Ale neprestávaj, dala si dole 7kg, si na super ceste

januska12323
21. aug 2024

7 kíl pri takej váhe ťažko uvidíš. Nestrácaj motiváciu a skús sa merať je to presnejšie.

surama
21. aug 2024

7kg je paraaaada 👍 Urcite je to vidno. Mozno ti to zislo zo vsetkych partii rovnomerne, preto nevidis poriadny ubytok na jednej. Ale to nevadi, len tak dalej 🙂

simsalabim
21. aug 2024

Podla mna to musi byt vidno - necitis to na nohaviciach, sukni v pase? U mna to bolo -1 velkost. Tricka to podla mna neukazu tak, ako nieco, co ma pas.

h2
21. aug 2024

Daj fotky pred a po, neverím, že nie je vidieť 7 kg.

tinqua
21. aug 2024

Vidis sa kazdy den, preto to tak vnímaš...ked chces byt motivovana meraj obvody. Nabeton si stratila par cm.

pribinak
21. aug 2024

Keby si vážila 135 kg tak 7 kíl fakt nie je vidno, ale pri tvojej váhe 7 kíl musí byt vedieť
Tak sa nepreháňaj. Minimálne na oblečení to musíš cítiť

autor
21. aug 2024

Tak som sa teda baby zmerala a po pár centimetroch mi dole išlo 🙏🏼 tak asi to ja tak nevnímam - nevidím 😃 a skúsila som si rifle čo som nemala rok na sebe tak cítim že sa mi v ním ľahšie dýcha

majamat
21. aug 2024

fotka moze skreslovat. zavisi akos a postavis, treba fotit zo vsetkych uhlov.

cukroska
22. aug 2024

Neverím 7kg musí byť vidieť to je dosť. Možno to nevidíte iba vy.
Tak keď ich piiberie človek vidieť to je hneď.