Rozdiely v diétach

prdelinka12
5. jan 2013

Aký je rozdiel medzi 90 dňovou diétou,Dukanovou stravou a Delenou stravou ? Hľadám pre seba niečo,kde nebudem musieť jesť mäso-som vegetarián.

sunshine85
5. jan 2013

Tak Dukanovu dieta mozez vylucit,nakolko je zalozena na bielkovinach.Iste,aj vegetariani ich jedia a aj musia,ale myslim,ze v tejto diete to maju potom komplikovanejsie.A taktiez v prvych dvoch fazach je vylucene aj ovocie.A v prvej faze (2 az 7 dni) jes cisto len a len bielkoviny.Pri 90dnovej diete sa riadis presnymi receptami na kazdy den podla knizky a tusim kazde rano jes ovocie.A delena strava je zas o kombinovani jednotlivych jedal.

januliatko111
5. jan 2013

@prdelinka12 ja som tiez vegetarian a teda Dukanovu som hned zavrhla 🙂 90DD a delena je skoro to iste, akurat ze pri 90DD mozes kazdy 4ty den nieco sladke a kusok coko 🙂 co bolo pre mna najvacsie plus. 😀 takze 90DD som drzala pred cca 3 rokmi a super - dalo sa to v pohode vydrzat, najhorsie boli ovcne dni a to ze na ranajky len ovocie ( zo zaciatku mi brutalne chybali chlebiky a toasty a kolaciky) 🙂 ale drzala som ju fakt poctivo, napr. aj kavu s mliekom som pila len v bielkovinovy den a aj ked som ju nedrzala celych 90 dni (ale asi 80) schudla som cca 7 kil co mi vtedy tak akurat stacilo. Skoda ze teraz sa k nej uz neviem donutit ☹

prdelinka12
autor
5. jan 2013

@januliatko111 takže asi vyhráva delená strava čo ?

lucky14
5. jan 2013

@prdelinka12 ahoj. Ja som tiez Vegetarian a 2.1. som zacala 90DD. MOzem iba odporucit. Vobec nemusis jest podla receptov z knihy. Varis si naco mas chut len rozlisujes dni a striedas ich. Skus pozriet na forum tu na konikovi. Kocky podla nej super chudnu a papaju co maju rady. Dnes som mala vitaminovy den ked mas povolene jest iba ovocie, zeleninu a oriesky a bolo to super. Napr. na veceru som mala marhulovy kompot s karamelizovanymi liskovymi orieskami. Mnamka. 😀 Ak sa rozhodnes kludne sa k nam pridaj. Je nas tam teraz vela co sme zacali po Novom roku. 😀

januliatko111
5. jan 2013

@prdelinka12 ja som skor za tu 90DD 🙂 tu som vysksala a dala sa zvladnut aj fungovala. Mne na delenej nevyhovuje ze sa pri nej vobec nemozu sladkosti, a na tych som ja silno zavisla 🙂 okrem toho, delena je vraj na cely zivot - ked prestanes, priberies....teda ja som po 90DD pribrala tiez ale to kvoli tehu a to som fakt zrala vo velkom takze to sa nerata 🙂))) bohuzial zerem vo velkom este stale a to uz mam skoro 18 mesacne dieta :-/

filomenka11
5. jan 2013

@prdelinka12 skus radsej toto: http://www.martinus.sk/?uItem=60739
vsetky tie zazracne rychle recepty na chudnutie su oblb