Rotana pre štíthlu líniu. Funguje to?

lucinka2811
3. máj 2014

Baby mam otazocku... citam teraz clanky aka je rotana uzasna a bla bla blaa.. :D chcem sa spytat ci naozaj je taka ucinna na chudnutie ako sa pise na tych strankach 🙂) ... radsej dam na skusenosti ako na odborne clanky 🙂 vopred dakujem 🙂)

zita19
3. máj 2014

My sme to mali uz pred hadam 40 rokmi. Cvicilo sa na tom fajn, zeby sa chudlo neviem, ale teda boleli z toho vsetky svaly od krku az po paty, cize zapajaju sa do cvicenia. Podla mna je to dobra cvicebna pomocka, ktora nepretazuje klby, posilnuje aj sikme brusne svaly, len by som bola opatrna pri nejakych tazkostiach s chrbticou. Predsa len dochadza k pretacaniu tela okolo pozdlznej osi. Netusim kde sa to cudo stratilo, ale teraz by sa zislo... 😉

lyzzy
3. máj 2014

Pockajte kocky.....to je ta okruhla,plocha vec na ktoru sa postavite a snazite sa krutit?....a vyzera to,ako by si tancovala twist?Mame ju doma.....a robime na nej vsetko,okrem cvicenia 😀

jalucija
3. máj 2014

mna prekvapuje to co pise zita19, lebo ja sem tam tocim aj hodinu a neboli ma vobec nic. Neviem, podla mna je to blbost

jabadaba
3. máj 2014

a kde toto dostat?

effien
3. máj 2014

Je to super vec. My ju pouzivame ako podstavec pod televizor aby sme ho mohli natacat kde treba 😀 Ale kedysi som na tom aj cvicila 🙂

sssimi
3. máj 2014

Mna z toho neskutočne pichávalo v boku. Ja cvičím v podstate to isté, ale bez rotany. Postavím sa, nohy dám na šírku ramien, podsadím panvu a otáčam sa zo strany na stranu každý deň cca 3 minuty. A máš to gratis 😉

janulicok
3. máj 2014

no tak na toto som veľmi zvedavá, lebo ja som ju oprášila a už mesiac sa mi na ňu znovu práši 😀 tak či sa mi ten prach oplatí znovu utrieť 😀

graceful9
3. máj 2014

Kamaratka si nou krasnne vyformovala postavu,po par tyzdnoch pouzivania mala uzsi pas aj boky a nic ine vtedy necvicila...ja na nej. cvicim tiez a tak isto citim boky,brucho a obcas aj stehna,prip.cinky do ruk a pracuju aj tie 😉