Recenzie na trénera - Jakub Hanz

angelana
14. okt 2024

Dievčatá má niekto s týmto trénerom osobnú skúsenosť? Ďakujem pekne

babushkaem
14. okt 2024

Nemam ale pride mi extremne slizky šclovek. Ale tam mozno trener bude fajn

14. okt 2024

prezentuje sa na videách odporne až nechutne,ale ženy mu to žerú,neviem prečo....recenzie nenájdeš,prečo asi....

stanulienkat
14. okt 2024

Mám pocit, že prednedávnom tu bola o ňom diskusia a nejaké baby sem hodili video. Netušila som o koho ide, ale teda úplný hnus. Je to chudák a úbožiak, nerozumiem, že ho dokáže niekto osloviť na akúkoľvek spoluprácu. Už len tým ako sa prezentuje, je to primitívny blbeček.

14. okt 2024

a na IG ešte používa aj filtre

lija22
14. okt 2024

ved na neho uz aj parodie tocia lol

mamamasama

Jeho preslávil az Jovinečko 😅

14. okt 2024

@mamamasama ja som ho poznala dávno pred Jovinečkom

mamamasama
14. okt 2024

@rozculena neviem, či by som sa tymto algoritmom chvalila 😅

14. okt 2024

@mamamasama jedna moja známa na FB ho asi obdivuje,lebo mi od nej raz vyskočil jeho príspevok😀
Potom som ho videla na IG,nieže by som ho sledovala.
Potom mi ho až Jovinečko pripomenul a skoro som zo stoličky padla od smiechu

taktotedanie

@angelana investuj peniaze rozumnejsie

koniarova
14. okt 2024

Ty si ho aj videla na tom IG? Či si o ňom len počula? Lebo keby si ho videla, túto otázku by si ako príčetná osoba veru nemohla položiť.

monillia
14. okt 2024

@angelana zarába len na naivite a hlúposti klientov o jeho nechutnej, slizkej prezentácií pomlčim. Akýkoľvek príspevok čo len trochu negatívny maze,blokuje. Niežeby to bola moja osobná skúsenosť,v nejakej skupine som videla diskusiu

biba_18
15. okt 2024

vy ale dievčatá komentujete jeho prezentáciu na ig, nie výsledky v posilke. to sú 2 rôzne veci…
@angelana no takto. reálne s ním tie ženy cvičia vo fitku alebo len kupujú nejaký “program” a pijú nejaký nápoj? akúkoľvek zmienku o tom prvom som nenašla (ale pravda, ani som nehľadala). uvažuješ nad ním ako nad trénerom fyzicky alebo virtuálne?

sense
15. okt 2024

Tu uz bolo par tem o nom a teda bolo viac negativ ako pozitiv popisane

angelana
15. okt 2024

@koniarova kolegyne k nemu chodia a tlačia ma aby som to skúsila, ale keď som pozrela jeho príspevky a ako sa prezentuje tak nie je mi sympatický, a ako nazýva ženy......

sense
15. okt 2024

@angelana tal k nemu nechod. Nemohla by som cvicit s niekym kto je nesympaticky. Trener ti musi sadnut

mimusha3
15. okt 2024

@angelana spomínaného pána nepoznám, ale z vlastnej skúsenosti ti odporúčam @packofit, Jozef Pacovský na FB, jeho skupina na fb

biba_18
15. okt 2024

@angelana a kam k nemu chodia?