Rázová vlna

malina459
18. máj 2014

Co hovorite na razovu vlnu na celulitidu?

ficksacha
18. máj 2014

To je aj na celulitidu? Ja som to brala na ostrohu a bolelo to jak slak.

googlinqa
18. máj 2014

@ficksacha hm chcem sa opytat na tu ostrohu v nohe, pomohli tie vlny bolave jak slak???? ja som mala bolavu ostrohu na lavej pate, tiez ma posielali na ozarovanie, nechala som to tak, nohu som si svietila cervenou lampou a vzdy ju mala v teple, sestericka hovorila, ze boli, lebo je to zapalene, tak som to skusala tym teplom liecit, po 3 mesiacoch to samo odislo, odvtedy a je tomu asi rok bez priznakov 🙂

malina459
autor
18. máj 2014

hej,pouziva sa to v zdravotnictve,ale je to velmi dobre na celulitidu,mne to velmi pomohlo aj ked som ju nemala nejako vyraznu,ale nechcela som ju mat vobec..bolest samozrejme zavisi aj na akej casti tela to absolvujes,ja som si to dala na zadok a stehna a v pohode som vydrzala..nevravim,ze to bole dvakrat prijemne,ale na dalsom sedeni a na dalsom uz si telo zvyklo,uz som to brala ako masaz..a to som mala najvyssi stupen 5!sestricky sa zo mna smiali,ze ako to mozem vydrzat a ze oni v ramci praxe,ked to museli skusat na sebe,tak vydrzali max.stupen 2 alebo 2,5...ale ja som zastancom toho,ze ked uz sa trepem do Ba,nakolko som cezpolna ,tak zatnem zuby a tu pol hodku vydrzim..nakolko ta cena je rovnaka ci si das stupen 2 alebo 5,len rozdiel je v tom,cim vyssi stupen,tym ma tu ucinnost samozrejme vacsiu

malina459
autor
18. máj 2014

Ja som to ale kombinovala s LPG,ale sestricky mi povedali,ze najradsej robia na celulitidu razovu vlnu,nakolko je to to najucinejsie co v dnesnej dobe je na celulitidu a to Lpg je take doladenie,ale su tam velmi pekne vysledky

ficksacha
18. máj 2014

@googlinqa Ano, pomohlo to...ja som mala ostrohu asi 2 roky. Absolvovala som obstreky, elektroliecbu, rozne domace liecby, specialne vlozky a nic. Az na tuto razovu vlnu. Absolvovala som 8 sedeni a vzdy som si dala pred tym nejaky oblbovak, aby som to pretrpela. Ale musim si zaklopat na drevo, tato vlna + speci vlozky pomohli a uz som 2 roky bez bolesti. Akurat ma zacina pobolievat laket, tak hned moja prva volba liecby bude razova vlna.

googlinqa
22. máj 2014

@ficksacha no ze pises, mna neboli ostroha vobec ale tusim sa mi to prestahovala do lakta ma strasne pravy laket boli, niekedy ani pohar s vodou nedvihnem, inokedy menej ale nie je to v poriadku, teraz len ten laket ma trapi, uvidime co bude po lete cakam ako sa to dalej vyvinie, nevies nahodou preco sa nam to robi, z coho to je?

ficksacha
22. máj 2014

@googlinqa To je ale nahodicka s tym laktom ...mne to pride, ze to mam zo sportu. Trenujem aktivne cely zivot a uz pomaly sa mi ozyva moje opotrebovane telo. Posledny rok mam taky, ze rano, ked vstanem z postele a nic ma neboli, povazujem za uplny zazrak.

ficksacha
22. máj 2014

@googlinqa Inak, ten laket to je zapal slachy... vola sa to bud tenisovy alebo golfovy laket. Vznika pretazenim.

danielagre
27. jan 2020

@ficksacha na to je tiež dobrá tá vlna- na tenisový lakeť :D