Rada v chudnutí

lenuskaa92
5. júl 2020

Ahojte baby...potrebovala by som radu. Tie ktore cvicite a zdravo sa stravujete.. Chcela by som sa dat trosku do formy..ako zacat?? Ake cviky su vhodne?? Moja vaha je 64 kg a 169 cm vyska.. Chcela by som sa dostat do povodnej vahy 55 kg.. Nejake typy a rady 😁😁 budem vdacnaa

nnnuuunnn
5. júl 2020

@lenuskaa92 A rokov mas kolko? Fakt nevies co treba robit alebo sa tak len budeme tvarit? 😀

sunny8
5. júl 2020

Mne vždy aj tak najviac pomôže stres 😁 zablokuje sa mi žalúdok a za pár dní necítim vôbec hlad. Tuk pôjde dolu a jasné ze po pár dňoch začneš s úplne dietnou stravou nemôžeš sa hned prejedať. Ked si to udržíš tak už naspäť tie kilá nenaberies 😁 nie je ale šťastné riešenie byť v strese no niekedy príde

matus7030
6. júl 2020

@lenuskaa92 skúšala som už všeličo, ale jedine co naozaj zabralo je sledovať si príjem- kalórie ale najmä bielkoviny,tuky, sacharidy. Staré známe- príjem musí byť nižší ako výdaj. Ak sa v tomto časom zorientujes a pridáš pohyb, kila pôjdu dole. Odporúčam aplikáciu kaloricke tabulky - mňa naučila o potravinách a jedle veľa. Držím palce!

daniel_
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fero208
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
24. júl 2020

@fero208 odstranili ti to a ty to sem zasa das? 🤣🤣

julka92
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
9. aug 2020

@julka92 radsej si precitaj pravidla