Pu erh a chudnutie

martinusik91
17. apr 2013

Je tu niekto kto to skúšal? Podarilo sa vam pomocou tohto caju nejaké to kilecko zhodiť?Viem ze len pit caj urcite nestací ale chcem vedieť či mi to aspon trosku pomoze ked ho budem piť. 😉

kobrtko
17. apr 2013

ten čaj je taký hnusný, že po ňom už fakt nebudeš chcieť nič ani zjesť... ale nie... teda, hnusný je, no vraj odbúrava cholesterol len taký fukot... ale som to neskúsila, lebo mi nechutí, je mi ťažký na žalúdok.

diusik
17. apr 2013

@martinusik91 mne tento caj velmi chutil,najlepsie je kupit si kvalitny bez prichute,lenze,ja som zneho mala taky strasny hlad 😝 😲 on mi strasne zrychlil metabolizmus alebo co,ja som sa 20 minut po vypiti nevedela dozrat,s prepacenim, takze mne ako dieta nezabral 😀

xabri
17. apr 2013

Ahoj ano da sa z neho schudnut dokonca aj bez cvicenia mam to odskusane.Ale lepsie sa chudne z caja Lapacho.Len si kup sypany nie sackovy. Dlhsie sa pripravuje,ale stoji to za to🙂 No a obsahuje aj kopec vitamonov takze ja sa po nom citiím velmi vitalna.

sarin
17. apr 2013

@martinusik91 ja ho pijem uz mesiac vaha mierne klesa, ale ja aj menej jem a je vyborny, ale nie kazdy 😀 ja si kupujem tento http://potravinydomov.itesco.sk/assets/SK/880/8... by som vypila aj 4 za den ale pijem len jeden odporucaju tri salky...

cmulinko
17. apr 2013

@martinusik91 no treba si najprv nieco o tom precitat...nestaci ho len pit.treba ho pit spravne a hlavne nie na hektolitre.denna doporucana davka cisteho pu ehr caju (nie nejake napodobeniny co sa bezne daju kupit v obchode za 1 euro-kvalitny stoji 6-8 eur a vyssie) tak ten cisty caj sa moze pit len 3 krat denne-nie viac lebo potom mozete spozorovat vedjajsie ucinky velmi podobne opilosti 😀 a viem o com pisem 😀 a ak sa pije casovo nespravne,tak dokonca sa z neho da aj pribrat.dolezite je aby sa caj pil vdety aby mal z coho tie tuky odburavat.ak sa bude pit nalacno alebo pit bez toho aby malo z coho tie tuky odburavat,tak caj zacne odburavat zasoby a ked sa najete tak telo si frisko spravi nove zasoby z prijateho jedla a moze sa stat,ze dokonca budete priberat,lebo budete mat pocit hladu..viac info je o tom na nete.

martinusik91
autor
17. apr 2013

@sarin a kde ho prosim ta kupujes? a kolko stoji?dik 🙂

martinusik91
autor
17. apr 2013

@xabri no neviem asi kupim obidva a vyskusam ktori mi bude viac chutit 🙂 kde kupujes lapacho ?lebo na internete som ich kukala a je strasne vela druhov tak aby som nekupila nejaku lacnu napodobeninu.aky kupujes a kolko stoji? dik 🙂

sarin
17. apr 2013

@martinusik91 no u nas v potravinach a kolko stoji nieco do 2€, ale mavaju ho aj v tescu ak mas nejake blizko

sarin
17. apr 2013

@martinusik91 to co pise cmulinko je pravda, ale ja sa tu nemam ako dostat k sypanemu pu erhu ten zvycajne tolko stoji, baleny som taky drahy este nevidela, ale ani som velmi nehladala... tento mi vyhovuje

katieg85
17. apr 2013

@kobrtko neviem ci sisi robila srandu tou prvou vetou ,ale si ma fakt rozosmiala. 😀 😀 podarena

xabri
17. apr 2013

@martinusik91 kupujem v cajovniach.Ja to uz poznam kedy je pravý ,ale neviem ti to takto popisat.Ten caj isiel s cenou dost hore myslím, že 50 g okolo 2-3 Eur.Ale nedam na neho dopustit. A inak super tukozrut je aj zeleny caj 🙂 A k tym druhom:ja si vyberam podla vone najradsej mam lapacho orange alebo lapacho black currant ci ako sa to pise. 🙂

kobrtko
17. apr 2013

@katieg85 no, však opáč pu ehr a uvidíš ten humor... 😀

sarin
22. apr 2013

@kobrtko nemozem si pomoct ale mi chuti 😀

ivanat
22. feb 2014

Ja som si kúpila v lekárni pu ehr so škoricou a jablkom a je mi z neho strašne zle, dám si ho ráno po raňajkách, brucho mám nafuknuté a je mi na odpadnutie ☹ Predtým som mala s limetkou pila som jednu šálku denne, po 20-tich dňoch som neschudla ani deko, skôr mám pocit že z neho priberám. Čo robím zle? ☹