Prirodzené chudnutie počas dojčenia

somavi
21. nov 2016

Ahojte zeny, dcérka ma 16 mesiacov, ja som od pôrodu schudla 14 kg . Nic extra pre to nerobím . Každý mi vraví , aká som uz chuda , hlavne manžel stále rýpe . Vyzerám normálne , o to nejde 😊 Ale máte skúsenosť s takýmto niečim ?

majkabr
21. nov 2016

Buď rada ja by som rada schudnúť a nejde to ešte stále kojím

somavi
autor
21. nov 2016

@majkabr aj ja kojím

majkabr
21. nov 2016

No tak to buď rada naozaj lebo ja kojím a ked dokojím som taká vyšťavená že keď sa nenajem tak nevládzem a z toho priberám

marika39
21. nov 2016

Kamarátka má 20 mesačného synčeka, a tiež veľmi schudla len vďaka dojčenia. Nič extra nerobí, necvičí , nič, a nikdy nevyzerala lepšie 🙂

somavi
autor
21. nov 2016

@majkabr ja sa vôbec neobmedzujem, ked nemam moc chut tak nejem a ked mam tak sa aj prezerem😀😀

somavi
autor
21. nov 2016

@marika39 takze nie som sama 😊👍

majkabr
21. nov 2016

@somavi Ja zase žerem a hlavne sladke mi ide

alenky
21. nov 2016

Neviete mi povedat ak radikalne vylucim nejake potraviny z jedalnicka ci je mozne stratit mliecko? Som velmi rada, ze dojcim synceka, ale vaha akosi stoji, ale zas nechcem riskovat. Po prvej dcerke sa mi podarilo zhodit 10kg, ale ta nebola dojcena.

glorikarebeka
21. nov 2016

@alenky vyluc pecivo,sladkosti a sladene napoje nahrad cistou vodou

viennazienka
21. nov 2016

Ahojte! Aj ja som po oboch pôrodoch veľmi schudla! Nikdy som nebola taka modelka! 💃🏻😳 ale zistila som ze uz vôbec nemam tolko času jesť ako predtým takze je to asi tým... 🙂

lorela
23. nov 2016

@alenky A ktoré potraviny by si chcela vlastne vylúčiť?