Prijaté kalórie

9. feb 2024

Ahojte .. toto znamená že som dnes priala len tých 150 kalórií či ako .. ešte sa v tom tak nevyznám .. že ten zvyšok som akože spálila ?

barka1
9. feb 2024

Odporúčam FB skupinu Hubneme a jíme zdravě s Kalorickymi tabulkami. Tam odporúčajú nastaviť si paušálnu aktivitu a ine aktivity nedopisovať. Odkial si vzala tu vydanú energiu?

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
9. feb 2024

@chodec15 upratovala som intenzívne tri hodiny doma . Potom ešte večer som umývala chodbu to mi vypísalo že som spálila 162 kcal

barka1
9. feb 2024

Samo sa ti tam nemohlo nič naklikať. Takže pokial výrazne necvičíš alebo nedojčíš, nastav si aktivitu na lahku, vypni trávenie, zadaj výšku, váhu, vek, cielovu hmotnost a nechaj tabulky, nech ti to znovu prepocitaju.

autor
9. feb 2024

@barka1 to práve neviem kde to nastaviť

sense
9. feb 2024

Prijala si 1500 kcal a upratovaním si určite v reále nespalila toľko kalórií. Aktivity si tam nazapisuj. Obzvlášť ak si si zadala nejaký režim.

dzulik_
9. feb 2024

Určite tie spálené kalórie máš zle. Ja som dnes prešla 16km v celkom rýchlom tempe a mala som len 600kcal. Takisto umývanie chodby, 162kcal je veľa. Pre porovnanie, po hodine jumpingu v intenzívnej tepovej hodnote, celá spotená som mala tiež cca 600-700kcal

barka1
9. feb 2024

Moj profil - nastavenie jedalnicku

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nevenka
9. feb 2024

@barka1 ako je to s tym dojcenim, prosim?

barka1
9. feb 2024

@nevenka dojcenie je velký energetický výdaj, v tom pripade treba aktivitu navýšit o jeden stupeň

nevenka
9. feb 2024

@barka1 dakujem