Prečo nechudnem?

14. feb 2023

Baby chcem radu po pôrode som mala navyše 10 kíl nešli dole , začala som brat antikoncepciu a cvičím a všetko išlo krásne dole zišla som na takú váhu ako som mala pred pôrodom no antikoncepciu som vysadila a makam ešte viac ako predtym každý deň cvičím okrem nedele , moja strava je sama zelenina ovocie , večer žiadne sacharidy nič čisto zelenina , mäso , a mám plus 3 kg :(

gubcikova
14. feb 2023

Koľko máš kcal?

autor
14. feb 2023

@gubcikova denne prijmem okolo 1100

aylinn
14. feb 2023

Viac bielkovín a kardia. Musíš zaradiť aj tuky(zdrave). Ženské telo potrebuje oveľa viac tukov prijímať ako mužské , kvôli menstruacii. Toto nieje zrovna zdrave chudnutie za mesiac - dva ta to prestane baviť , začneš pomaly “podvádzať” a príde jojo efekt
1100kcal je strašne malo

gubcikova
14. feb 2023

No tak tam je odpoveď

gubcikova
14. feb 2023

@aylinn pri 1100 kcal sa jej nečudujem že to nejde.Ved to je pod bazalom.To maju deti taký príjem a nie dospelá žena ktorá 6dni v týždni cvičí.

trgypadl
14. feb 2023

Pri tomto prijme by som umrela od hladu

gubcikova
14. feb 2023

Ja makám v posilke 5dni v týždni,jem večer sacharidy a vlastne hocikedy ako mi to vide a mám príjem 1800kcal a chudnem.Pomaly budem zvyšovať na 1900kcal

autor
14. feb 2023

Neviem mne to ani nejako nejde ja vám fakt napíšem čo jedavam
Ráno vždy ružovú kasu s ovocím a horkou čoko orieškami
Desiata nejaké ovocie
Obed väčšinou maso a zelenina sem tam polievky
Olovrant jogurt
Večera vajíčka ,zelenina , alebo plesnivec, a podobne
Nikdy sa neprezieram nemakrtim sem tam ku káve si dám tak mandle v horkej čokoláde pár kúskov inak nic a nejde to dole ani za prd stále keď sa postavím na váhu je tam stále viac a viac
Cvičím s Janyland poctivo každý deň 30 min spálil okolo 200 kcal

trgypadl
14. feb 2023

Podla mna velmi malo

aylinn
14. feb 2023

Skús toto 😊

barborachors
14. feb 2023

Príjem mas fajn, len musis vydrzat niekoľko týždňov. Telo si zvyká na zmenu, musis pockat a vydrzat. Ja som chudla pri 1200 a ked som bola hladna, sla som spat 😀 Ale stalo to za to, chudla som len asi mesiac a pol (5 kg šlo dole).

majamat
14. feb 2023

mna by tvoja strav azaujimala konkretnejsie.
skusila som len tie ranajky hodit do KT a vysllo mi cez 400kcal. samozrejme neviem mnozstva, resp konkretne ake suroviny, ci hotova sladka kasa, ci si pridavas vsetko zvlast.
na ten obed ake maso? na com je robene.
ovocie je fajn, no napr babany amju asi 2x tolko kcal tym netvrdim, ez sa enmozu, iba dvihaju prijem kalorii.
a co nejaka kava, napoje?

ako si strazis kalorie? pouzivas KT?

viem trohcu vela otazok na teba,a le v takychto pripadoch je lepsia dokladnejsia analyza,a by sa nasla chyba. pri chudnuti sa obzvlast casto stava, ze na neico zabuda.
tusim az 40% ludi podhodnocuje svoj prijem kalorii a nadhodnocuje aktivitu.

majamat
14. feb 2023

inak kedysi som citala ze na to aby sme dobre chudli, potrebujeme dstatok vapnika, urcite aj vit. C a tiez vela tekutin.

koniarova
14. feb 2023

No neviem veru. To čo si vypísala, nemôže byť podľa mňa 1100 ani náhodou.

autor
14. feb 2023

Skúsim si všetko zapísať a večer vám to tu hodím

autor
14. feb 2023

Plus denne slalom cca 700 lcal

mondolina
14. feb 2023

to pribratie vidíš aj na postave, alebo len na váhe?
cvičím 4 mesiace kardio, posilňovanie a mám na váhe plus 4 kg.
ale nie tuku, takže sa neváž, ale meraj, alebo sa pozri do zrkadla.

autor
14. feb 2023

@mondolina práveže vidím to na váhe stále , nemerala som sa to je pravda ale veci nosím nomalne 38 velkost

mondolina
14. feb 2023

ak nevidíš na veciach, že si pribrala, tak to nerieš

autor
14. feb 2023
autor
14. feb 2023

No asi tak dnes na olovrant jogurt s orieškami
Večera vajce , avokádo, uhorka , jahody a celozrnný chlieb tekvicový jeden kusok

mondolina
14. feb 2023

aktivity si tam nepíš, tie zadávaš už pri nastavovaní tabuliek

majamat
14. feb 2023

mas tam prijem 1556kcal, ked si si napisala aktivity, tak ti ich z toho odratalo a vznikol ti vysledok 1074kcal. podla KT mas zjest 1400kcal, no t si realne zjedla 1556kcal.

majamat
14. feb 2023

skus si tie aktivity vymazat a pozri ako ti vychadzaju bielkoviny, tuky a sacharidy

koniarova
14. feb 2023

Nepíš si tam tie aktivity.

autor
14. feb 2023

A prečo sa nepoisu aktivity ? Vsak ak som reálne cvičila tak nezapisat ?

mondolina
14. feb 2023

lebo keď si si nastavovala KT tak tam už sú aktivity zahrnuté.

majamat
14. feb 2023

dolezite je,a ko to mas nadstavene. ak ams nadstaveny rezim, aktivita su v tom zahrnute.

majamat
14. feb 2023

odporucaju nadstavovat rezim, aj ked nei som zastancom toho, ze to musi byt za kazdu cenu. no vacsinou to je dobre.

autor
14. feb 2023

@majamat aha tak to ja tam nemám asi nič