Pozeráte sa na postavy iných žien?

18. júl 2024

Ahojte máte to niekto tak,že keď chodíte teraz k vode alebo na kúpalisku ,že na niektoré ženy pozeráte že Jake majú dobre postavy ? Nechápem či fakt dnes každý cvičí alebo sa obmedzujú ľudia v jedle,nezávidím resp.v dobrom len ma to zaujíma ako sa tie ženy stravujú keďže ja sa hýbem,stravujem zdravo no aj tak mám pocit že ani kilo dole a to mám viacmenej normálnu postavu 😁😀 máte to niekto rovnake ?
To isté aj na dovolenke,keď vidím mladé dievčatá ( ja mám 23) a že ako vyzerajú tak normálne mám ako keby depresiu alebo neviem ako to nazvať ...že stále si poviem musím sa ešte viac obmedzovať ale bohužiaľ mám rada aj sladké 🤣🤣

barborachors
18. júl 2024

Jedna pani povedala - radsej si desat mesiacov dopriať ako sa dva hanbiť. Takze asi tak 😂

thirstymonk
18. júl 2024

Pozerám na ženy aj na mužov. Niekedy som vyzeral celkom good, ale odkedy mám manželku a deti, tak som rád, že vôbec žijem a nieto ešte riešiť nejakú postavu. Možno keď deti odrastú, že im nebude treba už riť utierať, tak sa znova dám na cvičenie a zdravú stravu, uvidíme.

Ako to robia? Niekto to má vrodené. Mám kolegu, ktorý aj keby pol šviňi zožral, ta na ňom nevidno. A zas poznám ženu, čo priberie aj z toho, že dýcha viac vzduchu ako je naozaj nutné :D
Tiež poznám jednu 56 ročnú tetuš, ci ale sexica neskutočna, kostra jak keby mala 19. Nechapem.

zuzinka888
18. júl 2024

Zacni cvicit silovo- cinky-( viac ako 2kg, vlastna vaha ci posilka a po par mesiacoch spoznas to tajomstvo peknych postav. Nemusis kazdy den dve hodiny behat staci 3x do tyzdna 40 minut a vydrzat viac ako mesiac- a mozes aj sladke, aj chleba aj.....aj....aj....

thirstymonk
18. júl 2024

A napriklad minule neviem prečo, ale na miestnom kupalisku plavčik mal zhodene tričko, ta som kukal, reku ci kokos, toten musi tlakovať aspoň 150kg. Fakt cicky jak švarceneger pomaly. A to je len obyčajny plavčik... neviem no... sú mi títo ľudia vzorom.

blackberrymt
18. júl 2024

Kedysi som to riešila, dnes už vôbec 😀 . Mám 168cm, a nejakých 65kg, ale čo sa týka jedla a sladkého tak sa nemusím vôbec obmedzovať. A rovnako aj partner mi vraví že takáto postava mi ide a vyšportované sa mu nikdy nepáčili (ak neklame 😂 ) .

lisymbia
18. júl 2024

Niekto má na super postavu predispozíciu, niekto kvôli tomu maká v posilňovni 😀 ale dosť záleží na stravovacích návykoch podľa mňa, nemusíš sa striktne obmedzovať v jedle, stačí udržiavať nejaký balans (ideálne 80/20)

babulkomale
18. júl 2024

Do menopauzy som to mala zadarmo, vysoka, stihla, aj po detoch islo okamzite vsetko samo dole, posilka len aby chrbat nebolel, mohla som zjest doslova kona, vola 😃
Mna skor desi obezita mladych, to je ako epidemia.
Siestacky vyzeraju ako matere, ako som nevyzerala ani ako tehotna 🤦

thirstymonk
18. júl 2024

@blackberrymt Vieš čo, to všetci hovoríme, ale moja jednu dobu schudla dosť, asi tak 10kg a okrem toho, že prsa trojky sa jej zmenšili na lentilky pod kobercom, tak vyzerala veľmi fajne. Ale zas ona sa mi páči vždy, koniec koncov sme sa dali dokopy, keď vážila 75kg.

babulkomale
18. júl 2024

@thirstymonk milujem vymakanych chlapov, tesim sa tiez ked este jedno dieta podrastie, vratim sa do fitka.
To je jediny sport co ma kedy bavil.

thirstymonk
18. júl 2024

@babulkomale Náhodou, ja mám až tri športy, ktoré ma bavia. Fitness, to je jasne (aj keď dľa mňa to nie je šport, ale lifestyle), zjazdové lyžovanie a plávanie. Plávať nemám moc kde, tu máme takú vaňu 10x15 metrov, stačilo by aj to na začiatok... lyžovať už ani toľko, keĎže už ani sneh nebýva. Do fitka ma teraz nepustia deti. Zvykol som chodievať ráno, kým deti spali, ale teraz ten čas radšej využívam na zveľaďovanie exterieru domu.

bublinka1426
18. júl 2024

neriesim. mna ini nezaujimaju. 😎

mandzula
18. júl 2024

Neviem teda, kam chodis, ale ja takychto ludi, ako opisujes, vidim pri vode len zopar, vacsina je beznych a s nadvahou.
Ti vysportovani su pre mna inspiraciou a motivaciou dat si nie mastny nanuk, ale dren.🙂

dzejny656
18. júl 2024

No ja neviem na aké kúpaliska chodíš, ale väčšina žien čo si všímam ani náhodou nemá vyšportovanú postavu, skôr presne naopak. Mňa zvykne zaradiť aké sú už niektoré mladé dievčatá tučné.

diewcatqoo
18. júl 2024

Ja mam pocit, ze tych naozaj vymakanych so super postavou stretavam fakt malo. Vacsinou bud bezne postavy, take akurat alebo obezne. A coraz viac teda tie obezne, hlavne mlade baby. Co je podla mna celkom smutne, ze uz v tak mladom veku maju taku vysoku vahu.

walentina7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka_ke
18. júl 2024

na kúpaliská nechodím, ale viac si všímam obéznych mladých ľudí a najmä malé deti... niekedy matka vyzerá OK a dieťa obézne ako taká buchtička a z toho mi je ozaj smutno

lindous
18. júl 2024

Nechcem, aby to vyznelo akože si fandím a nahováram, ale mne ľudia v poslednej dobe naozaj často chvália postavu, takže možno by som bola tá, po ktorej by si sa pozrela - a áno je za tým drina, v hlave, posilke, aj na tanieri - ale u mňa, aby som pribrala a vytvarovala, lebo chudunká som bola vždy, aj keď som sa nijak špeciálne nestravovala, neobmedzovala sa, nehýbala sa… 😅 takže nie všetci cvičia a strážia si stravu, niekto to má proste geneticky…

januska12323
18. júl 2024

Dobrá postava je buď geneticky alebo odmakana. Ja skôr vidím priestorovo objemnejších.

ivik4
18. júl 2024

Nie nepozeram ale niekedy si tak dajak automaticky vsimnem ked ma zena spravenie prsia ale v dobrom. Ked je to fakt vidiet
Ja mam sebavedomia dost, postavu mam fajn aj bez cvicenia ale do posilky chodim aby som bola aj pevna, nie chuda a mlandrava co nieje vobec pekne. Napriek tomu si tiez tisic x poviem zeby som mohla mat postavu oooovela lepsiu keby chcem. Ale ja si velmi rada doprajem dobre jedlo a aj vela, som spokojna. A dalsia vec, keby som chudsia tak by som si pripadala ako male dieta kedze som nizka

tinalia
18. júl 2024

Na kúpaliska nechodim, ale na ženy sa pozeram normalne a viem priznat, ked maju lepsiu postavu ako ja aj povedat, ze su pekne 😊 mala som spolubyvajucu co mala ozaj vypracovanu postavu aj tehlicky na bruchu ale ona chodila 6x do tyzdna do fitka a jedla tak striktne, ze ja by som taku pevnu volu nemala 😅 lebo taky ciel som nikdy ani nemala, nepride mi to dolezite, ale ocenujem kazdeho, kto ma taku volu a maka na sebe pre seba

4stanka4
18. júl 2024

My sme boli včera na kúpalisku po dlhej dobe a teda neviem kde chodíš ty, ale ja som tam videla s peknou postavou pár žien, fakt možno spočítať na prstoch jednej ruky. Ale obézne deti by som nespočítala do vecera.

sandrasstini
18. júl 2024

Ja sa pozriem a vidim vzdy rozne typy. Ked ma daka super postavu si poviem ze wau tak ta ako super vyzera, keby aj ja tak vyzeram a to je vsetko 😀
Ja mam od dokonalej postavy velmi daleko a obdivujem zeny co cvicia makaju, ale aj take co to maju geneticky, mam dve take kamosky, kazda ma dieta, ziadna dieta, cvicenie, strava a tela ako 20tnicky.
Cim som starsia tym viac ma tieto mindraky opustaju, vzdy sa da nieco vylepsit, zalezi od cloveka ako velmi chce.
A casto sa nekupem 😀 takze nedokonalosti maskujem oblecenim

miska1997
18. júl 2024

Jasné že sa pozriem.. Aj viem uznať keď baba vyzerá fakt dobre. Ale, potom sú tu také ako ja s nadváhou a bez hanby sa oblečú ako keby mali 50 kil a riť vydrepovanú jak nejaká fitneska, nosia sa ako keby im patrilo pol sveta. Ale je to nespravodlivé, zjem naozaj minimum a som dosť veľká s dvomi bradamy 😑

liusa82
18. júl 2024

neviem kde sa pohybuješ,ale ja skôr vidím všade ludí dosť vypapaných slušne povedané. A hlavne mladé baby.Ja mám pomaličky 36 rokov, ale keby mi jednú fúknu som v momente na zemi😀 ja vidím práveže málo žien s peknými postavami len tak v meste celkovo ked prejdem a hlavne leto teraz odhalí skoro každý fald

mk1111111111
18. júl 2024

99% ludom sa ich postava nepaci, ja mam 52kg a tiez nie som so sebou spokojna, ale neriesim to, ak sa zdravotne nenicim obezitou, tak to je ok.
Ja sa tiez pokukam a rada ocenim peknu damsku aj pansku postavu, ale teda nebortim sa z toho.

retatka
18. júl 2024

Áno pozerám a krásne ,vyšportované postavy ma len viac motivujú k cvičeniu .

sasa1310
18. júl 2024

no ja vidím samé pribraté ženy. Mladé baby

dominikamacakova
18. júl 2024

Bola som v poľsku v aquaparku a v detský bazéne päť mamičiek a z toho tri morbídnu obezitu. Nikto nemal dobrú postavu ako ty opisuješ ...

denkabemommy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
betulinka1
18. júl 2024

Jasne, ze sa pozriem ale v dobrom, lebo viem kolko je za tym roboty. Mnoho zien to nema zadarmo. Obdivujem kazdu zenu po detoch a 30 tke, ze ako vládzu behat, chodit do posilňovne alebo ine športy. Pozeram sa na nich ako na skvele a krasne zeny, co nieco pre seba robia.