Potrebujem schudnúť 10 kg

famebazarik2024
13. júl 2024

Začala som s behom je to už týždeň.
Ako sa vám podarilo schudnúť? Potrebujem dať dole 10kg.

crazy_cat_lady
13. júl 2024

@famebazarik2024 upravou stravy (mensie porcie/viac krat za den), viac ovocia/zeleniny, vylucit alkohol/sladke vody a pridat pohyb...

lucia13022023
13. júl 2024

Kaloricky deficit, nemusíš nič vylučovať, pohyb.

subartic
13. júl 2024

prerušovaný pôst , za mna topka 16:8

zuzka2026
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisska96
13. júl 2024

Vynechať sladkosti a pečivo. N večeru iba šalát alebo joghurt

majkadu92
13. júl 2024

Ja som v behu našla radosť a schudla som ani som nechcela dovtedy som cvičila len tak na udržanie postavy. Treba však správne behať a pri chudnutí sú dôležité bielkoviny a deficit

mojemenonikto
13. júl 2024

Za týźdeň toho veľa neschudneš. Nemusíš len behať, môžeš aj rýchlu chôdzu. Podstatná je pravidelnosť a musíš vytrvať niekoľko mesiacov a váha určite pôjde dolu. Chudne sa však len vtedy keď viac kalórií spotrebuješ ako prijmeš. Vyhoď teda z jedálnička sladené vody, sladkosti, príliš tučné jedlá. Pokojne sa najedz, keď si hladná, dôležitá je pestrosť stravy. Pridaj veľa zeleniny. Zasýti a je málo kalorická. Ideálne je, keď večere úplne vynecháš, alebo zvolíš len niečo ľahké. Ale ako hovorím, dôležité je vydržať. Beh sa musí stať tvojou absolútnou prioritou. Budeš mať tisíc dôvodov prečo dnes nemôžeš ísť behať, tak všetky musíš hodiť za hlavu. Keď vydržíš niekoľko mesiacov, tak si na to zvykneš a bude ti to potom chýbať. A to bude moment, kedy si vyhrala. Ver mi, niečo o tom viem 😉

oli18
13. júl 2024

Malo jest.

subartic
13. júl 2024

pre mňa je beh relax , radosť, oddych . Teraz si už neviem bez neho predstaviť život. Schudla som 25 kg behom a prerušovaným pôstom . Nevynechávaj nič, len obmedz sladené vody , jednoduché cukry , pečiva sa nevzdávaj , hlavne celozrnného , je pre organizmus dôležité. Hlavne musíš byť v pohode a nie vystresovaná z diet.

marca12
13. júl 2024

@famebazarik2024 Prestala som jest sladkosti a zmensila porcie jedla. Ani som nejako viac necvicila a odislo 8kg.