Potrebujem schudnúť 10 kg

ketrin1211
24. sep 2014

Ahojte potrebujem schudnúť 10 kg a chcem sa spýtať na niečo čo pomôže.Myslím nejaké čaje alebo tabletky.Má niekto dobré skúsenosti?ak áno prosím poradte.dakujem.

p_etrisha
24. sep 2014

Nepotrebujes ani tabletky, ani specialne čaje. Staci,ak budes celkovo vela pit.
Ja za seba-na spestrenie,lebo mi je uz z vody zle, obcas supnem pu erh, alebo len 'zmes na stihlu liniu' ale ze by to nejak 'spalovalo,neviem....Isto hlavne to,ze zrazu viac tekutin do tela, podpori chudnutie viac, ako lieky 🙂

diskutujuci
24. sep 2014

ahoj a možno vôbec nepotrebuješ 🙂 ak to nemáš prikázané doktorom vyplývajúce zo zdravotných komplikácií všetko ostatné nie je dôležité 🙂

sokoliarka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bonaqa2013
24. sep 2014

@sokoliarka moja zlatá, ak nemáš čo normálne napísať, tak nepíš radšej nič. A ten Tvoj výmysel so švagrom je poriadny paškvil.... A úlohy už maš? Tak si zopakuj pravopis.

monita662
24. sep 2014

@sokoliarka si primitivna ...dufam ze ta admin zmaze ...neviem naco je toto dobre ...naco to robis? az natolko sa nudis? tolko negativnej energie hnevu zlosti nenavisti som uz davno nevidela ....

damayanti
24. sep 2014

Hm, aj ja by som potrebovala a tiez presne 10kil, ale zatial kojim, tak neriesim. Ale joga ma cviky, ktore znizuju chut do jedla, obcas cvicim. Potrebujem naozaj malo jest. Ale ked maly vecer zaspi, a mozem sa konecne kludne najest, tak sa samozrejme napcham, aj ked vobec nie som hladna. 😒 , no a potom si to hned vycitam, ze dnes fakt naposledy a na dalsi den urobim to iste.

zuzkat1
24. sep 2014

@damayanti jeej to pises o mne?🙂 az na to cvicenie..To ja nerobim😀

jarka8888
25. sep 2014

ketrin1211....ahoj, ak chces chudnut ponukam vyzivovy doplnok LIQUID koncentrat fruit juices, vyborny produkt , dovezeny z USA, kde je mimoriadne oblubeny pre svoju účinnosť.
Obsahuje štavu z kaktusu nopal a aloe vera.
Medzi inými aj L-karnitýn.
Vitaminy A,E,D3,C, B1,B2,B3,B5,B6, draslik, vapnik, horčík, chrom a selen, inulin agave.
Užíva sa 1/2 vrchnacika na 1l s vodou, cajom alebo džúsom.
Ja si rozrabam 1/2 vrchnáčika na 0,5l vody a toto pijem rano miesto ranajok a po 18-tej hodine ako neskorsiu večeru. Nepucitujete hlad a aj napriek tomu ze vynechate niektore jedlo pocas dna, mate prisun vitaminou a mineralov, ktore by ste inak dostali do tela jedlom, dokonca v omnoho väčšom množstve.
Za 3mesiace som schudla 10kg bez cvičenia a hladovania.
Jedno balenie vydrzi cca jeden mesiac a uvadzacia cena je 30eur.
V pripade akychkolvek otázok ma kontaktujte, jaroslava8888@gmail.com alebo 0908623383

jarka8888
25. sep 2014

@ketrin1211 ahoj, ak chces chudnut ponukam vyzivovy doplnok LIQUID koncentrat fruit juices, vyborny produkt , dovezeny z USA, kde je mimoriadne oblubeny pre svoju účinnosť.
Obsahuje štavu z kaktusu nopal a aloe vera.
Medzi inými aj L-karnitýn.
Vitaminy A,E,D3,C, B1,B2,B3,B5,B6, draslik, vapnik, horčík, chrom a selen, inulin agave.
Užíva sa 1/2 vrchnacika na 1l s vodou, cajom alebo džúsom.
Ja si rozrabam 1/2 vrchnáčika na 0,5l vody a toto pijem rano miesto ranajok a po 18-tej hodine ako neskorsiu večeru. Nepucitujete hlad a aj napriek tomu ze vynechate niektore jedlo pocas dna, mate prisun vitaminou a mineralov, ktore by ste inak dostali do tela jedlom, dokonca v omnoho väčšom množstve.
Za 3mesiace som schudla 10kg bez cvičenia a hladovania.
Jedno balenie vydrzi cca jeden mesiac a uvadzacia cena je 30eur.
V pripade akychkolvek otázok ma kontaktujte, jaroslava8888@gmail.com alebo 0908623383

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
victory1
25. sep 2014

@jarka8888 Ved toto, bez cvicenie, bez hladovania, bez jedenia...len s malilinkatou davkou chemie... 😔 😒

jarka8888
25. sep 2014

@victory1 ziadna chemia, je to prirodny vyzivovy doplnok, tolko vitaminou a mineral nedas to tela ani akoukolvek pestrou stravou

victory1
25. sep 2014

@jarka8888 ...myslim, ze urcity chemicky proces pri vytvarani guliciek /obdlznickov, stvrcekov...ci aky design maju tie tabletocky/ tam predsa len bude... 😉
...stale mi vychadza rovnica, ze prirodna forma vitaminov = ziva strava, synteticka forma vitaminov = gulicky... 😉

simca06022011
25. sep 2014

@victory1 no zivej stravy dnes uz do tela nedas takmer nic... len tolko k tym vitaminom ;) Ovocie oberane skoro zelene, alebo tyzden prevazana a skladovana zelenina.. to teda okolo vitaminov uz ani nechodi ;) Cize ak aj niekto ma moznost dostat sa k dozretemu domacemu niecomu,t ak je to iba sezonne..

victory1
25. sep 2014

@simca06022011 Nemyslim, ze je problem krmit sa len sezonnou zeleninou a ovocim, resp. takym, ktore je dopestovane u nas...treba mat len dobry zdroj alebo zahradu. Taktiez zamrazene ovocie a zelenina nestracaju vitaminy, rozne odrody hrusiek a jablk, ked su dobre skladovane, vydrzia aj do marca...Osobne nemusim mat banan a mandarinku, ktora cestuje pol zemegule, aby som mala vidinu prisunu vitaminov...

lucenka911
25. sep 2014

@kinna aky je to napoj Nerra co obsahuje a fakt ti pomohol?

andromeda_ja
25. sep 2014

Ja som sa po tehotenstve trapila s kilami navyse, co nesli dole. A potom som zacala jest pravidelne aspon 5x za den. Ziade obmedzovanie a slo to dole. Kazdy tyzden som bola asi o pol kila lahsia. Pri poslednom babatku som musela pocas dojcenia drzat prisnu dietu - nic s vajickami, nic kysle a ziadne syry. Ani som nevedela ako a schudla som na vahu, aku som mala pred davnymi rokmi. Ani som neverila, ze este niekedy budem takto chuda.

mihaja
25. sep 2014

@ketrin1211 skús, ráno na lačno vypiť vlažnú vodu s citrónom(alebo citronkou tú pijem ja, stojí asi 0,50€) jeden hrnček. Ja som zavedením len tohto dala dole 2 kilá. Žiadna sláva to teda nie je, ale dobré sú aj 2 kilá.

simca06022011
25. sep 2014

@victory1 lebo kazdy to vie a ma moznost skladovat v takych podmienkach. A ano aj mrazene straca vitaminy ;) A teda na takych 1000mg Ccka mas co robit s jablkami napriklad.V tejto dobe aj jablka a bezna zelenina ku nam cestuje aspon 1/4 zemegule, ked nie, tak niekolko 100km z HU, Holandska atd urcite... a oberaju sa nezrele (jahody, broskyne atd... "ved to dozrie" 🙂 ) Ale nechcem sa hadat, to len k tym vitaminom...

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
victory1
25. sep 2014

@simca06022011
ad, kazdy to vie....internet je neskutocny zdroj informacii
ad, nema moznost skladovat....ma moznost nakupovat od domacich farmarov a cestuje to maximalne par kilometrov
ad, 1000 mg c-cka....ano, je to kvantum jablk, ale zas, ci organizmus potrebuje 1000 mg c-cka?!
ad, bezna zelenina cestuje 1/4 zemegule aj teraz, oberaju sa zelene....suhlas, preto netreba nakupovat v Tescach, Kauflandoch, ale na domacich trhoch...slovensky pestovatel nepotrebuje trhat zelene ovocie, nepotrebuje ho striekat fixatormi, aby vydrzalo par mesiacov, ze ano... 😉

Ja sa nehadam, prezentujem len svoj nazor..to, ze v hypermarketoch je bordel, ktory okolo ovocia zavadil len mozno nazvom, je fakt, preto treba zhanat alternativne zdroje.. 😉

nutrimas
25. sep 2014

@ketrin1211 Jednou z najlepsich a najzdravsich sposobov so 100% ucinkom pri redukcii vahy je celkova zmena jedalnicka, zivotneho stylu, zmena zivotnych postojov + zdravy pohyb. Pre nastartovanie metabolizmu odporucame ako 1.krok celkovu detoxikaciu, prirodzene stravou. Dolezity je prijem vlakniny, ktr. viaze na seba toxiny a tie sa vylucuju z tela prevazne stolicou, cize vela ovocia, zeleniny, semien, orechov. Vylucit zo stravy biely cukor, bielu muku, kravske mlieko. Zdravymi alternativami su - rastlinne mlieka zo semien, orechov, maku, kokosu, pohanky, bezlepkove druhy muk, namiesto bieleho cukru brezovy cukor, ktr. podporuje redukciu vahy, neprekysluje organizmus.
Momentalne ho ponukame na nasej stranke za akciovu cenu:

jarka8888
26. sep 2014

@victory1 skus si to precitat este raz, produkt je v tekutom stave, niesu to ziadne gulicky ci stvorceky, ano je v plastovej flasi ale neviem ako inak by mohli este balit tekutinu, iba ak tak do kokosoveho orecha a skus si precitat zlozenie a potom mi napis ktora zo zloziek je chemia ...dakujem

jarka8888
26. sep 2014

ak chcete k tomu este viac tu je stranka https://multitrimdiet.com/usnaturalmt.php

victory1
26. sep 2014

...ja proste milujem dealerov... 😀 😀 😀 ..na mimibazar, bazar.sk to uz nefrci? 😝 😀

iwosa13
26. sep 2014

ahoj ja som schudla 16 kil po porode vdaka sibutraminu 20mg ak chces ostalo mi jedno balenie cele 50tabletove

79zuzana
29. sep 2014

odporucam ti Clean 9 od Forever, sama som ho mala a funguje to ;)
https://www.foreverliving.com/retail/entry/Shop...