Posilňovač brucha z Lídla

dadli
2. jan 2013

Ahojte, prosim Vas mate niekto skusenosti s tymto posilnovacom brusneho svalstva? Pripadne podobnym? Funguje? Oplati sa investovat 20 eur?
Pytam sa na konkretne skusenosti, rady typu treba zmenit zivotospravu, nie kupovat stroje mi nepiste prosim. Zivotospravu som zmenila aj cvicim, ale mat takehoto pomocnika, to by bolo fajn, ak by to fungovalo 😉
Dakujem

http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/SID-01F49432-CC...

kacka1977
2. jan 2013

ahoj, ja jsem jinak taky premyslela ci si toto poridit, nikdy jsem nic podobnyho doma nemela a abych pravdu priznala, jsem dost skepticka vuci temto reklamnim tahakum, tak by me tez zajimalo, jestli ma nekdo skusenosti. Ja ti muzu akorat doporucit z vlastni skusenosti kryolipolizu a funguje to..😉)) koupila jsem na slevach dne a tusim stoji jedna partie okolo 10 eur..😉

zoloe
2. jan 2013

@dadli máme doma, manžel "cvičil" pár mesiacov po večeroch, ale žeby bola nejaká zmena to nie 😀

masinka
2. jan 2013

@dadli ja som take nieco mala cca pred 10 rokmi, vtedy sa to predavalo v teleshopingu..... a je to na dve veci 😝

dadli
autor
2. jan 2013

@zoloe
@masinka skada , ze to nefunguje ani troska 🙄

jena17
2. jan 2013

moja známa to mala, ale nepomohlo jej to ani trochu. a počula som, že tieto prístroje sú škodlivé na obličky....

xlucia
2. jan 2013

@dadli mame a pochvalujem si. muz este viac. schudnut sa s tym urcite neda, ale pekne spevnit brucho ano. sama som bola prekvapena, neverila som, ale uverila som...

alka221
2. jan 2013

urcite tym neschudnes, mozno ti to trosku pomoze spevnit,ale co som pocula, tak vraj je to na dve veci.. 😉

a ak si upravila stravu a cvicila, a aj napriek tomu si neschudla, tak asi si to nerobila spravne.. 😝

dadli
autor
2. jan 2013

@alka221 nie ja vidim vysledky, len clovek by chcel vsetko rychlejsie, tak som si chcela skratit cesticku k vytuzenej postave

@xlucia dakujem 😉

alka221
2. jan 2013

@dadli :_D to chceme asi vsetky 😀 mne tiez idu vysledky len velmi tazko, co cvicis?

dadli
autor
2. jan 2013

@alka221 spinning, ale nie uplne pravidelne... mna dlho nic nebavi, takze striedam vsetko mozne cez jogu P90X, zumbu az po ten spinning. ten sa ma teraz najviac bavi, no neprecvicuje sa na nom brucho 🙄
ja ked necvicim nechudnem. a vysledky idu fakt po gramoch. no my zeny by sme chceli asi vsetko hned, ze?

alka221
2. jan 2013

@dadli no to poznam,ze vysledky idu dole po gramoch..sice mne teraz po sviatkoch idu skor nahor 😀 ale tiez volaco musim uz zacat, vsetko sa mi uklada hned na brucho 😠

dadli
autor
2. jan 2013

@alka221 no ja som si to tiez cele pokazila cez sviatky, blby jeden tyzden a skoro dvojmesacne usilie v tahu 🙄 u mna sa to ukladam na tie nase typycky zenske partie brucho zadok boky nohy 😠 ale ja uz "sekam" dobrotu, pekne jem a cvicim. od pondelka budem makat opat kazdy den. joj, len aby sa nam podarilo dat dolu ten hnusny tuk !

tiffanka
29. jan 2013

@dadli ... ja som mala pred nejakými 15 rokmi takéto nejaké zariadenie...ale som to na sebe ani nevydržala mať, pretože ma z toho bolela hlava :(...Radšej by som volila brušáky, to mám overené veľmi pomáhajú 😉

kattika24
11. feb 2014

@xlucia a alo často si si to dávala a aku dlhú dobu?

mon1001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz