Pomohol vám steper na chudnutie?

vanesenka
16. dec 2015

Dievcata pomohol vam steperr schudnut ? Myslim taky ten slapaci kde ken stojite a slapete ....myslite ze by som schudla s nim aj na bruchu a bokov ? Dakujem

worker_falcon
16. dec 2015

v prvom rade - nedajú sa ovplyvniť miesta, z ktorých s chudne. To je riadny mýtus. V druhom rade - či niečo schudneš, nezávisí iba od tvojich aktivít na steperi či inde. Závisí to hlavne od tvojho príjmu - aby to nebolo priveľa, ani primálo, a aby to bola pestrá plnohodnotná strava (nie pestrý výber sr****k)

vanesenka
autor
16. dec 2015

Prepac ja sim sa pytala na steperr lebo chcem doma cvicit a uz ma nic nebavi doma stravivanir mam v malicku minus 20 kg takze tak asi ....islo mi len co povedia ludia na ten steperr ci sa niekomu podarilo dat cosi doke

dominika6
16. dec 2015

@vanesenka
ja som ho predala,stála som na ňom 2x..

lusinda3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanesenka
autor
16. dec 2015

Stravujem sa zdravsie jogurt biely ryza so zeleninou karacie maso tak celkovo zdravsie jedla a nie vsetko naraz ale bud alebo ale aj hresim urcite vo february to budu dva roky co chudnem ale dam si ibcas aj kaloricku bombu nejaku

sense
16. dec 2015

samotny stepper ti nepomoze, ...stepper je hlavne na stehna a zadok a nie na brucho....ak chces spevnit brucho ucinny je plank tzv doska a jej rozne obmeny a vysledok zaruceny....

lucka1987
16. dec 2015

@vanesenka ako baby pisu samotny, nie. mam ho doma aj s " rotanou " aj s cinkami, striedala som to...
ale kazdy pohyb sa rata.
sledovala som film a skoro hodinu stepovala. a pripadne aj s cinkami pri tom.. ale vacsinou som to povazovala len ako doplnkove cvicenie, ked som prisla z fitka, a maly mi vecer zaspal, alebo som v ten den nemohla si ist zabehat a podobne..ňinak teraz sluzi v garazi na vesanie muzovych bund

iwusteeek
17. dec 2015
Používateľ iwusteeek je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od iwusteeek.

steper je super vec 🙂

majulino
17. dec 2015

jj suer vec ale popri nom este svihadlo