Podporme sa navzájom

pestenuliky
15. aug 2024

Ahoj dievčatá.
Dlho som rozmýšľala či sem napísať , niesom človek ktorý prispieva do fór, väčšinou si len čítam pri tom ako moje deti zaspávajú po večeroch rôzne príbehy ktoré tu píšete.
Niekedy sa pousmejem, niekedy aj chytám za hlavu, ako píšete o neverách,nepodarených mužoch, svokrách, úchylných susedoch, nezhodách s rodinou 😄 dnes som prvý krát otvorila fórum - chcem schudnúť.
Ako som začala čítať pár článkov prišlo mi to celé také zvláštne a vlastne to čo sa odohráva momentálne vo vašich hlavách sa odohrávalo v hlave mne pred 8 mesiacmi.
Volám sa Jana, zajtra oslavujem 34 rokov 😄 mám 3 deti (3r,4r,11r) , a niesom žiadna influencerka. Veď kedy by som nato aj mala čas. Máme veľký dom, psa a tri veselé deti. Muž pracuje mimo SR. Takže ho vidím raz za mesiac. Nechodím do fitka, moj celý život sa točí len okolo detí. Nemám opatrovateľku, som na všetko sama.
Svokrov nežije, svokra je v zariadeni pre seniorov a naši maju dosť svojich záujmov.
Jedneho pekneho dňa som si povedala, že takto to už ďalej nejde a dnes sa môžem pochváliť, ze som svojou vlastnou vôľou schudla v priebehu 6 mesiacov 24kg.
Baby, nieje to o tom že musíš piť xy rôznych bylinkových čajov. Nieje to o zázracnych tabletkách, nieje to ani do konca o vyradení všetkého sladkého, pečiva a príloh. Je to o nastavení v hlave - o pozitívnom “minsete” a potom to už pôjde. Nikdy v živote som nikomu neposielala peniaze, zato aby mi radil ako schudnúť. Nekupovala som si žiadne cvičiaci plány, jedálničky ktoré sú pre mňa úplná strata peňazí.
Každý v živote prežívame aj to pekne aj to horšie. Niekedy sa trápime kvôli hlúpostiam. Aj ja som bola často krát na pokraji síl, bolo mi smutno za mužom. Vo svojom tele som sa necitítila dobre. Veľa roboty okolo domu, keď ma nehneval pes tak deti…A jedného dňa, bolo to presne 4.1 na synove narodeniny, som si povedala …a stačilo. A sama, bez pomocí druhých, iba s muzovou podporou som to zvládla.
Preto Vám chcem napísať, keď som to zvládla ja, zvládnete to aj vy ! Každá jedna z Vás ma šancu len ju treba uchopiť správne do rúk 💪 držím vám palce.
Jana

nikol789
15. aug 2024

@pestenuliky veľmi pekny pozitívny príspevok🙏🏻❤️držím ti palce aj naďalej,klobúk dole

mia16081996
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pestenuliky
autor
15. aug 2024

@nikol789 ďakujem pekne ♥️

pestenuliky
autor
15. aug 2024

@mia16081996 všetko len to najlepšie Mia 🥂 nech sa ti darí 🍀

mia16081996
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dada7701
15. aug 2024

@pestenuliky a ako si to zvládla ? Čo si všetko pre to urobila ? Porozprávaj vám, aj ba by som potrebovala schudnúť a podporiť 😉

pestenuliky
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nika3136
15. aug 2024

Drzim ti palce aj nadalej Jana 💪 nech sa ti dari a nech si stastna

pestenuliky
autor
15. aug 2024

@nika3136 Nika ďakujem 🍀

dada7701
15. aug 2024

@pestenuliky ďakujem pekne😉, mňa by ale zaujímalo konkrétnejšie ako si to dala 😁

pestenuliky
autor
16. aug 2024

@dada7701 cvičením a zmenou jedálneho lístka 😉

mamickalisticka
16. aug 2024

@pestenuliky ďakujem za príspevok. Akurát som už pár dní rozmýšľala nad kúpou jedného plánu na cvičenie. Tak ma to presvedčilo že netreba 🫶🏽

pestenuliky
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dada7701
17. aug 2024

@pestenuliky a pod akým menom vás nájdeme na FB ?