Podarilo sa vám schudnúť s Mačingovou?

macik166
1. jún 2022

Koľko sa vám podarilo schudnúť s Macingovou, ak ste držali 28-cku?

viestta
1. jún 2022

@macik166 z tých čo poznám a držali sa schudol každý, ale dlho to vydržalo len jednej, ta komplet zmenila jedálniček keď skončila to stvortyzdnove trapenie s mrkvovým perkeltom a podobne

avanka
1. jún 2022

@macik166 10 kg

slavuska1506
1. jún 2022

@macik166 Kamoska schudli cela rodina (rodicia aj manzel). Ale ako bolo spomenute vyssie, ona bola jedina, kto si to udrzal dodnes, lebo zmenila komplet jedalnicek (myslenie). Ostatni sa rozozrali a mali to hned naspat.

1angelika
2. jún 2022

áno určite sa dá ale treba zmeniť stravovacie návyky celkovo nie mesiac Mačingovú a potom sa prejedať...ako štart je to určite dobré. A nie len na schudnutie ale celkovo na takú očistu organizmu.

1angelika
2. jún 2022

a ešte aby som odpovedala na otázku, ja som schudla asi 3kg, ale ja som sa striedmo stravovala aj predtým takže taký šok pre organizmus to nebol aby som schudla 10kg.-aj keď by bolo z čoho 🙂

kvetinka75
2. jún 2022

schudla som 5 kg a 2 konfekčné veľkosti. Ale musíš potom komplet zmeniť aj jedálniček, stravu, lebo ak prejdeš na staré stravovanie, kg sú späť

janai1
2. jún 2022

Baby ak ste niektorá z BA a mali ste aj dovoz o ktorej tak cca doručujú tie jedla?