Platíte si trénera vo fitku?

21. júl 2024

Myslite si že sa to oplatí? Kolko berú vaši tréneri (tí čo si ich platíte?) a koľkokrát do týždňa s nimi cvičíte ?

Som len asi trochu skeptická a príde mi to ako vyhodené peniaze 😄😄😄 myslím v prípade dlhodobého obdobia - na začiatku keď clovek nevie čo a ako tak je to asi dobré ale keď už sa “zaučí” tak už mi to pride zbytočné. No hate, len ma zaujima váš názor 🙂)

ivik4
21. júl 2024

Nie, ja nie
Som vo fitku tak 4x do tyzdna a vidim ze ludia si ich platia , teda aspon na zaciatku, potom uz cvicia sami

autor
21. júl 2024

@ivik4 a viete kolko berie ten tréner? 😄

lenuska9999
21. júl 2024

Ja som si zaplatila prvý mesiac (200 e + permanentku) , tréning som mala 3x do týždňa. a bola som sklamaná. Dal mi brutálne odflaknutý jedálniček v ktorom sa opakovali asi 4 jedla dookola s čo s stýka cvičenia, veľmi sa mi nevenoval. Možno prvé tri dni a potom sme malo tréning naraz aj 4 alebo 5 ľudia. Tak len prišiel, povedal čo mám cvičiť a veľmi nepozeral už ani , či to robím správne. Žiaľ vybrala som si zle , čo už. Ďalší mesiac som si ho už nezaplatila. Vyberala som pred tým na základe premien , ktoré zdieľal na internete. No potom mi došlo, prečo tí ľudia v jeho premenách toľko schudli. Lebo jedli stále dookola tie ryžové chlebíčky, čo mal v jedálničku. Ale toto nie je cesta a dlhodobo sa takto stravovať nedá. Je to hladovka.

vanilkovazmrzka
21. júl 2024

Ak si nikdy necvicila, trener ti urcite pomoze. Nie je cvicenie ako cvicenie, ked to nevies mozes si aj ublizit. Ved si daj par hodin s trenerom, nauc sa spravne cvicit a potom uz mozes aj sama

pribinak
21. júl 2024

Tak nemusíš mat trénera dlhodobo, ty si určis ako dlho bude trvať vaša spolupráca

Na začiatok je fajn prediskutovať čo je vlastne cieľom tvojho cvičenia, či chceš formovať postavu, posilňovať, alwbo precvit nejaké partie

Moja sestra mala trénera, dohodli sa 2x týždenne, jedalnicek jej nerobil, ale cvičil len s nôu. Naučil ju aj rozcvičenie, strecing, ukázal ako cvičte ešte doma

Stal ju cca 300 eur

nafka0483
21. júl 2024

Mam trenera uz rok, som velmi spokojna. Najprv uvodna konzultacia kde sa podrobne pytal - ake mam ciele, kde vidim problemy, ako sa stravujem, kolko sa hybem, ako vyzera moj bezny den, aky mam spankovy rezim, atd. Podla toho nastavil jedalnicej a kazdy trening mi sije na mieru. Na zaciatku mi ukazal spravnu rozvicku, strecing, kardio aktivity. Kazdy silovy cvik mi najprv ukazoval, dohliadal aby som ho robila spravne. Pocita mi cviky, serie, pridava vahy... ja nemusim mysliet na nic, ake cviky, kolko, ako kombinivat. Za mna to je najlepsia investicia do seba. Ale mala som stastie na ozaj skveleho trenera.
Cvicila som 2x do tyzdna. Teraz idem raz za tyzden s nim a raz sama - napise mi treningovy plan.

lucia13022023
21. júl 2024

@nafka0483 presne ja tak isto.
Veľa ľuďom sa zdá tréner zbytočnosť, no keď máš dobrého kvalitného trénera, je to ozaj veľká pomoc a hlavne si neublížis. Ja som cvicievala bez terénera, výsledky som síce mala, hovorila som si, načo si platiť 250e mesačne keď viem všetko ohľadom stravy, cvikov atď, ale keď som to raz skúsila, bola som veľmi prekvapená ale chyby som robila.
Vytvoril mi presný tréning pre moje telo, upravoval podľa toho v akom mesiaci tehotenstva som bola, po pôrode sme začali zľahka, postupne sme prišli tam kde som bola pred tehotenstvom.. Jedálniček mi ale nerobil, to som si zostavila sama.
A hlavne, nie je to stále to isté. Vymýšľame nové veci, nestojíme na jednom mieste, stále prekonávam samu seba.

gejb
21. júl 2024

V BA berú 30- 35€/hodina

akika722
21. júl 2024

Ja som si platila a opakovane sa vraciam lebo mi to chyba
Na východe beru od 11-18€ /hodina +pernamentka
Môj bral -berie 11€
Tréning 3x tyzdenne,mne to veľmi pomohlo
Tréner ta "donuti" cvičiť to,do čoho by som sa sama nedokopala
Pomohlo mi to aj na psychiku samozrejme
Venoval sa mi stále, zaujímal sa
Stravu mu nerobil,to som nechcela kedze mam zdravotne problemy,ale zaujímal sa aj v tejto oblasti

mamina7070
21. júl 2024

30€ na hodinu osobny trener venuje sa len mne plus pernamentka do fitka 34€ na mesiac

autor
21. júl 2024

@mamina7070 a ako často máte hodiny?

mamina7070
21. júl 2024

2-3 krat do tyzdna plus dava mi samozrejme ulohy aj na doma

autor
21. júl 2024

@mamina7070 a ste spokojná? Nelutujete? 🙂

mamina7070
21. júl 2024

Hej som velmi spokojna, vybrala som cloveka co ma vs a kurzy k tomu ja som komplikovany pripad (som ZTPS a ID) potrebovala som rozhybat atd a mala som problemy s niektorymi svalmi atd a teda aj podla osobnej referencie som sa rozhodla

denkabemommy
21. júl 2024

18€/tréning, 1 na 1, keď sme chodili 2 na 1, tak sme platili 12 na osobu (2 na 1 len v prípade, keď sme boli dve s kamoškou, nie niekto cudzí)

petamich
21. júl 2024

Platim si trenera, chodim 2x do tyzdna, platim 25€ + vstup, fitko BA, venuje sa len mne a 100%, toto je pre mna dolezite, inak nevidim zmysel, aby som si ho platila

mamamasama
21. júl 2024

Som trénerka a z času na čas, ak idem na súťaž,tak zaplatím trénera, lebo ani ja nie som najmúdrejšia a každý tréner môže vynikať v niečom inom. Je tiež rozdiel, či máš zaujem o objem, alebo redukciu, alebo ideš na súťaž.

natinka36
21. júl 2024

chodim 3x do tyzdna platim 15€ hod.
Som spokojna lepsie ako sama 😁