Plán na cvičenie od fitko.sk

veronika996
7. apr 2021

Ahojte dievčata, chcem sa opýtať či náhodou niektora z vas neskusila novy plán na zadok od fitko.sk?? Vola sa zadok snov, vyzera dobre, Je nový a chcem ho skusit, ale rada by som vedela, že či sa oplati, dakujem 🙂)

lindous
7. apr 2021

S množstvom videí na YT, v ktorých sú cviky naozaj dobre vysvetlené a voľne dostupnými plánmi, by som do niečoho takéhoto investovala len ak by to bolo robené mne presne na mieru a boli by k tomu konzultácie s trénerom 😅

liankaa5524
7. apr 2021

AHOJ. Ja som si ho kupila dnes, vyskocila mi na to reklama a pomyslela som si ze sak skusim. Ale musim povedat, ze fakt dobre. Dnes som cvicila podla toho (konečne, hah) a prvy krat ma nebolia krize po cviceni. Musim povedat, ze fajne, vsetko mas vo videach a kedze som z michaloviec, viem ze su dobri treneri. Ja ti to urcite odporucam o dost lepsie ako videa na YT po anglicky a bez spravneho vysvetlenia.

veronika996
autor
7. apr 2021

Ďakujem. uz som kupila 🙂 vyzera to slubne, idem akurat cvicit podla toho, dufam ze budem mat taky zadok jak to dievca na fotke😀😀😀

acer11
7. apr 2021

Tak ja neviem....dve baby sa tu registrujú len preto,aby si vymenili názor na super zadky??

veronika996
autor
8. apr 2021

A prečo by nemohlo? akože nie som tu zaregistrovana len preto, ale ako slobodnej mamičke mi na mojom zadku celkom zalezi😀😀🙄

julialara
12. apr 2021

Dobra reklama 👌