Plán na cvičenie Bianca

22. jún 2024

Baby čo naň hovoríte ? Ano nie ? Je dosť dráhy, no mne sa nedarí schudnúť z váhy 65.. mám veľmi padnuty zadok ona ma zevraj cviky na to . Ak odporúčate tak ktorý jej plán ?

sajmi
22. jún 2024

Kupovala som ho asi pred 2-3 rokmi. Neviem či má teraz nový, ale za mňa nič moc. Nič nové som sa nedozvedela a za tie peniaze to nestojí.

ssimusska
22. jún 2024

akože od Bianca Blazy? Určite nič od nej pokiaľ je to ona. Keď chceš poradiť s cvikmi v kľude mi napíš, poradím ti zadarmo

lucia13022023
22. jún 2024

Určite nie. Je xy profilov co ju rozoberá, v plane ma napísané jec ryžu aj keď ta bude napínat a dogrcas sa z nej, jec ju dalej🤯 extrém...
Nepotrebuješ plán za toľko peňazí, vieš si aj sama zastaviť tréning na mieru ak sa do toho troska rozumieš, ak nie, radšej by som zaplatila trénerovi vo fitku

autor
22. jún 2024

@lucia13022023 jesť ryžu ? Akože ako hlavný zdroj jedla ? Za všetkým je ryža ?

lucia13022023
22. jún 2024

Samozrejme a ešte aj tvaroh 🤯
No posud sama. Aj laik vie ze toto nemá nič so zdravou stravou a zdravým cvičením spoločne, plus nereálne výsledky

kiki68
23. jún 2024

Pozri si plan od mojej trenerky na doma, Wellform, Csilla Budinszka, tam mas krasne vysvetlene cvicenia na videach a jedalnicek ( nie nieco nejedle), mna trenuje 4 roky .