Parťák/čka z Topoľčian na športovanie

satanovodieta
4. máj 2020

Ahoj vo spolok 🙋😊 hľadám parťáka/čku.
Tak v prvom rade sa predstavím 🙂 som Silvia mám 20rokov a som z Topoľčian... To by hádam mohlo stačiť.

Pred cca rokom som pribrala približne 15kg a rozhodla som sa s tým niečo spraviť. Áno začala som menej jesť a pravidelnejšie- raňajky, obed, večera. Predtým som jedla iba "raňajko-obed" (pečivo s niečím... V čase obedu..)
a večeru ale v zlý čas 🙈 strašne som obmedzila sladké (raz za 2-3týždne si niečo "zobnem") a snažím sa piť ešte viac čistej vody...
Ale, chcela by som začať chodiť behávať alebo chodiť na korčule, cvičiť, tancovať, športovať... No a tu nastáva ten "kameň úrazu"... Sama sa k behu ani k cvičeniu neviem dokopať 🙉 alebo ma to samu proste len nebaví? 🤔 Ani neviem...
Takže k veci... Hľadám si kamaráta/ku, niekoho, kto by sa pridal k volakej aktivite 🙂 vo večerných hodinách (18-20) keďže pracujem od rána do nejakej 17tej (ako kedy)... Ak to ani teba nebaví samého/mú a chcel/a by si začať alebo proste len chceš "parťáka" tak kľudne napíš, ja sa len poteším 😇😇 samozrejme najlepšie z Topoľčian. Koniec hlásenia. 😅

jurmi
26. máj 2021

@satanovodieta ahoj už si našla parťáka/parťáčku ?