Oplatí sa chodiť po práci do fitka?

21. nov 2023

oplati sa mi chodit do fitka po praci? Cely den v praci sedim, penazi moc nemam ale na to fitko by sa naslo, oplati sa mi to alebo staci aj doma cvicit?(nemam cinky ani nic podobne)

medda_beda
21. nov 2023

Podľa toho čo chceš dosiahnuť a za aký čas.
Vo fitku sa postava vyformuje rýchlejšie kedže cvičíš s váhou.

candii
21. nov 2023

Presne tak, podľa toho aký chces progres .. ak chces svalstvo tak to jediné s váhami vybudujes, ak chces schudnúť .. kardio sa dá robiť aj doma.

mandzula
21. nov 2023

Ako pre koho, ja si zivot bez fitka neviem predstavit, clovek tam nacerpa energiu, inspiraciu a dobru naladu. Ak si poistenec VSZP, aktivuj si Up Balansea, za cca 20 € mas 8 vstupov za mesiac do x fitiek.

wade
21. nov 2023

Ja doma cvičiť neviem. Ten priestor mám spojený s inými činnosťami. Atmosféru fitka mám rad. Vypnem hlavu a makam.

because
21. nov 2023

Ja milujem ten cas vo fitku, predtym, ked mi stačilo hopkanie, tak som cvičila doma s fitshaker s potom landl. Ale ked chcem dvíhať váhy a úplný reset hlavy tak fitko ❤️

autor
21. nov 2023

@mandzula kde su take nieco viem aktivovat?

autor
21. nov 2023

viete poradit aj, ako zacat? som zaciatocnik nikdy som vo fitku nebola a hanbim sa celkom, neviem ako sa co cvici a peniaze na trenera nemam uz vobec

valeria_h
21. nov 2023

Ja cvičím doma a chodím behať. Zmeny vidím.

mandzula
21. nov 2023

@autor cez aplikaciu VSZP, Benefity, vernost+ a Aktiv+.

ibatanecnica
21. nov 2023

väčšinou fitká majú aj trénerov. Zaplať si nejakého. Ten skôr zhodnotí čím začať, ako niekto z netu, kto ťa v živote nevidel a nevidí ako na tom si. Inak cvičiť sa dá aj doma vlastnou váhou a nestojí ťa to nič.

ibrunova
21. nov 2023

a nechceš ísť na začiatok na nejaké skupinové cvičenie? Napr. na TRX?

autor
21. nov 2023

@ibrunova nemyslim si že by sme v meste take niečo mali, a neviem aj či by mi to časovo vyšlo keby mame

vanilkovazmrzka
21. nov 2023

A vies cvicit vo fitku?

autor
21. nov 2023

@valeria_h a ako to mate, každy deň cvicite alebo behate? Kolko Km alebo časovo? Ja toho moc neubehnem :D

ibatanecnica
21. nov 2023

tak si nájdi na nete cviky s vlastnou váhou. Sú tam presne vysvetlené, ako ich cvičiť. Aj pri nich ak ich cvičíš dobre a pravidelne, vidno výsledky.

cafelatte
21. nov 2023

Ja zas efektívne využívam svoj dráhy čas a financie, preto cvičím doma.

medda_beda
21. nov 2023

Skús si pozrieť nejaké videá z posilky.Na partie ktoré chceš najviac zmeniť.Malo by sa však cvičiť celé telo.Ja som mala malý chrbát a slabé ruky tak najviac som pracovala na tejto zmene.
Kľudne sa aj opýtaj niekoho kto už cvičí dlho v posilke, že či ti neukáže nejaké cviky.

valeria_h
21. nov 2023

@autorka Cvičím takmer každý deň, niekedy, keď mám v práci frmol, tak kľudne vynechám. Alebo keď sa mi nechce, netreba nič siliť. Behávam 10 km, môj najnovší rekord 😃

autor
21. nov 2023

@valeria_h Fiha to je super obdivujem, 10 km by som presla mozno za 2hodiny😂

misters
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tramtada31
21. nov 2023

Podľa mna sa dá cvicit efektívne aj doma. Stačia ti aj kilove činky si kúpiť. Pozri na YouTube videa Pamela Reif workout, budeš Mat aj svalovicu, aj si pekne vyformujes postavu.

ivangeline
21. nov 2023

Zacni s pravidelnostou hocikde... Kazdy pohyb je dobry.

ibrunova
21. nov 2023

Ak si nikdy v živote necvičila, tak čo také by si doma cvičila? Ja som napríklad chodievala na pilates, tabatu,trx, takže čo to už viem, tak si niečo viem vyskladať aj doma. Z ničoho nič cvičiť bez rozmyslu doma nie je dobre. Potom už radšej rýchla chôdza a podobne.

cinky16
21. nov 2023

@mandzula ako si mozem aktivovat cez up balance cez VŠZP?
dakujem

mandzula
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
21. nov 2023

@ibrunova pozrela by som si videa pravdepodobne a podla nich cvicila

sense
21. nov 2023

Ja cvičím len doma a vidím aj výsledky. Ono záleží aj aké sú tvoje ciele.

autor
21. nov 2023

@sense ciele su ostať fit, proste byt v kondicke a neochabnut

sense
21. nov 2023

Tak to mozes aj doma ak nemas peniaze na fitko a na par hodin s trenerom

lujza123
21. nov 2023

Ja chodím na také tie skupinové cvičenia. Jasne ze dá sa to aj doma pred tv, ale na mňa to nefunguje dosť tie cviky flakam ked som sama.
Medzi ľuďmi sa hanbím zlyhať tak cvičím jak drak na 200%, navyše ked to mám dopredu zaplatené nespekulujem a idem.
Obdivujem disciplinovaných ľudí ktorý cvičia doma, toto ja neviem. Na mňa platí jedine permanentka