Online tréningy Jany Landl

13. apr 2021

Ahojte. Prosim vas ako casto cvicite online treningy janyho landla? Schudli ste? Samozrejme s upravou stravy.
Pripadne ak cvicite aj nieco ine, dajte pls tip - idealne nieco co je zadarmo, kedze uz som zakupila janyho. Moze to byt kardio aj posilnovanie, len nemozem ziadne cviky na rukach - zapastiach.
Vdaka 🙂

janai1
13. apr 2021

Samozrejme... Pri každom cvičení a úprave stravy schudneš
Ale za mňa sú Janyho tréningy super 😁 ja, úplne drevo a antitalent na cvičenie som si to obľúbila a páči sa mi ta energia a to ma motivuje si to odcvičiť

nikazuz
13. apr 2021

No ja som zacala cvicit kde-tu a potom ma to tak chytilo ze som cvicila tak 5-krat do tyzdna 😊 inak ak si na fb tak tam je aj skupina, kde si baby radia a podporuju sa 👍 inac ja som schudla pri nom, aj ked to nebol moj ciel kedze vahu som mala OK. Teraz som tehu, tak necvicim, ale potom isto zase zacnem 😊

ninyart
14. apr 2021

Ahoj, ak chces, pridaj sa k nam 🙂 Spolu so mnou chudne este stovka bab. V skupine su videa, vyzvy na motivaciu k pohybu. Pomaham i so stravou, ak su baby v nej stratene 🙂
https://www.facebook.com/groups/846317599100730...

nairia
15. apr 2021

ja odporucam www.blogilates.com, dava kazdy mesiac kalendar, kde mas zoznam cviceni na kazdy den, ktory je zamerany na inu svalovu partiu. je to pekne vyskladane, takze nemusis hladat a vymyslat a kombinovat, kazdy den ti vyjde cvicenie na tych cca 45min, niekedy aj hodku. ak nemas problem s anglictinou, vyskusaj. na YT ma svoje videa, vsetky najdes podla nazvu z kalendara. je to pilates, no najdes tam aj kardio, silove (vacsina vlastna vaha, takze ziadne obmedzenia), atd.