Odporučte nejaký prípravok pri chudnutí?

lucinka178
12. jún 2019

Dobre rano zienky. Mam taku otazocku. Uz som tu vela o tom citala,ale skusim aj tak. Som po porode,zacala som minuly tyzden s chudnutim. Mam vytvoreny jedalnicek na 8tyzdnov. Chcela by som k tomu pridat nieco na chudnutie. Raz davno som uzivala Lives pectin,a mala som pocit ze mi to pomohlo. No teraz,kadeco o nom citam. Tak by som asi radsej skusila nieco ine. Mojho drobca dojcim,ale aj prikrmujem. Mate niektora s niecim skusenost,co bolo dobre a pomohlo Vam,a v pohode ste to brali pocas dojcenia? Vopred velmi pekne Dakujem za akekolvek informacie. Pekny den Vsetkym prajem

dema4016
12. jún 2019

Večer nejesť, ak tak len jablko, alebo nejaké ovocie

sapetka
12. jún 2019

@lucinka178 staci upravit stravu doobedu ovocie na obed sa snazit skor zeleninu namiesto zemiakov a ryze a veceru lahsiu nejaky jogurr bielkoviny max do 17:30...urcite na vecer ziadne ovocie.. ibaze ked kojis a chces mat mliecko mala by si mohno trosku pockutbs chudnutim a roznymi pripravkami na chudnutie

dema4016
12. jún 2019

A prečo nie na večer ovocie napr. 1 jablko

zuzinamt
12. jún 2019

Odporucim ti stranku Fitclan ;) vsetky pripravky su placebo. Dolezite je, kolko kalorii prijmes a kolko vydas. Ak ich prijmes moc malo ze malo jes, neschudnes lebo telo si z toho mala urobi tukove zasoby lebo idu *zle casy*. Ak jes viac ako je tvoj bazalny metabolizmus (bazalna hodnota je to, kolko tvoje telo potrebujem prijat energie aj ked nic nerobis na to, aby telo spravne fungovalo) tak priberies. idealne je jest o cosi menej ako je tvoj bazalny metabolizmus a krasne schudnes tuky a nie svaly. K tomu prechadzky obcas pohyb a mas vybavene. Ziadne pripravky ti nepomozu. A jest mozes aj o 21:00 vecer. Rady ze nejedz od 19:00 su blud 😂😂😂 Ide o to, aky mas celkovy kaloricky prijem za den a nie o to, kedy a co jes 🤦‍♀️ Kludne si daj aj cokoladu ak ti to splni kaloricky prijem... Bez obmedzenia. takze este raz, mrkni na stranku Fitclan ;) mas tam vsetky info a schudnes pekne bez priberania neskorsieho. Chalan sa do toho vyzna, je to moj byvaly spoluziak zvysky a venuje sa tomu uz nejaku dobu🙂 Nevyhodou je si pocitat kalorie ale vysledky mas krasne a hlavne dlhodobo ;) Naucis sa pri tom spravne a vybazene jest , len treba premyslat nad tym kolko a coho 🙂 Vela zdaru 🙂

zuzinamt
12. jún 2019

Este by ma teda zaujimal tvoj jedalnicek, ci je popisane kolko kalorii obsahuje dane jedlo pripadne gramaz. A teda ci je usity presne na tvoj bazalny metabolizmus alebo mas len nejaky okopirovany ktory sa dava kazdemu bez ohladu na jeho kaloricky prijem.. Pretoze napriklad taky zeleninovy salat s maskom moze mat od 300 az do 800kcal.... 🙂 a to je uz rozdiel 🙂

zuzinamt
12. jún 2019

Este by ma teda zaujimal tvoj jedalnicek, ci je popisane kolko kalorii obsahuje dane jedlo pripadne gramaz. A teda ci je usity presne na tvoj bazalny metabolizmus alebo mas len nejaky okopirovany ktory sa dava kazdemu bez ohladu na jeho kaloricky prijem.. Pretoze napriklad taky zeleninovy salat s maskom moze mat od 300 az do 800kcal.... 🙂 a to je uz rozdiel 🙂zalezi ake pouzijes masko, kolko oleja das popripade ci pridas aj mozarellu ktora je kaloricky naozaj riadne vysoko a podobne ;)

waggi
12. jún 2019

@lucinka178 skús len nejaký výživový doplnok možno na odvodňovanie, nič iné by som nebrala, váha sa upraví neboj 🙂

popolusska
12. jún 2019

@dema4016 ovocie obsahuje vela fruktozy-prirodneho cukru a tiez kyseliny, ktore mozu na vecer deatdit zaludok. Preto sa odporuca jest ho radsej doobeda.

zuzinamt
12. jún 2019

@waggi uzivat odvodnovacie tabletky bez lekarskeho vysetrenia predom je velmi nebezpecne a moze vazne ohrozit zdravie! To myslite vazne davat taketo rady?? A co ked prestane tabletky jest? Zas sa naleje vodou a vo potom? Je to zataz na srdce a cely organizmus... pre boha neblaznite prosim....

sapetka
12. jún 2019

@dema4016 lebo ovocie na vecee v zaludku kvasi, vseobecne sa odporuca ovocie doobedu a zelenina poobede. A tiez ovocie obsahuje cukor ..

bukajka_mata
14. jún 2019

@zuzinamt je veľa ľudí, čo si toto neuvedomujú! Keď tak niečo na odvodnenie, tak skôr sa zamerať na žihľavový čaj alebo niečo také prírodné, ale tiež to netreba preháňať a radšej všetko s mierou!

bibianabibiana
17. jún 2019

@lucinka178 ja používam výživové doplnky z Oriflame. Podarilo sa mi schudnúť 15 kg, samozrejme upravila som stravu aj cvičím. Ale nedám dopustiť. Keď mám aj hriešny týždeň nepriberam naspäť. Určite odporúčam

zuzubb007
17. jún 2019

Rátať si kalórie a cvičiť jediná pomoc, určite by som nepchala kadiake gebusiny čo idú len do peňazí, ženy zobuďte sa ešte nikdo s tabletiek neschudol, vlastne možno aj hej ale radšej nevedieť čo to obsahuje

evittam
17. jún 2019

@zuzubb007 Skus hriesny mesiac.😀😉 Naozaj veris tomu,ze si schudla na zaklade nejakých umelin a nie len na zaklade úpravy stravy a cvicenia?