Od zajtra chudnem. Pridáte sa?

dnika2
7. okt 2012

Uz som skusala aj som schudla no uz musim daco robit bola by som rada keby ste sa pridali a dali svoje miery pridavam moje vyska 167,vaha 83,cez brucho 112cm,pas 87cm,lytka 42,stehno 67,prsia 112 moja vaha bola pred 2rokmi 70kil aj menej, cchem schudnut na 65 aspon nosim velkost 42 ludia naokolo mi tipuju ze mam maximnalne 75 kil mozno na oko nevyzeream az na tolko ale cchem mat proste 65 budem rada ked sa pridate cchem chudnut hlavne tym ze budem jest zeleninu ovoxie a masko na grile ziadne tucne jedla sladkosti aj ked moc taketo veci nejem 😒

79zuzana
7. okt 2012

ahoj, pridavam sa. Ja som zacala uz dnes 🙂 Na ranajky som si dala hrozno, obed karfiol, hrasok, mrkva, zelena fazulka, vecera jahody 😀 Moje miery: vyska 162 cm, hmotnost 69 kg. Potrebujem schudnut na svoju normalnu vahu 60 kg. Priznavam, ze som od januara drzala 90 dnovku a naozaj to fungovalo. Z mojej potehotenskej vahy 73 kg som schudla na 64 kg a urcite by to uz bolo aj lepsie, keby som sa nevratila k svojmu zlemu staremu rezimu cez letne dovolenky, vecera pizza, bagetky, hranolky a vinko o desiatej, tak to potom tak vyzera 😝 😝 😝 Takze dnes som sa nastartovala a verim, ze to vydrzim do ciela 🙂 Drzim palce vsetkym co sa pridaju 🙂

majuskacechova
7. okt 2012

ahoj. pridavam sa. 168cm a 88kg. moja vaha bola 70kg. tak to mam co robit 😀 😀

79zuzana
7. okt 2012

@majuskacechova tak to sme tu viacere 🙂 hlavne je zacat 🙂

majuskacechova
7. okt 2012

@79zuzana a lepsie je ked budeme viacere. kila pojdu lahsie dolu. aspon dufam 😉

ervenka
7. okt 2012
majuskacechova
7. okt 2012

zienky a chystate sa aj cvicit alebo len dieta? dajte nejake dobre cviky ale nie skakacky lebo mam astmu 😝 😝
s cvicenim to pojde rychlejsie 🙂 🙂

dnika2
autor
7. okt 2012

@majuskacechova ja chodim uz vyse mesiaca do posilky 3krat tyzdenne na 60min beziaci bycikel orbitrek dokopy tak 10kilakov zajtra planujem ranajky biuely jogurt neprazene musli desiata jablko obed zelenina s tofu olovrant hrozno vecera tuniak vo vl.stave a zelenina len sa bojim vikendu ideme na chatu a tam alkoholu teda bude dost 😠

majuskacechova
7. okt 2012

posilka nehrozi, tak ja budem cvicit doma 🙂
dik za typ na zajtrajsie, resp. dnesne menu 🙂
tej chaty sa boj lebo dat si musis, nesmies trhat partiu a byt nekolektivna 😀 😀

dnika2
autor
7. okt 2012

@majuskacechova 😒 no az na tie prazdne kalorie vo vine ale tak na chatu nepojdem uz dobre dlho takze tak daj aj ty nejaky typ na obed zeleninovy 😝

veronika_pp
8. okt 2012

@dnika2 čauko.. aj ja sa chcem pridať.. mám tiež 167 cm, váha 61 kg.. chcem ísť na svoju váhu - 56-57.. stále kojím, takže akurát dbám na pravidelnosť stravy.. včera mi muž povedal, že pestujem michelina ☹ .. akože mám pneumatiku okolo brucha. Tak ma dorazil. Od júla som z 69 zišla na 60 tvrdým odopieraním, ale cez tú 60 sa neviem prehupsnúť.. tak asi potrebujem kontrolu.

79zuzana
8. okt 2012

@majuskacechova
@veronika_pp
@dnika2 tak ako dievcata ? zaciname? Ja si dam dnes na ranajky hrozno, na obed varim rodinke lasagne, tak si dam taku mensiu porciu a potom vecer znovu nejake ovocie alebo jogurt. Viem, ze by sa malo jest 5 krat, tak tam snad zaradim aspon nejaky pohar mlieka alebo znovu ovocie na desiatu a olovrant.
Inak kupila som si podlozku na cvicenie a taku tu gumenu vec, co sa da na nohy, chyti rukami a robim sed lah 😀 vcera som na trikrat urobila 80 😝 Od dnes chcem cvicit zumbu, ale len doma pri xboxe, lebo z domu sa mi je tazko dostat. Tak uvidim, ci to zvladnem. Drzim vam vsetkym palce.

majuskacechova
8. okt 2012

@dnika2 vo vine je pravda a nie kalorie 😀 😀
ja dnes na ranajky olivy, kukurica a sunka. na obed neviem co.

rybka8
8. okt 2012

ahojte, ja som zas zacala pred piatimi dnami s Dukankou. Pretoze skoro dva roky si hovorim, ze sa budem zdravsie stravovat a cvicit, ale ked nemam nastoleny prisny rezim co smiem a co nie a nikto ma nekontroluje, tak to nedokazem. jedine,ze by som sa znova zamilovala 🙂 . citala som o Dukanovej diete nie prilis lichotive veci, ale ja hlavne potrebujem dostat sa na svoju povodnu vahu a z mojich predchadzajucich skusenosti to akosi neslo. kojim doteraz, mala ma 1,9 roka, ale len raz denne. myslim, ze s tym seknem velmi skoro. kazdy mi hovoril, ze pri kojeni sa chudne, no tak na mna to teda neplati.
dala som si zavazok 10 kg, cize na konci celej diety by som mala mat 58 kg pri vyske 168 cm. dufam, ze sa mi to podari. celu by som ju mala ukoncit vo februari alebo zaciatkom marca.drzte palce

vikinka2012
8. okt 2012

Ahojte dievcata 🙂 ja som sa dnes tiez odhodlala a zacala som s dietou 🙂 konecne 🙂 Ja mam 162 cm a 62 kg vsetko v bokoch a stehnach ..hore ploche brusko az mi rebra vidiet ,prsia ziadne ..ked som bola tehotna pribrala som 30 kg no neviem dodnes ako :/ ale co je podstatne malicka je zdrava a po porode mi ostalo 7 kg a nie a nie dole ..rano som si dala hrozno a na obed uvidim 🙂 ale ked sa na seba pozriem nemam na nic chut ...drzim palce dievcata ...dufam,ze sa nam to spolu podari 😉

lusana
8. okt 2012

ahojte, môžem sa tiež pridať? Mám 164 cm a 64 kg, chcem schudnúť na 56 kg. Už asi mesiac cvičím podľa Jillian Michaels, ale neschudla som ani kilo, tak som sa oddnes dala na dukanovu dietu. Potrebujem schudnuť hlavne zo zadku a stehien, tiež mám ploché brucho.

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusana
8. okt 2012

vikinka2012 pozerám, že sme na tom podobne ja meriam 164 a vážim 64 kg a tiež mám všetko v zadku a stehnách

79zuzana
8. okt 2012

hm... moje kila su v mojom bruchu 😀 😀 😀 so zadkom som spokojna, ten moze ostat taky ako je 😀 😀 😀 , Ale brucho mam teda stale ako keby som bola aspon vo stvrtom mesiaci. Dnes sa mi este dari v dietke, zatial som zjedla len to hrozno na ranajky, trochu syra na desiatu a uz mi o chvilku zapipa rura, ze obedik je hotovy 😀 Len si musim nalozit davku ako pre maleho cloveka 😝 a potom vydrzat do vecera.
Inak dievcata, nezabudajte vela vela pit, to je velmi dolezite pri chudnuti. Ja velmi mineralky nemusim a tiez nechcem sladke vody. Zistila som, ze pri navale hladu mi pomoze aj pohar teplej vody s citronom, tak to pijem kazdu hodinu zatial 😉

79zuzana
8. okt 2012

@kinna ahoj, mala si nejaku speci dietu? ci si len obmedzila stravu a cvicenie?

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
79zuzana
8. okt 2012

@kinna s tou podporou mas teda pravdu. Ja som zacala chudnut spolu s mojim muzom. Je to tak lepsie ako keby vecer vytiahol nejake cipsy ci piekol pizzu a ja by som tu mala sediet pri citronovej vode 😀 😀 😀
Bicykel nemam, ani teda cas na neho, ale skusim to s tou Zumbou. Predtym to fungovalo, tak verim, ze to zaberie znovu. Cez obed ked mala spi, tak si tu mozem poskakovat, kolko len budem vladat 🙂 Len dnes somteda vela nevladala 😀 😀 😀 25 minut a nohy sa mi trasu akoby boli zo zelatiny 😀 😀 😀

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
enimore
8. okt 2012

Ahojte , rada sa pridam len viem že to budem mať ťažké. MOje miery 167 cm váha pred tehotenstvm 59 kg, váha pri porode 80 kg, teraz 72 kg. Malinkého kojím tak žeriem a žeriem... Žiadna dieta neprichádza do úvahy ale toto je podsledný balíček chipsov🙂 Kým som nezostala tehotná cvičila som aspon raz do týždňa + jazda na koni cez výkend na hodinku- dve. Teraz som bez pohybu .. ak nepočítam ponosenie malého. Tak ešte raz... idem do toho s Vami 🙂 Potrebujem to ako soľ. Baby a čo je to cvičenie podľa Jillian Michaels?:

lusana
8. okt 2012

@enimore

https://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8

ja cvičím toto sú to 3 levely, každý sa cvičí 10 dní, má aj iné

vikinka2012
8. okt 2012

@lusana tak aspon nie som sama 😉 dnes som uz aj cvicila 🙂 cela strava dnes hrozno 0,500kg 🙂 ale uz sa mi ziadalo taku ocistu si dat,ze nic nejest a pit vela..uvidime co zajtra 😉

dnika2
autor
8. okt 2012

no ja som dnes bola v posilke dala som 12kilometrov 8,50 na bycikli a 3 na beziacom este som po meste chodila aspon 3kilaky tak dne ssom si dala fajne a jedla som rano musli jogurt nizkotucny,potom jablko obed tofu a zelenina 400g,olovrant jabko vecera zavinač-to ale nvm ci mozem a gteraz si diem dat vyvar

79zuzana
8. okt 2012

@dnika2 tak to si teda dobra 🙂 Ja som si zacvicila 25 minut zumbu a dvakrat po 50sed lah. Na veceru som si dala uz len hrusku, tak som zvedava zajtra na vysledok.
Inak dievcata, ako casto sa vazite, kazdy den ci len raz za tyzden?

dnika2
autor
8. okt 2012

@79zuzana no teraz som zozrala 2bile rozky zo salamou a nejake sladkosti ☹ ☹ tak ale som si dala dnes do tela tak to neni az taka hroza ale som to pokaslala nav ceceru by si si mala davat bielkoviny tuniaka alebo masko a zeleninu nie len hrusku ptm budes hladna...ja som dnes cvicila asi 1hodku a pol ja sa vazim hocijako najlepsie asi raz za 2tyzdne

anulienka166
8. okt 2012

ahojte baby...mozem sa pridat?ja mam cca168 a 68 kg...vsetko na bruchu, ako vyzeram ako keby som bola v 6 mesiaci,,

22mia
9. okt 2012

Ahojte,pridavam sa k vam,mam 166cm a 64kg,som 7mesiacov po porode,a chcem mat 55kil,po porode som mala 70kil,potom som drzala dietu tak sa mi podarilo zhodit 6kil no a este treba tych 9kil dat dole,bo sa zle citim a hlavne boky a brucho mam velke ☹ Pre mna je dolezite pri diete hlavne vypit tie 3litre vody denne,inak mam spomaleny metabolizmus..