Obmedzujem sladkosti a váha neklesá

slamka890
31. júl 2015

Ahojte maminyy 🙂 Poradtee :D .. Uz naozaj neviem co dalej 🙂 som 9 meisacov po porode a zhodila som mojich naratych 20 kil takze som na vahe 68 (ako aj pred otehotnenim ) No strasne by som chcela dat este zo 5 kil dolu a neskor este 5 🙂 myslim ze to nieje zas az tak vela :D .. No mam mam momentalne nejaky SEK :D .. Cvicim , papam tak normalne .. obmedzujem sladkosti .. a nic vaha mi zastala a stojii !! :🙂 .. neviete dat nejaky tip ? 🙂 Ako ste natom vy ? 🙂 Dakujem

cuculiatko88
31. júl 2015

co je SEK? myslela si sex??? 😁😁😁

kaja0210
31. júl 2015

@cuculiatko88 Sek znamená zastavit nepohnut sa dalej,nie je ti spisovne slovo,ale často sa používá. "Mam sek nemozem sa pohnut dalej." Ale moze sa pomylit aj s tým prijemnejsim slovom sex 😁

zibi
31. júl 2015

@slamka890 podla mna je to normalne , ze sa ti vaha zastavila.nemas uz taku nadvahu ..tak teraz to pojde horsie.. skus cvicit vo svojej tepovej frekvencii, doobeda ovocko sacharidy, poobede zelenina a bielkoviny ... a ono sa to nastartuje podla mna ... ale musis ratat s tym , ze to pojde uz teraz pomalsie 🙂

leanax
31. júl 2015

@slamka890 ja som na tom podobne váha stojí na jednom mieste, ale skús sa aj pomerať boky brucho a po čase znova, mne zišli centimetre dole aj napriek tomu, že váha sa nemenila 😉

lilimoni
31. júl 2015

Skus sa odmerat. Aj mame sa pocas diety vaha drzala ale cm mizli 🙂

slamka890
autor
31. júl 2015

@cuculiatko88 :D .. viem ze je to nespysovne ale ja to tak pouzivam :D ..pardon ;) nie so sexom to mam na poriadku :D :D ..

slamka890
autor
31. júl 2015

@zibi OO kuurnik toto som uz niekde pocula .. :/ 🙂 asi na tom nieco bude no :/ .. asi musim byt trpezlivejsia 🙂 ..

merivoj
31. júl 2015

Najlepším spôsobom zbaviť sa seku je sex 🙂

slamka890
autor
1. aug 2015

@merivoj :D .. no aj na tom je kus pravdy :P :D .. ale uz sa to tu zaciina nejak zvrhavat baby ! :D ..

bonaqa2013
1. aug 2015

Môže to byť tvoje genetická váha, ale určite ti pomôže šport. Behanie, plávanie, bedminton, tenis, túry, dlhé prechádzky, aerobik....

kataina
1. aug 2015

@slamka890
no asi som na tom lepšie ako Ty: ja totiž neobmedzujem sladkosti a vaha neklesá 😀 ale ani nepribúda
blbé, ale aj ja chcem dať dole 5 kíl a možno by mi aj tie sladkosti stačilo obmedziť. Nemám vôľu.

slamka890
autor
2. aug 2015

@bonaqa2013 No uz som mala aj 58 a vtedy som sa citila strasne dobre 🙂 .. menej by mi ani netrebalo 🙂 a podla BMI ba som mala mat tych 58-59 kil 🙂 No ked uz mam drobca neda sa mi moc urvat ist na tuury ale.. bicyklujem a chystam sa aj na to behanie ;)

bonaqa2013
2. aug 2015

@slamka890 ja behávam tiež, aj keď mám 4 deti. Bývame na konci dediny tak to mám blízko do prírody. Ja vážim 52kg, výška 167cm. A tiež som spokojná....

petrak87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ladybird81
2. aug 2015

skus na tyzden vylucit uplne cukor, aj ovocie, vsetko, kde je co i len zmienka cukru..... z toho ovocia fakt len minimum, aby ti to nechybalo, staci raz za 3 dni jedno jablcko /ale bez ovocia nie dlhodobo, len kym sa zase vaha posunie nizsie/.... a ziadne pivo, ani nealko pivo 🙂

bonaqa2013
2. aug 2015

@ladybird81 vylúčiť ovocie? to hádam nie, v ovocí je fruktóza, je ľahšie stráviteľný, určite zdravší ako cukor čo je rafinovaný..... Takže ovocie môže....

lilimoni
2. aug 2015

@bonaqa2013 pravdu mas. Doobeda kludne ovocie a poobede zeleninu 🙂

ladybird81
2. aug 2015

@bonaqa2013 ked chce, aby sa jej pohla vaha, tak ani ovocie, to totiz obsahuje vela cukrov, ano, su lahko stravitelne, ale stale su to cukry. Napriklad cukrovkari mozu jest velmi malo ovocia. Najmenej cukru maju vodovy melon, jablko. Najviac hrozno, banany. Preco funguje dukanova dieta? Prave preto, ze je vyluceny cukor. Cize ked sa pohne vaha dole, tak potom by som pridala kludne aj ovocie, ale nie viac ako 1 kus denne.

lenadka
2. aug 2015

@slamka890 skús viac piť a hlavne žiadne sladené nápoje, len čistú vodu a minerálku, sladké by som nejedla vôbec, ale mne sa to povie, keď ja to celkovo nemusím, až na nejaké lakôtky ako piškótová smotanová torta a také doma pečené koláče, klasické sladkosti z ochodu a ja sa nekamošíme moc, len týždeň pred ms. Koľko krát mám ovocie namiesto sladkostí, alebo kávičku.

slamka890
autor
3. aug 2015

VDaka za rady baby 🙂 No pivo ani nejak nemusim takze tam to mam ciste :D .. ani nejaky tvrdy alkohol fuj blee 🙂 .. no a ovocie ok skusim aj to minimalizovat (teda aspon v poobednych hodinach ako radite ) Co sa tyka sladenych vôd 🙂 ..tie mi teda absolutne nechutia 🙂 .. dllhu predlhu dobu pijem len cistu vodu 🙂 Takze aj tam by som to mala mat v pohode 🙂 .. a cvicim 4-5 krat do tyzdna 🙂 .. cvicila by som aj viac celkom ma to bavi ale pocula som ze sa ma cvicit 2-3 dnia potom pauza aby si svaly oddychli🙂 Taaak .. asi som nejaky divny tip :D asi mi to ide hrozne pomaly ..a mozno ..s ami to rozbehne neskor .. trpezlivosti mam na rozdavanie tak skusim bojovat dalej ale rozhodne sa nevzdam ! 🙂 ..