Nohavice na chudnutie - Hot shapers

ers89
4. jún 2014

ahojte babenky 🙂 máte niekto skúsenosti s týmito nohavicami? http://www.topshop.sk/aktivny_pohyb/fitness_/pa... vyzerá to dobre, že vraj sa telo potí či cvičíte či nie a tým pádom rýchlejšie spaľuje tuky a chudnete. a kombináciou cvičením je to efektívnejšie. rozmýšľam, že by som si to objednala, ale predtým by som chcela vedieť, či má niekto s tým skúsenosti 🙂

stary_ujco
5. jún 2014

Zenska, ty nemas ani stipku rozumu? Tukove bunky ti tlacia na mozog? Ze vraj zostihlujuce nohavice na cvicenie. Chod do sekacu, kup si tam za 70 centov leginy a chod cvicit tiez. Efekt je uplne rovnaky, akurat usetris nie malo penazi...

stefka33
5. jún 2014

@ers89 Veď to len spôsobuje, že sa viac potíš. Vraj je to fajn na začiatku diéty pri väčšej nadváhe, ale tento efekt dosiahneš aj keď sa obalíš igelitom a na to si dáš elasťáky.

tilly
5. jún 2014

@ers89 ked chces rychlejsie spalovat tuky pri cviceni, daj si hodinu pred tym nejaky spalovac, napr. l-karnitin, pripadne silnu kavu... a ako pisala kocka vyssie, ak sa obalis foliou a na to si das dve vrstvy, dosiahnes taky isty efekt, ako maju tie nohavice, ale ze by si pri tom chudla z tukov...

glloria21
5. jún 2014

Ja som si tie nohavice objednala. Prišli, smrdeli ako fras a nevedela som si predstaviť že by som ich dala na seba. Bola čo čistá umelina ako skafander ... neviem si predstaviť, že by som v nich išla cvičiť.
Pekne som ich zabalila a vrátila. Prosím nekupujte, je to riadna hlúposť. 🙂

lucka127
23. júl 2014

ja by som naopak do toho sla vzdy som tak dala dole velmi rychlo + zbavi sa telo zbytocnej vody a tiez sa zlepsi struktura koze a ano neopren v tejto forme smrdi, po tehu ich planujem kupit🙂samozrejme bez cvika a spravnej stravy to nejde ale urcite to pomoze ja pouzivam aj skoricovy gel na celulitidu a zahriatie a pohodlnejsie je behat a cvicit v tomto v com neni pocit vlhkosti ako v igelite ktory sa pri poteni zosuchne a vsetko je hnusne mokre aj to som skusala mala som jeden cas aj klasik neoprenky ale toto vyslovene vodu udrzi v materialy takze pocit sucha 😉 pre mna ano

sang
25. júl 2014

ahojte, neviem, ci nohavice mozu alebo nemozu fungovat na spalenie tukov, ale nechapem, preco niekto osocuje. Ak maju aspon taky efekt ako igelit, ako tu niekto pise, urcite uz ten objem, co nohy stratia vdaka tomu, ze sa zbavia vody, zlahci aj samotne cvicenie, lebo nohy zostanu lahsie.
Co sa tyka igelitu - neviem, ci to niekto realne aj skusal, ale ja ano, a skuste cvivit a sustat...
Ak niekto hovori o 2-3 extra vrstvach... tak ak ma niekto silne nohy, uz aj tak ma pocit, ze by potreboval odlahcit, aby vobec mohol lahsie nohy zdvihat, naozaj 2-3 extry vrstvy motivacne velmi nie su, obmedzuju vyrazne pohyb... .. Hlavne ak sa zena este aj chysta do fitka alebo behat von (ze necvici doma) a vyjde na svetlo sveta ako taka nejaka cibula... Takze z dohto ohladu tie gate povazujem urcite za lepsiu volbu. Takze uplne chapem, co pise lucka127 a myslim, ze kto realne aj skusal, o com tu pise, musi s nou suhlasit...

U mna pred cvcenim byvala kava lepsim riesenim ako L-karnitin, lebo z L-karnitinu som z nejakeho dovodu sice viac spalovala, ale citila som aj vacsiu namahu ( unavena, talo bolelo ) pri cviceni. Pri kave som aj spalovala aj mala viac energie...

lalinko2010
25. júl 2014

@ers89 ja som sa včera tak potila v záhrade, ako somár! a nepotrebujem na to ani nohavice na chudnutie. a potom som ešte aj bicyklovala a to bicyklujem 7 dní v týždni, nie dve hodiny, stačí na záhradu a späť. za mesiac som schudla tak že aj veľkosť 38 mi je veľká...

diana_2_2
1. aug 2014

ahojte, tiez nechapem hned to odsudzovanie a utocenie!!! ved ers sa len pytala na nazor a ze jej tuk tlaci na mozog ju asi nezaujima... ja sa tiez nebudem balit do igelitu ale sa slusne obleciem!!! ak by tie nohavice mali splnit tento efekt, tiez im dam prednost. no a myslim si ze je kazdeho osobna vec ci a kolko penazi za co zaplati alebo sa bude balit do folie aby usetril. nehovoriac o tom, ze ak cvicim denne, spotrebujem po nejakom case mnozstvo folie ktoru mi nikto neda zadarmo, "je to naramne pohodlne" a zaberie to cas... ers slo o vyjadrenie toho, kto si nohavice kupil a ma s nimi nejaku skusenost a nie nazor niekoho, kto nevie o com pise... tak je mozno na zamyslenie komu co tlaci na mozog..

dada200
1. aug 2014

Zeny,kedy uz konecne pochopite,ze neexistuju ziadne zazracne tabletky,caje,nohavice a neviem co este na chudnutie? Jedine spravnou stravou a pravidelnym cvicenim dosiahnete vysledky. Ak by tieto zazracne vecicky fungovali,boli by sme vsetci stihli. Zbytocne vyhadzujete peniaze. Neviem si dost dobre predstavit,ze by som hodinu makala vo fitku v tychto nepohodlnych,uzkych, neoprenovych nohavicach.

glloria21
1. aug 2014

@dada200 Presne zdieľam tvoj názor. Tie nohavice sú proste nepohodlné a to hovorím na vlastnej skúsenosti, lebo som si ich kúpila. Takže ja neosočujem, len som vás chcela upozorniť, aby ste si ich nekupovali. To je všetko.

emily.s
1. aug 2014

Potenie nemá so spaľovaním tuku absolútne nič spoločné. Rovnako nespaľuje tuky ani chilli, zelená káva, ani žiadne zázračné mastičky a prístroje. Je to iba biznis. Ak máš peniaze na takéto veci, tak si radšej kúp vstupenku do fitka a aspoň ťa neporazí keď zistíš, že zázračné nohavice sú podfuk.

dada200
1. aug 2014

@glloria21 ja taktiez viem,ze su nepohodlne a urcite po nich nikto neschudne,nakolko ich mala moja mama pred 20 rokmi. Takyto zazrak tu uz bol a stoja mame iba v skrini. 😃Vyrobcovia a predajci dobre vedia,ze vzdy sa niekto najde kto to kupi,staci v reklame spomenut "NA CHUDNUTIE"

koladova
1. aug 2014

Neviem, mne sa naopak zdá, že nie sú také nepohodlné. Akurát ich mám na sebe. A čo sa týka igelitu, skúšala som aj ten, ale obaľovať sa pred každým cvičením do nepohodlného igelitu, ktorý telo robí totálne nepohyblivým a takto cvičiť, tak to ďakujem pekne neprosím. Tieto hot shapers si len natiahneš a cvičíš, žiadna strata času pri "igelitovaní sa" a lepšie sa ti aj hýbe, keďže sú to kapri. A pri potení necítiš to, že sa potíš, pri igelite sa cítiš mokrá. Tu máš pocit sucha stále. Na "igelitovanie sa" by som asi nemala nervy :D. Neviem, sto ľudí sto chutí. Ja som s nimi zatiaľ spokojná, jediné čo im môžem vytknúť, že trošíčku šuštia (ale igelit štuští oveľa viac).
Ale dodám, že keď chce človek schudnúť prostredníctvom týchto nohavíc, netreba sa spoliehať na to, že sedím, môžem do seba tlačiť čo chcem a schudnem. Tie nohavice skôr pomáhajú dodatočne pri pohybe. Takže sa treba akokoľvek hýbať. Takže nie je to hlúposť, ale nie je to ani zázrak. Podľa mňa to odsudzujú práve takí ľudia, ktorí si ich natiahnu, ďalej nič nerobia a dúfajú v nemožné. Môj názor.

gabriela5
1. aug 2014

Suhlasím s emily.s je to len biznis,nič nemôže len tak spáliť tuk bez námahy už len to je pritiahnuté za vlasy,predstavte si slaninu pri zabíjačke,koľko námahy treba vynaložiť pri jej rospustení a myslím,že s ľudským tukom to je podobne,telo sa musí poriadne zohriať aktivitou,kým sa začnu spaľovať tuky. Keby bolo niečo účinne nevyužili by to aj extrémne tlstí v premenách?

leamax
1. aug 2014

blbost, potenim telo ziadne tuky nespaluje, von sa dostava iba voda. tuky sa spaluju jedine pohybom. ved obezni ludia sa viac potia, niektori az extremne, tak preco su stale obezni?prave preto, ze potenim nespalia ani gram tuku.

adelleli
5. aug 2014

Pred pár rokmi som cvičila na stepperi a dávala som si sáčky a nato legíny, potila som sa riadne a chudla som....tak teraz neviem,čím som to asi tak chudla? 🙂 asi to ma na každého iný účinok...a to som nedržala žiadne diéty, len stravu som MINIMÁLNE upravila 🙂

leamax
5. aug 2014

@adelleli zeby z pohybu?😀

adelleli
5. aug 2014

No áno aj...ale aj z toho potenia, kedže som chudla viac viditeľne na oblečení ako na váhe 🙂 Reagovala som na príspevky ohľadom potenia a chudnutia 🙂

mm87245
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matkape
7. aug 2014

Ahojte, aj napriek negativnym odpovediam na tieto nohavice som si ich objednala a vyskusala. Pravidelne cvicim vo fitku a problem bol v tom ze je tam pustena clima co nie je moc dobre ked som bola mokra jak mys. Tak som sa rozhodla spojit prijemne z uzitocnym. Pri cviceni mam prijemny pocit sucha a potim sa omnoho viac ako predtym. Kto nevyskusal moze banovat. Su vynikajuce a pohodlne osobne by som obalena igelitom nikdy necvicila. Ano nohavice smrdia na zaciatku treba ich oprat ! L carnitin zabera len mesiac ked si telo zvykne uz sa clovek tak nepoti a stoji viac ako tieto nohavice. Myslim ze tu pisu negativne ohlasy len tie ktore su lakome na 40 eur 🙂

741vena963
8. aug 2014

Ahojte,takze ja som si ich objednala , som snimi zatial spokojná, su pohodlne,ako keby ste mali na sebe legíny, a najvecsi efekt maju ked cvicim (cvicim len doma na ministepery,brusaky,svihadlo/ a ani moc necitim ze som tak spotená,ako ked ich vyzleciem a oni su cele mokre a moje nohy a brucho takisto, mam ich na sebe cely den ked som doma a pri cviceni, som rada ze som si ich kupila a urcite je to lepsie ako neaky igelit alebo tabletky, pretoze fakt zaberaju.... (objednala som si S, aby ma to aj viac stiahlo a prisposobia sa ,ale ak si ich budete objednavat su tam pisane miery tak sa premerajte pre istotu,/

ewisam
8. aug 2014

A naozaj to funguje? myslim schudnete v pase napr.? Tiez zvazujem kupu 🙂

denkalienka
9. aug 2014

ja ich mam tiež pred 2 tyzdnami mi prisli vel XL ale už potrebujem L-ko 😉 !!

natalka13
9. aug 2014

telo sa poti,lebo sa potrebuje chladit.
Tuk sa nevypoti, pot je voda a sol, tuk je tuk. Pod tymi nohavicami iba vypotite viac vody, takze bacha tu vodu treba nalezite po cviceni doplnit-hydratovat.

Ale ak tomu verite, vezmite knihu a chodte do sauny,tam staci lezat.

haktak
13. aug 2014

Nohavice sú super, pohodlné..., len sa treba hýbať a vtedy je ten efekt najlepší 😎

miajulia
14. aug 2014

aj ja ich zháňam, nemá niekto predať spod ruky S ká?

121aduska121
16. aug 2014

čaute kočky, tie ktoré mate s tými gatami skusenosť vedeli by ste mi povedať či je medzi veľkosťou L a XL moc veľký rozdiel? lebo som to mala potom meraní tak na hrane, tak som si radšej objednala XL. Niekto hovorí, že XLká vyzeraju ako normálna v pohode veľkost, ze nie su také veľké, tak chcem vediet ako to je.

pipinka4
16. aug 2014

Placebo efekt ! Keby vsetko fungovalo na svete by nebola obezita. Ale rak je to kazdeho vec bodaj by konecne vyrobili nieco co naozaj funguje.ja som schudla za 2 mesiace 13 kil a iba tym ze som si upravila stravu.staci len pevna vola.uz to nejde tak lahko cize uz by trebalo zaradit aj cvicenie. Takze asi tak.

matkape
16. aug 2014

121aduska121 ak mas rozmery na hrane zvol to mensie cislo nohavice su elasticke

121aduska121
16. aug 2014

tak uplne na hrane to nie je, mne pas sedi na XL a boky skor na L..ja len chcem vediet ci je to XL moc velké alebo v pohode