Neviem si nastaviť kalorické tabuľky

2. sep 2024

Baby prosím vas. Kde sa da vypocitat v aplikácii kalorické tabulky kolko kcal mam prijať? Neviem to nikde najst

simsalabim
2. sep 2024
autor
2. sep 2024

Urobila som to podľa toho navodu. Pozrie s ana to niekto, kto sa tomu rozumie?

autor
2. sep 2024
simsalabim
2. sep 2024

Spytaj sa priamo v skupine.

autor
2. sep 2024

@simsalabim nechcem písať pod svojim menom

zic
2. sep 2024

Vidis tam na prvom screenshote v kruzku to cislo 1439? Nad tym je vacsia 0 (zatial prijate kalorie)...

autor
2. sep 2024

@zic áno tomu rozumiem. Ale neviem či je dobre vypočítané tých 1439 kcal. Dala som sedavé zamestnanie alebo čo to tam bolo. Trávenie som vypla. Mám 70 kg a chcem späť svojich 55 kg. Dobre mi to vypočítalo?

autor
2. sep 2024

@zic netreba tam nič iné nastaviť?

simsalabim
2. sep 2024

Vacsinou treba mierne aktivny rezim, sedavy je len, ak lezis cele dni v posteli. Vobec nemas ziaden pohyb?

autor
2. sep 2024

@simsalabim doma som s 1,5 r dieťaťom. Doobeda sme dnu a poobede ideme von ale teda niesu do nejaké dlhé prechádzky. Väčšinou sme len doma na dvore a tam sa mu venujem

zic
2. sep 2024

Urcite by som nastavil aj travenie... tak pocitovo mi 1400 kcal pride strasne malo. Radsej by som chudol pomalsie a "na stalo" ... Samozrejme zalezi od veku, vysky a tak, ale pride mi 1400 velmi malo na prijem.

lucia13022023
2. sep 2024

Neriadila by som sa týmto vôbec. Vypočítaj si bazalny metabolizmus (kalkulačky máš na nete), pod ten nikdy nechoď. Toľko kcal tvoje telo potrebuje aby normálne a zdravo fungovalo. Od toho sa odpichni.

simsalabim
2. sep 2024

V tej skupine ti zeny poradia najlepsie, ale sedavy je skor pre tych co lezia v posteli.... Neviem, co sa hanbis, nie si prva ani posledna s nadvahou. Ved to je skvele, ze to chces zmenit. Travenie viem, ze radia mat vzdy vypnute.

@zic bohuzial, chlap toho moze zjest pdostatne viac ako zena (kvoli skladbe tela). Ale aj podla mna 1400 strasne malo. Realistickejsie bude tak 1600-1700, podla veku.

autor
2. sep 2024

Mám 31r a 163cm. Ale skúsim pozrieť ešte kalkulačky na internete

simsalabim
2. sep 2024

Zmen si ten rezim. A po par mesiacoch uvidis, ci to pomaly pojde dole. 1400kcal je zalostne malo.

janai1
2. sep 2024

Žiadne iné kalkulačky nepotrebuješ. Keby si išla podľa návodu tak vieš ze sedavy sa nedava.
Dostala si rady od @simsalabim a aj tak si zas tvrdohlavo ideš za svojím - nesprávnym

autor
2. sep 2024

@janai1 v čom si tvrdohlavo idem za svojim? 😁 Veď beriem jej rady, čo ti je?

monillia
2. sep 2024

Kalórie máš iba o 28 viac ako bazal, čiže blbosť, strašne málo, určite treba mierny režim ako radia dievčatá vyššie