Neodopriem si sladké

evik96
5. feb 2014

Ahojte, chcela by som sa poradiť kto má osobne odskúšané nejaké chutné, nízkokalorické tyčinky alebo sladkosti, ktoré by som mohla vymeniť za bežné sladkosti. Potrebovala by som zhodiť pár kíl a nedokážem si odoprieť sladké. Napriek tomu, že cvičím každý deň, kým si neodopriem sladké viem, že dole to nepôjde

sakura77
5. feb 2014

nielen sladke,ale aj pecivo vela robi...skus susene ovocie,ked uz nebudes moct vydrzat.ja som bola maniacka na sladke,ale konecne som sa rozhodla ze s tym seknem a da sa to 🙂prinajhorsom dam sladky jogurt, a v nedelu odmenovy den,raz tyzdenne ta sladkost nezabije 🙂 si vies predstavit ako sa tesim na tu nedelu 😀

lubaska21
5. feb 2014

jj suhlasim, susene ovocie je fajn 🙂 a aj ja mam nedelu odmenovy den :D :D :D namiesto sladkeho si ja dam ovocie/zeleninu, ked mam sialenu chut na sladke siahnem po sladkom jablcku, banane, ci sladuckej mrkve 🙂 vsetko sa da len treba na to velmi pevnu volu ;)

katkakovac
5. feb 2014

Tieto stavy poznám, ja som bola na sladkom takmer závislá. Pomohlo nahradiť sladké ovocím a postupne znižovať a kontrolovať denné dávky. Chce to sebakontrolu ale nakoniec sa to dá zvládnuť. Hlavne nemať výčitky svedomia, keď sa to občas nepodarí, treba si dopriať aj toho sladkého. Ak mám chuť, dám si doobeda, maximálne do nejakej 3 poobede, ale len jednu sladkosť. Aj teraz keď som tehotná a mám poobede chuť, tak si dám, ale večer už nie. Hlavne nečakaj, že sa toho zbavíš za týždeň 😉 Chvíľu to potrvá, ale výsledok stojí za to. Držím palce 😉

sakura77
5. feb 2014

A najhlavnejsie som zabudla. ..nekupuj žiadne sladké domov. Nemas- nejes 🙂😉

kikusa8
5. feb 2014

skus si davat viac ovocia doobeda, alebo vlazske orechy s medom pomahaju mne... Alebo si sprav kakavko so sojoveho mlieka ak ho mas rada... Tvaroh s ovocim, alebo domacim dzemom, semiacka s dzemom...tekvicove, slnecnicove, lanove... Alebo si upec maly zdravy kolac, receptov je vela... 😉 Ja mam teraz taky upeceny, jem ho uz treti den 😀 Je tam len kokos struhany, mlete vlasske orechy, PL spaldovej muky, trocha mleteho maku, 2 vajcia, pol PDP, med, stevia... Je uplne chutny :D Z obchodu neviem co je take neskodne, zatial som nic nenasla... ale ani som nehladala, najcastejsie jem tie orechy a med...

kikusa8
5. feb 2014

este som zabudla do toho kolaca ide aj sojove mlieko , resp. aj obyc. ak ho pijete...3-4dc a olej 3 PL. Ak by sa nahodou recept ujal 😉

majka8585
5. feb 2014

Ja som so sladkym mala tiez problem. Velakrat som si predsavzala, ze nebudem jest cez den ziadne sladkosti. Vydrzala som maximalne tak 2-3 dni a bolo po diete. Tak som zacala hladat na internete nejake diety, z ktorych ma najviac zaujila bielkovinova. Pripravky su s vysokym obsahom bielkovin a maju nizku kaloricku hodnotu. Ponukaju ju viacere firmy. Vyskusala som si objednat asi z 3 eshopov a zo subjektivneho pohladu som najspokojnejsia bola s Ketoaktivom. Maju rozne prichute dezertov a ponukaju aj tycinky. Co je super ak cestujes alebo nemas cas na pripravu. Mas to vzdy po ruke. Cenovo su na tom tiez dobre 1ks ta vyjde okolo 1,78 co som pozerala su najlacnejsi v porovnani s inymi.

majka8585
5. feb 2014

Som nasla aj to porovnanie cien na ich stranke: http://www.ketoaktiv.sk/porovnanie-cien
A musim sa pochvalit, schudla som 8 kg🙂

miushka13
5. feb 2014

ak si das sladke len doobedu do 12h.napriklad do vecera vybehas. ja xudnem principom-jem vsetko kolko xcem kedy xcem ale po 17tej nic, mozno to nie je spravne ale mne to takto vyhovuje. trosku sa vecer potrapim ale cez den si doprajem.

leporeloo
5. feb 2014

@evik96 problem pri sladkom je tuk a cukor...
obe sa daju nahradit... (kokosovvy olej, agave, stevia, trstinovy cukor)
pec a rob si sladkosti doma ,pripadne kupuj bio zdrave sladkosti su drahsie ako priemyselne lacne sladkosti takze si nakup a pozivanie rozmyslis 🙂

leporeloo
5. feb 2014

@evik96 a ano este muka cize pecivo je problem... vymen za celozrnne
a odmenou ti bude nielen stihla linia ale najma zdravie

coffea
6. feb 2014

@miushka13 ahoj a podarilo sa ti takto dat dole nejake to kilecko? Uz asi 5 dni takto bojujem aj ja. Som prekvapena, ze uz po 3-4 dnoch som nejako neriesila hlad. Alebo to este len pride?

coffea
6. feb 2014

@evik96 mna ked chyti pred menstruaciu vrazedna vyprava na sladke davam si horku cokoladu s vacsim obsahom kakaa

miushka13
6. feb 2014

@coffea ano 2kg za tyzden,sladke doobedu,jem menej chleba ak uz tak celozrny, na obed hocico papam okolo jednej a potom o 16tej nieco spapam alebo aj neskor ako stiham a po 17tej nic pijem vela vela cajov , ak na mna pride hlad dam si polystyrenovy chlebik s natierkou a k tomu nejaku zeleninku, zeleninovy salat, jogurt,ale poslednu dobu uz nic,zvykla som si.

mon1001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
briketa
16. feb 2014

@evik96 vlasske orechy trosku omocene v mede. Je to strasne syte a preto velke zadostucinenie uz po troch polovockach orechov.