Nemamičky, ideme spolu chudnúť?

eli133
5. aug 2013

zdravím... hľadam žienky.. nemamičky.. ktore nechudnu kg po pôrode.. ale take ktore sa pridaju ku mne.. čo ešte dieťatka nemamee.. chcela by som schudnuť čim viac tym lepšiee.. musim zo sebou niečo robiť už .-.. nechystam sa na žiadne diety... chcem schudnuť.. tym že si zmenšin porcie abudem jesť zdravšie.. popritom nejake to cvičenie... a veľa vody... mohli by sme sa vzajomne podporovať ... viem že tu už možno nejaka diskusia je. ale keď som niekde pozrela väčšinou tam boli už staré príspevky alebo príspevky od mamičiek ... dakujem hadam sa niekto prida aby sme s amohli vzajomne motivovat... a povzbudzovať.. este jedna hlavna informacia🙂 pridajte sa ty ktorý chcete schudnuť viac.. 🙂

unavenasom
5. aug 2013

A aky je rozdiel medzi nemamickou a mamickou co sa tyka chudnutia? 😅

bambina82
5. aug 2013

@unavenasom tak uz len ten ze ked nemas deti tak nie si nicim a nikym obmedzovana, nebehas cely den okolo deti a mas viac energie a telo po porode je ine a po 2 hom dietati to uz ani z daleka nie je take jednoduche schunut 😠 😠 😠

unavenasom
5. aug 2013

@bambina82 mam dve deti, cize mne to vysvetlovat nemusis...a co sa tyka chudnutia..ide mi to rovnako tazko ako ked som deti nemala 😝 ale aj tak principy chudnutia su tie iste, ci mas det alebo nie

eli133
autor
5. aug 2013

taak ja solm este dieta nemala neviem si to predstavit.. ale mala som na ymsli to ze asi sotva budete varit zeleninu ked treba aby sa manzel najedol detom varit.. a vsetko toto.. ale nemyslela som to zle 🙂 ...

unavenasom
5. aug 2013

@eli133 ale ved zelenina je naj surova..a navyse zeleninu mozes spravit ako prilohu k masu napr...manzel a deti zjedia s masom a ja bez masa...ale ja nie som do tejto temy..ja som leniva chudnut :D a moje chudnutie zacina obedom a konci poobede, ked dojedam zvysky :D

iconka
5. aug 2013

Ja som nemamicka a presne chapem ako to cele myslis. Nemozes sa vyhovarat, ze dnes si nemohla cvicit, lebo deti su chore a pod....🙂
Tiez som sa na to dala od 1.1.2013, nastastie ja uz som sa kil zbavila (18kg), ale venujem sa tomu stale. Zdravo jem, cvicim...a bavi ma to. Chce to pevnu volu a najma chut to naozaj dodrziavat. Drzim palce.

nika5214
5. aug 2013

@iconka jej ako si vedela tolko schudnut uf ja by som chcela tiež zhodit ale dako to ide tažko

iconka
5. aug 2013

@nika5214 obmdzila som urcite jedlo, nezdrave som uplne vylucila (ale teraz si ux obcas daco dam) a vela, vela cvicrjia a ide to.

mima4
5. aug 2013

pridavam sa kočky 🙂

zuzlicek44
6. aug 2013

Ahojte.🙂ja by som tiež chcela ale mne treba veľa veľa..no pevná vôľa žiadna:(

santamonica
6. aug 2013

@eli133 ahoj, ja sa pridavam, som aj na teme, kde pisu same stastne mamicky, rada by som medzi patrila a aj preto musim a chcem schudnut......dala som si urcity ciel, idem ho sem prekopirovat.......
a drzim nam vsetkym palce 😀 😝

dada97
6. aug 2013

rada sa pridam, taktiez chapem, ako si myslela to co si pisala, je to ine ked sa vieme vzajomne podporit, dokonca viem aj poradit ako spalovanie tukov nastartovat, jedalnicek si vieme vzajomne poradit, napr, viem tu dat prispevky o prekysleni, v ktorych trosku pochopime ako nastartovat spalovanie tukov a vlastne o co ide a aj chut do chudnutia, ked pochopime princip bude vacsia

santamonica
6. aug 2013

takze s pravdou von.....jun 2013 - 94 kg , moje ciele su :
august - 89 kg
september -85kg
november - 80kg
januar 2014 - 76 kg
marec - 70 kg
maj - 65 kg
a potom sa uvidi......budem priebezne informovat ako to ide a potom pridam aj fotky, za co sa uz teraz hanbim , ale ved sme na jednej lodi 🙄 😅 😎

santamonica
6. aug 2013

a zatial som schudla 3 kg, do konca augusta mi chybaju este 2, to sa da......ale ide to tazko a pomaly.. ja v tomto teple nedokazem cvicit.....tesim sa na jesen, ked budem behavat so psom 😝

eli133
autor
6. aug 2013

mne tiež chyba pevna vola preto som zalozila tuto skupinku 🙂 aby sme sa navzajom motivovali a podporovali :D ja som začala od dnes :D 🙂 takže mi držte palce 🙂)) ... aj ja držim vam :D možete pisať svoje uspechy 🙂

zuzlicek44
9. aug 2013

pravdepodobne budem aj tu najťažšia (ani sa nepýtajte koľko, minimálne dvojnásobok normálnej ženy) ☹
stále len odkladám, výhovorky, alebo nabudená začnem a ........o dva dni to prejde a chcem jeeeeeeeest🙂)))

dnes som si povedala že idem behať..pôjdem...!!!

santamonica
10. aug 2013

@zuzlicek44 ahoj, no ja mam tiez o 20kg viac, nez by som mala mat a neznasam to.....cim som starsia, tym sa chudne tazsie, to je hnusna pravda ☹ .....ale necitim sa ani dobre, ani zdravo, ani pekne ani sexy, ani nemozem otehotniet, proste same negativa....ja musim schudnut.....hlavne ale viem z vlastnej skusenosti, ze je to 75% strava 25% pohyb....treba upravit stravu, hlavne jest casto a male porcie a nie blbosti....a popritom zacat cvicit,ale nie to prehanat, lebo budu klby v prdeli, ja som s takym nadsenim raz zacala behavat a doteraz mam koleno nanic.....lepsia rychla chodza, bicykel, plavanie, yoga a tak.....a vydrzat, ked sa to nastartuje, uz to ide.....ja mam teraz najvacsi problem zacat znova cvicit....v tych teplach sa mi nic nechcelo, az zle mi bolo, tak teraz ked sa trosku ochladi idem na to......drz sa 😅 😝

zuzlicek44
10. aug 2013

@santamonica AHOJ ahjoj...len 20kg to je celkom ok (apson pre mna) ale určite ti to vadi, to chapem. Ja som z topho začala byť nerovzna, doteraz mi to nikdy nevadilo, no posledný mesiac brutal...za poseldný rok som zase pribrala (vsetko mi je obtiahnute) ☹ kolko mas rokov? S tým behaním sa som pousmiala, ja osm tiež začala vo veľkom a som bola ako parná lokomotíva a tiež ma začali bolieť achil.paty:-)) Dnes ideme s frajerom bud do posilky, alebo na bedmbinton tak aspon trošku lepší pocit to bude🙂 s tou stravou to je pravda, dosť často to počujem, no stále si myslím že pohyb je v tom asi viac ako strava🙂)

santamonica
10. aug 2013

@zuzlicek44 ja mam 39, mohla by som teoreticky byt tvoja mama 😀 , zacni este kym to ide, ti radim, ja som do tej 33 nemala problem schudnut, ked som potrebovala,ale potom pridu vselijake hormonalne zmeny v tebe, ci budes mat uz deti, alebo nie a potom amentma....zrazu priberies aj z vody a neda sa to zastavit....no zle.......ja som kedysi bola sportovkyna, pevna, pekna, akurat..... a teraz mam celuditidu a faldy a neviem sa ich zbavit 😝 😠 .......

zuzlicek44
10. aug 2013

@santamonica mohla mohla, mamu mam len o tri roky starsiu hehe 😀 no tak to už ako potom budem vyzerat-.blleee...práve som sa vrátula z bedmintonu, tak toršku spokojnejšia...čo ti povedal doky , máš pco? alebo aký je problém s otehotnením?

santamonica
10. aug 2013

@zuzlicek44 nic moc , mam trochu zle hormony, ale ked som brala na to lieky, tak som raz otehotnela, ale nedopadlo to 😢 ,
odvtedy kolotoc injekcii, liekov, oplodneni a nic.......najhorsie je, ze ziadnu diagnozu nemam, takze asi zmenim centrum a uvidim, este nejaku malicku nadej mam, je to dost aj o psychike, no a aj vek samozrejme....no a pomohlo by moc schudnut, takze to je najsilnejsia motivacia.......urcite budes chciet babo raz, tak tiez na to treba mysliet, lebo take trapenie nezelam nikomu, ako preziva zena, ako ja

snezka00
10. aug 2013

ahoj
aj ja chcem ísť s váhou dole....aj som celkom dobre začala, ale potom som mala úraz a noha ma bolííí stále už je to viac ako mesiac, no a samozrejmem všetko čo som dala dole som zase pribrala. Akurát hľadám niečo zaujímavé na nete, len aby som nebežala do obchodu a nekúpila si nejakú vysokokalorickú maškrtu......

snezka00
10. aug 2013

@santamonica MOJE ciele sú veľmi podobné len za tebou zaostávam o 2 mesiace 😉

evita_g
10. aug 2013

Na modrom koníkovi sa všetko točí okolo mamičiek a budúcich mamičiek, pretože táto stránka je pre ne. Existuje veľa iných stránok, kde sa chudne, porovnáva, diskutuje, chváli úspechmi a hanbí za neúspech 🙂 Preto sa mi zdá táto téma trošku od veci. A ako bolo spomenuté vyššie, podstatný rozdiel medzi chudnutím mamičky a nemamičky neexistuje. A kto si chce násjť výhovorku, ten si ju nájde, na to deti nepotrebuješ 🙂

zuzlicek44
10. aug 2013

@evita_g nejak som nepochopila tvoj prispevok 😒

santamonica
10. aug 2013

@zuzlicek44 ja tiez nie...... to nas akoze nenapadne evita "vyhadzuje" z modreho konika, lebo nie sme mamy? waau , to je sympaticka , empaticka a pozitivna osoba 😝 ......no ale mozno ma len zly den a tu si vybila frustraciu...... v pohode, taketo prispevky neriesim
okrem toho , ako napisala....buducich mamiciek tiez, takze to uz vobec nerozumiem o com to bolo

mimca77
13. aug 2013

@evita_g mna tato skupina zaujala napriklad preto, lebo by sme s priatelom o nejaky cas chceli babo, ale zatial to nie je mozne, kedze mam kvoli svojej nadvahe problem s bedrovymi klbmi a bojime sa, ze keby som otehotnela, tak mi uplne odidu. Preto najprv potrebujem zhodit. A pravdepodobne je tu takychto bab vela - ktorym nadvaha sposobuje zdravotne problemy ako mne, ktore najprv musime odstranit a potom mat babo, potom take, ktore kvoli nadvahe nemozu vobec otehotniet a pod. Podla mna to na MK odveci vobec nie je.

mimca77
13. aug 2013

Btw. az mi je blbo napisat kolko mam ja, ale v podstate to iste ako @santamonica, verim, ze aj vyvoj bude po mesiacoch taky, ako si popisala 🙂 Tak si baby drzme palce navzajom 😉

evita_g
13. aug 2013

@mimca77 Ja som nechcela nikoho urazit ani nikoho "vyhadzovat", mrzi ma, ze to tak vyznelo. Chcela som len podotknut, ze ziadny zasadny rozdiel medzi chudnutim mamy a nemamy neexistuje. Chudnucich skupin je tu dost, baby sa tam povzbudzuju a radia si, je jedno, ci maju dieta alebo nie. Ale ked chce niekto zalozit novu skupinu specialne pre zeny bez deti, nech sa paci.

santamonica
14. aug 2013

@mimca77 ahoj, no urcite sa nam to podari, mne dnes manzel povedal, babula ty mi nejako chudnes 😀 , no, tak to ma potesilo veru, na tej vahe to ide pomaly,ale nohavice su mi volnejsie, takze super.....ja mam tiez kvoli tomu problemy , kolena bolia, clenky opuchaju, chrbat boli no hroza.....kedysi som take nic nepoznala, za mesiac zacinam dalsie kolo IVF, takze dovtedy este par kg chcem zhodit....a mimca mas pravdu, daj si tie klby do poriadku ako prve, lebo to neni sranda....inak na tej fotke vyzeras pekne 😅 drzim nam vsetkym palce 😎 😀 😀