Nemám pevnú vôľu na chudnutie

noemkanikoletka
18. nov 2014

Je to tak že mám 163cm 57kg chcem schudnúť pár kíl aspoň 3 ale to nejde lebo nemám žiadnú pevnú vôľu .. Poradte niečo ako to zmeniť ..

sissy27
18. nov 2014

@noemkanikoletka pri tejto výške je 57kg akurát, možno by si potrebovala skôr spevniť a vytvarovať ako schudnúť...ale nikto to za teba nespraví, buď chceš a spravíš, alebo zas až tak veľmi nechceš...

maminkincecusik
18. nov 2014

Aj ja si myslím cvičenie najlepšie s nejakou iniciatívnou kamoškou,známou,susedou 😉 žiadna diéta bez pohybu nieje trvalá svojím efektom a naviac cvičenie je super🙂 ja už sa teším kedy nabehnem opat do posilky 😉

mikema
18. nov 2014

@noemkanikoletka dobra sprava je, ak sa par krat premozes, teda v cviceni, budes od toho zavisla. Ja ked idem 3x behat tak 4 krat som uz zavisla a na beh sa tesim. Len sa premoct 😀 inak v strave by som ti rada poradila, ale neviem, ako sa stravujes teraz. Napriklad vynechaj sladke napoje a cukor ak pijavas caje alebo kavu. Skus aspon vecer nejest sacharidy a skus sa stravovat pravidelne. Pokus sa vecer aspo 3 az 4 hodiny prsd spanim uz nejest. Ak rada jes sladke, dopraj si nieco, ale len doobeda, tak mas este moznost to spalit. No a snaz sa jest vela zeleniny, ta ta zaplni a z masa a inych veci toho tak vela uz nezjes. Moja kamaratka, talianka, vzdy zacina jedlo salatom. Chcem si to odkukat aj ja...

mawka
19. nov 2014

@maminkincecusik ani to nie je niekedy vyhra. ja mam kamosku, ktora je iniciativna az az, jeden den premotivovana, cvici ako blazon a potom sa natlaci kadecim moznym a cely efekt je v haji. v tomto som ja osobne solo hrac. idem si po svojom. svojim tempom. alebo skus osobneho trenera vo fitku. u teba ide o par kg, takze svicenim to mas za chvilu a su velmi ochotni ti nastavit jedalnicek.

maminkincecusik
19. nov 2014

@mawka jasne jasne ked iniciativna tak aj svedomita a zasadova. ja osobne som tiez chodila najprv s trenerompotom MP3 s oblubenou hudbou a sama som si isla 🙂 ale myslela som ze ked nema pevnu volu je fajn mat nejakeho _ťahuňa_...prejedanie sa po cvičení nezachráni ani tréner

maminkincecusik
19. nov 2014

@maminkincecusik a teraz ma este napadlo,zevraj(teda moja mama je zivím prikladom) delena strava a posledne jedlo o 17hod. Na pitie voda s citronom,caj,kafe..a paradne to ide dole plus spominane cvicenie a ako pise mikema par krat sa dokopat a hned ta to chytí...ja som mala problem neist aj 2x denne 🙂 😀 😀 😀 😀

mawka
19. nov 2014

@maminkincecusik ja jem vsetko, vyhodila som bielu muku a cukor. kavu si sladim umelym, lebo neosladenu nevypijem. malinovky takmer vobec, ale niekedy si dam kofolu, svet sa nezruti. dolezite je citit sa dobre vo vlastnom tele. mne je jedno, ci schudnem hned 10 kil alebo za rok, dolezite, aky mam pociz z cvicenia a hlavne ako dobre sa cititm po lahkych jedlach. ale jem takmer vsetko. neobmedzujem sa. diety neuznavam. uznavam jest casto a po mensich mnozstvach, ked uz sladke tak len do obeda a hybat sa. a stale u mna plati: vacsi vydaj, mensi prijem. a nepocuvam ludi, ktori hovoria, ze to nejde a nejdem do timu s ludmi, ktori sa namotivuju a potom to vzdaju s milion vyhovorkami. radsej keby sa priznali, nezvladam, ale raz zvadnem ako jaaaj musela som sa nazrat po cviceni, take nervy som mala, pripadne kramy mi dosli a podobne 🙂

aaaaandrea
19. nov 2014

Ja si tiez myslim ze ide skor len o spevnenie a vytvarovanie postavy ...pretoze ja meriam presne tak isto a taka vaha je v norme ...
Ked uvidís co i len minimalny vysledok na sebe tak ta to zacne bavit a uz cvicenie nebude len nutnostou...
v prvom rade si najdi taku aktivitu ktora ta bude bavit to je zaklad .. po 2 tyzdnoch sa budes citit omnoho lepsie 🙂 a budes chciet napredovat 🙂

sosanna88
19. nov 2014

@maminkincecusik posledne jedlo o 17tej?a ked idem o 22 spat? ved by som zahynula a so skrkajucim bruchom nezaspim 🙂

sosanna88
19. nov 2014

@noemkanikoletka ja mam 160cm a 58kg skoro 2 roky po porode...ostalo mi 5kg a uz som sa ich proste nestriasla.
ked som oblecena vyzeram, ze mam top postavicku..no ked sa vyzleciem (manzel sa nestazuje)-ale sebe sa nepacim. ovisnute brucho, rit, celulitida...tiez by som mala cvicit. aj bola snaha, ale nikdy som to nevydrzala lebo ma to skratka nebavi odjakziva. a co sa tyka stravy, som jedak velky ale snazim sa krotit aspon v mnozstve.
niekedy mam vycitky, ze ak by som trosku zamakala mohla by som byt ako hviezda a vzapäti si poviem ,,a co?na to, ze si vynosila dieta si stale kost!,, :D
co ti povim....ked nemas volu ako ja, tak sotva sa nieco zmeni...ale podla mier mas dobru postavu 🙂

maminkincecusik
19. nov 2014

@sosanna88 tak to mala moja mamka,svokra...viackrat som to pocula ale ja tiez jem aj v noci..len niekomu nabiehaju kila vecer ked sa metabolizmus spomaluje,ale sak kazdy mame vlastny nazor a skusenosti a hlavne kazdy nech si robi ako chce ..chcela som len poradiť,dať tipy overené

sosanna88
19. nov 2014

@maminkincecusik ved oki...
ja len ze ja by som omdlela 🙂 ja sa snazim tak, ze naposledy o 19tej...ale prd mi to pomaha...hihi