Nejde to dole

alofinka
28. apr 2022

Snažím sa fakt a nejde to dole, počítam už dva mesiace kalórie, denne 1200,sem tam to prekročím, keby aj prekročím je to cca 1500 denne, sladké skoro vôbec, jem 5 krát denne pravidelne, necvičím, nejde to dole, brucho mam jak pred pôrodom, neviem ci to bez cvičenia nepôjde, už má to nebaví počítať, nemá to význam...

zuzik307
28. apr 2022

@alofinka a z akej vahy ides? 1200 je strasne maly prijem...

anjelicek26
28. apr 2022

Vyznam to urcite ma, ale dva mesiace su proste strasne malo... navyse ma vela zien po porode diastazu, to potom vidis to vypucene brucho stale, ja to tiez tak mam, rano ploche, vecer piaty mesiac no...ale zoperovat je jedina moznost a kedze chceme este jedno baby, nema to zmysel teraz... bez cvicenia to nejde, mne sa to vzdy podari unormalnit cvikmi na diastazu, ale ked prestanem, som do mesiaca tam, kde sme boli...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petronela897
28. apr 2022

@anjelicek26 2mesiace su malo?to teda nie,aj keby zrovna nesla z malej vahy ze posledne kila idu tazsie,ale za dva mesiace som dala dole vyse 5 kil a bez pohybu jedine stravou.

adrianasmolko
28. apr 2022

@anjelicek26
ahoj mas nejake speci cviky na diastazu? popripade nejake videjko?
dakujem krasne

monillia
28. apr 2022

@alofinka 1200kcal to je príjem tak pre 10 ročné dieťa, je to veľmi málo, kto ti nastavoval tabulky

sardinka32
28. apr 2022

@alofinka ked stagnuješ a mas takýto malý príjem, skús dat cheat day...aby sa to znova nastartovalo, ale myslim, ze Ti pomoze práve to cvicenie. Telo si zvyklo na nizky príjem a šetrí kalorie, preto nechudnes. Prípadne skús sacharidové vlny, ak surne potrebujes schudnút, ale to nie je pre bábovky. Vela zdaru.

veronikaszabova
28. apr 2022

@alofinka 1200kcal je strasne malo. Ved to je prijem dietata

kittykat22
28. apr 2022

ja bez cvicenia neschudnem ani gram. Musim cvicit. Mozno to mas rovnako. Staci ked budes cvicit len 10 min na brucho - pozri nieco na youtube a pokial mas takto nastavenu stravu, pojde to raketovo. ale cvic denne - 6x do tyzdna a 1 den volno.

alofinka
autor
28. apr 2022

Mam 99 kil

monillia
28. apr 2022

@alofinka napíš výšku, vek ,a koľko by si chcela vážiť, kľudne aj do IP,pozriem sa na to nastavenie

lejusinka
28. apr 2022

1200kcal je malo na chudnutie…preto to nejde dole

danyelia
28. apr 2022

Ahoj, určite pridať aj cvičenie, najskôr prechádzky a potom niečo, čo Ťa bude baviť, hoci aj taebo pred telkou, plávanie, stacionárny bicykel, nejaké skupinové cvičenie pre ženy...Ale bez cvičenia to nepôjde určite 🤷‍♀️

monillia
28. apr 2022

@danyelia pôjde, pre chudnutie je dôležitý kaloricky deficit, cvicenie"len formuje " viem o čom hovorím, kvôli zdravotným problémom moc pohybu nemám a schudla som len stravou za 2,5 mesiaca 7kg

alofinka
autor
28. apr 2022

@monillia 99 kíl, 165 cm, 35 rokov, chcela by som 80 dik

veronikaszabova
28. apr 2022

@alofinka a kde si preboha pri tvojej vyske a vahe prisla na 1200kcal???

alofinka
autor
28. apr 2022

@veronikaszabova no neviem ktosi hovoril ze mam byt v deficite 500 tak som odratala

veronikaszabova
28. apr 2022

@alofinka no to urcite nie.
Ja mam 1500kcal na den - 155cm a 48/49kg...

alofinka
autor
28. apr 2022

@veronikaszabova tak ja neviem koľko mam denne prijat

veronikaszabova
28. apr 2022

@alofinka vypocitaj si kcal a makronutrienty podla nejakej kalkulacky na nete - ja vzdy pouzivam na nastavenie Jozef Toth kalkulacku.

veronikaszabova
28. apr 2022

@alofinka na milion percent ides pod bazal, preto nechudnes.

veronikaszabova
28. apr 2022

@alofinka nez si sa do toho pustila, mala si si na nete nieco o tom nastudovat, zbytocne si vyrobis nejaky zdravotny problem.

alofinka
autor
28. apr 2022

Vie mi to niekto vypočítať koľko mam denne prijať kca?

veronikaszabova
28. apr 2022

@alofinka ved som ti napisala, kde si to vypocitas

danyelia
28. apr 2022

@monillia Tak možno na začiatok si schudla, ale ak som dobre pochopila, už to ďalej nejde...Jednoducho Tvoj príjem musí byť nižší ako výdaj. Ja ako športová trénerka by som Ti odporučila vykašľať sa na kalorické tabuľky, začať jesť zdravo v menšom množstve a začať sa hlavne! viac hýbať. Pomaly, postupne, ako Ti zdravie dovolí...

monillia
28. apr 2022

@alofinka pri sedavom režime 1719

veronikaszabova
28. apr 2022

@alofinka potom si len prepis kcal a nutrienty v kalorickych tabulkach.
Vypni si v nich travenie a aj aktivity, nakolko su hodnoty v nej dost nadhodnotene.

veronikaszabova
28. apr 2022

@monillia to uz je realnejsia hodnota, ako 1200kcal

nikpa
28. apr 2022

@alofinka tak ja som za 2 mesiace suchdla 8kg, boli to tiež kilá po tehotenstve, čiže hlavne brucho som mala otrasné. Nerátala som nič, žiadne kalórie, akurát som obmedzila sladkosti a pečivo. Ani som nejedla tak poctivo, že päťkrát denne . Ale u mňa bol základ úspechu, že som behala, každy alebo každý druhý deň 20-30min.

monillia
28. apr 2022

@danyelia nepochopila si správne to je výsledok zatiaľ, ja s KT problém nemám, už nie som ich otrok ,veľa vecí mám už v oku . Nenahadzujem do tabuliek koľko tam vlezie šnicli ,snažím sa jesť zdravšie verzie jedla.A bohužiaľ zdravie mi nedovoľuje športovať