Nedarí sa mi schudnúť

marika1918
1. jún 2023

Ahoj 🙂
Tak začnem asi tím že som po pôrode 6m.
A som v depresii prvých 5m. Som stále len jedla a jedla ale už som stým prestala (chválabohu) a snažím sa samozrejme schudnúť, no aj keď jem málo a aj pohyb mám no chudnúť sa mi nedarí. Tak by som bola rada keby ste mi poradili nejaké tabletky na podporu chudnutia

domkakvet
1. jún 2023

@marika1918 vynechaj sladke a sladke napoje.

laura07
1. jún 2023

@marika1918 tabletky nie sú žiadne. Nebola by obezita, keby sú 🙂

tosomja
1. jún 2023

@marika1918 tabletky ti nepomôžu. Stiahni si kalorické tabuľky a zapisuj všetko čo zješ, aj kvapku oleja, jeden cukrík, sladenu vodu. A uvidíš, že aj keď si myslíš, že neješ, tak ješ veľa, keďže nechudneš.

zmrzlinka2021
1. jún 2023

Nejedz malo, ale dostatok s buď v kalorickom deficite

marika1918
autor
1. jún 2023

@zmrzlinka2021 porcia ktorú zjem mi stačí

sunshine_18
1. jún 2023

Treba jest 5krat denne malé porcie, vyváženú stravu a piť veľa čistej vody

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marika1918
autor
1. jún 2023

Myslím že asi tam bude ta chýba
Jem nepravidelne. Niekedy mám prvé jedlo o 13:00 inokedy zas hneď ako vstanem a samozrejme aj večer ak mám hlad a je už veľa hodín tak si dám jeden chlieb .. tak to bude asi tím

vanilkovazmrzka
1. jún 2023

Je jedno kolkokrat a kedy jes. Musis len zjest menej kalorii ako spalis. To je cela veda.

laura07
1. jún 2023

@marika1918 tam bude chyba. Musíš začať jest. Dať si o 13:00 chlieb je blbosť. Bože, však Google ti dá kopec rad a ty sa pýtaš tu? Jest sa musí.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tosomja
1. jún 2023

@marika1918 a čo ješ celý deň? Napíš čo všetko si jedla a pila dnes

mima172
1. jún 2023

Pravda je taká, že keď nechudneš, tak len jednoducho viac energie príjmeš ako vydáš. Ostatné sú len výhovorky. Nemyslím to v zlom, tiež mám nadváhu a za sebou roky plné výhovoriek. Spamätala som sa až pred pár mesiacmi, keď som si uvedomila, že vyzerám naozaj zle. Kalorické tabuľky som nevydržala dlho používať (mám ich nainštalované a každý sem si tam niečo mrknem ale realne nenahadzujem), vždy som si myslela, že ako málo jem a nechápala som prečo to nejde dolu a teda KT boli facka ako sviňa. Jedla som síce málo pocitovo, no reálne mega kalórie. Tak už žiadne výhovorky. Nie som tučná kvôli genetike, ani kvôli osudu, neviem čomu, proste som zle jedla, zajedala trápenia (potraty), jedla som kalorické bomby, o ktorých by som to nikdy nepovedala atď.

deimosko
1. jún 2023

@marika1918 ja som mala to iste, nevedela som si rady.. pomohol mi az jedálnicek

dankanka
1. jún 2023

@marika1918 mne aj pomohlo sa zacat viac hybat. Odrazu aj telo zacalo konecne inak fungovat. Si po porode, vsetko je hore nohami jednoducho :D. pohyb pomoze

sissy27
1. jún 2023

@marika1918 problem je “malo jem” a “mne to staci”. Pocit sytosti neznamena, ze si dodala svojmu telu vsetko potrebne. A kedze nevie, kedy a co dostane najblizsie, tak si radsej vytvara zasoby.

luccija
1. jún 2023

@marika1918 tak si si odpovedala🙂jes nepravidelne a asi aj málo a všetko sa Ti uloží.

zmrzlinka2021
2. jún 2023

@marika1918
Tak potom sice jes malo ale vysokolakoricku stravu.

Vzdy plati rovnica, ak mas nizsi prijem ako vydaj, chudnes.

Skus napisat svoj bezny jedalnicek.

PS: z krajca chleba urcite nepriberies 😉