Nápoj na chudnutie

25. jan 2020

Ahojte ženy.. Mam otázku od včera som si povedala ze chudnem tak som si upravila stravu, ráno robím brusaky a večer.. Na internete som našla nejaký nápoj na chudnutie ze med voda a škorica
Teraz k večeru mi ostalo nejako na zvracanie mali ste to niektorá tak ďakujem

princeznasevera
25. jan 2020

No ja cvicim z fitshakerom uz 3 vyzvu a pekne som schudla a vyfoemovala som. Brusaky ti nepomozu musis cvicit cele telo. A tym napojom by som neverila. Pozri si stranku fitshaker a ver ze to schudnes

lussyl5
25. jan 2020

Nerobila som to,tieto zázračné nápoje sú poriadny nezmysel ani sa nečudujem že ti ostalo na zvracanie.Skôr by som povedala že sa priberá z toho nápoja je tam med=cukor=kalórie.Je síce zdravší ale kalorický isto nie prísada nápoja na chudnutie.Ideš na to zo zlého konca skús si prelistovať weby a knihy Mira Veselého veľmi rozumne a logicky napísané.

alexandraalexandrova
25. jan 2020

Take hovadiny nepi, k nicomu to nie je dobre. A pri cviceni zapoj cele telo, cvicit iba na iste partie nestaci. Tiez pridaj kardio, rychlu chodzu napriklad. Drzim palce...

saf1
27. jan 2020

Fu dosť zlý úvod chudnutia, ak budeš chcieť poradiť budem rád a dám ti prehľad čo a ako. Hlavne to nevzdaj, je to veľmi dôležité pre tvoje zdravie.

danielakmetova
29. jan 2020

Koľko chceš schudnúť? Je dôležité nastaviť si reálny cieľ. Nedrž kruté diéty. Pozri si najnovšie tréningy s Mony na blogu Akademia krasy podľa mňa je to skvelý štart

autor
29. jan 2020
matejtrener
2. feb 2020

Na takéto "elixíry" sa vykašli. 🙂 Nepomôžu, a akurát sa môžeš predávkovať určitými mikrontrientami. Radšej zvoľ vhodnú kombináciu stravy, dobrý tréning celého tela, maj kvalitný oddych, nestresuj, pij dostatok vody (obmedz kávu a sladené nápoje) a buď pozitívna a podarí sa ti dosiahnuť ideálna váha. 🙂 Ak chceš, mrkni na môj web a dozvieš sa viac. 🙂 Držím palce, nech sa darí. ;)

divetta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lamadore
22. mar 2021

@divetta Možem poprosiť správu?Ďakujem

divetta
22. mar 2021

@lamadore samozrejme, máte správu

adelka177
2. máj 2021

@divetta poprosím info, ďakujem

tenaj
4. jún 2021

@princeznasevera čo je to fitschaker?

jahodicka
17. mar 2022

@divetta môžem veľmi pekne poprosiť správu?