Nájdem parťáčku na chudnutie?

ifsi
4. máj 2017

Potrebujem podporu :D niekomu sa posťažovať ako by som niečo dobré "zožrala" :D ale keďže chcem byť kočka :D :D :D tak odolám. Už som tu raz takto parťáčku našla a bavilo ma to a aj som bola viacmenej úspešná, kým som neotehotnela, čo bolo tiež v pohode, len teraz po pôrode som sa zasa rozpapkala, fuuj som sama so sebou nespokojná. Takže začínam redukčnú diétu + cvičenie.

elenita
4. máj 2017

No ja sa chystám chudnúť už také 3 roky 😀
Len predtým to boli tak 2-3 kg, teraz už aj 5-6-7 ? 😝
Neviem, radšej sa nevážim 😂
Presne, závisláčim stále na sladkom, ale na redukčnú diétu sa nechystám, lebo to by bolo so mnou na nevydržanie 😝

ifsi
autor
4. máj 2017

No tak ja sa tiež tak chystám už dlho, ale teraz to číslo na váhe, musím!!! Sladkosti sú tiež moja slabosť ☹ ...keď zhreším, budem musieť viac zamakať pri cvičení....mňa cvičenie baví, keď už začnem, len prinúťiť sa je umenie.

cherrinka11
4. máj 2017

Ahojte kočky 😉tak toto je presne téma pre mňa..chudnutie 😀..keby ze nechcem otehotnieť.. Ale piradim vamono je naozaj veľmi účinné jedt a nie, že nejedt,vážne..,ale musíme vefiet správne konbinovat, ja som dosiahla mínus desať kíl až vtedy keď som začala jedavat zvlášť radtlinnu a zvlášť živočíšnu stravu,v podstate jeme všetko len v deň keď papas mlieko,syry,maso zeleninu tak nepapas výrobky rastlinného pôvodu ako sú cestoviny,ryža,zemiaky,ovocie..je to jaozaj účinné a plus aspoň tri krát do týždňa si zacvičiť,samozrejme žiadne sladkosti a úplne minimum cukru a veľa veľa veľa vody..,s tou vodou som mala ja najväčší problém 😀držím palce 😀😉👍

ifsi
autor
5. máj 2017

@cherrinka11 uvažujem aj nad touto variantou, ale....zelenina s mäsom sa môže kombinovať? len tak pre zaujímavosť 😎

cherrinka11
5. máj 2017

@ifsi áno zeleninu môžeš jest uuuplne ju všetkému..len ovocie len vtedy ak ješ rastlinnú stravu v ten den ak máš živocisnu vtedy len zeleninu kolegyňa takto schudla 20kíl 😉Ja desať a neobmedzujes sa len správne kombinujes a ozaj žiadne pečivo, je len sem tam ráno jefen grahamovy rohlik keď msm chuť.

ifsi
autor
5. máj 2017

@cherrinka11 za akú dlhú dobu ti išla dole váha? ....keď dokážem vynechať sladkosti a pečivo tak už som vyhrala

cherrinka11
5. máj 2017

@ifsi bolo to tak kilo za mesiac,cojenuplne optimálne a zdravé..je ti všetko len v hlave 😊😉
Motivscia byť krajšia,sebavedomejsia a syihlejsia a obliecť si čo chceme by mala byť väčšia ako sladkosti 😀😊😂

ifsi
autor
5. máj 2017

@cherrinka11 jooj škoda že nie kilo za týždeň 😀😇

denisa098
5. máj 2017

Ja si vezmem tie kila vase kludne a si ich na seba prispendlim.🙂🙂🙂🙂 ,ja som zase vzdy tuzila byt take M a mat zadok aj vsetko.🙂

cherrinka11
5. máj 2017

@ifsi moja, ale to by bol potom jojo efekt 😉😀,si vezmi,že za rok to mss 12kíl😉,to je zdravé a kilá sa nevrátia..ja som už pri takomto stravovaní ostala aj teraz papam vyp. syr zeleninu a kečup 😉,občas zhresim vyp.syrom 😜😝

cherrinka11
5. máj 2017

@denisa098 aj na vecsi guľatý zadok sú cviky😀😀😉..ty dá nsd keď môžeš jest všetko..ja okolo jedla len.prejdem a už mám pocit, se som pribrala 😀😀

denisa098
5. máj 2017

No len ja by som zase zniesla tych 10 naviac,mala ma vyjedla v tehotenstve a po porode sa len nahanam a nahanam a mi rychlo spaluje.Zozeriem svinu priberiem 10 dkg,idem na prechadzku a schudnem kilo.Mam trapnych 47..

ifsi
autor
6. máj 2017

@denisa098 ..vždy chceme to čo nemáme, nemôžeme mať hruuza 😀 ..ale aspon šetríš, nepreťažuješ kĺby 😀 ...treba si nájsť pozitívum 😉

andi234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz