Náhrada stravy - skúsenosti

tribuluss
6. máj 2015

Chel by som schudnúť a na internete je veľa diskusii o zdravej výžive. Večer by som nemal jesť, vynechať cukor a diéta atď. Problém je však že pri diéte alebo ak nejem dostatok sacharídov nemám celý deň silu. Chodím aj pravidelne behať ale výkon aj chuť do športu mi pravidelne padá. Dnes mi poradili že mám si kúpiť náhradu stravy . Po dlhšom hladaní som našie USN ale ích nepoznám. Vypadajú kvalitne oproti lacným šmejdom . Tu je to čo sa mi najviac páči http://www.sunmaxi.sk/vyziva/chudnutie-a-dieta?..., už som to objednal napíšem potom aké to bolo.
text
Diet Fuel Ultralean je produkt vyvinutý za účelem doplnění stravy při dietním programu. Obsahuje 12 vitamínů a 11 minerálních látek. Chrom přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a udržení normální hladiny glukózy v krvi. Vyvážený obsah sacharidů slouží jako výborný zdroj energie pro trénink. USN Diet Fuel Ultralean je bohatý na syrovátkové bílkoviny z přírodních zdrojů (s vysokým obsahem bílkovin). Bílkoviny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty. Tento produkt Vám zajistí kompletní nutričně vyváženou náhradu jídla kdykoliv během dne.
ŠPORTU ZDAR

timea7
6. máj 2015

@tribuluss tú reklamu si biedne zaobalil 😝 😝 😝 😝

bonaqa2013
6. máj 2015

@tribuluss predávaš ? Si díler? Hľadáš niekoho kto by ti naskočil že? Ja viem, nejak sa človek živiť musí....