Musím sa poriadne zaťať. Inak to nezvládnem

jana6531
15. jún 2014

Pekny den prajem ženušky. Mám problém zo svojou postavou trápi ma ako vyzerám. Ale pritom neviem ako mam začat pracovat na tom aby som vyzerala lepšie. A hlavne citila sa lepšie. Ked mi uz aj je celkom super prepadne ma strasna chut na sladke a ide to zasa z kopca. jednoducho mam problem odolat sladkemu. Pomoze mi niektorá?

voskovaeva
15. jún 2014

to poznam 🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vaneska
15. jún 2014

@jana6531 ahoj, to poznam velmi dobre...zacinala som s cvicenim x-krat 😀 ale az na poslednykrat som sa zatala a vydrzala cvicit...mam problem ako ty, neviem odolat sladkemu a navyse ja neviem dodrzat ziadnu dietu, sledovat si stravu a pod...U mna teda zafungovalo cvicenie, vela vela kardia na zaciatok ti staci. Drzim palce 🙂 ja som schudla cez 15 kg...mozno som mala aj viac ale to som sa radsej nevazila 😀

vianne
15. jún 2014

baby, dam len jednu dobru radu, netreba mat nic dobre doma 🙂 ja som doma zrusila vsetky chipsy, sladke vody, kekse a sladkosti...jedine co mame je 70 cokolada, orechy ovocie, zeleniny a zdrave veci....ked uz nas naozaj nieco prepadne tak nie je z coho vyberat...a radsej sa najest sladkeho suseneho ovocia ako milky cokolady....a za druhe NEHLADUJTE!! ja som tiez nemala ani cas jest, teraz si dam zalezat aby som mala ja vpraci aspon 3 jedla, a aj ked som este neschudla, lebo zasa este som nenasla cas na cvicenie, tak som aspon zastavila priberanie...len tak dalej ;)

adeala
15. jún 2014

@jana6531 no.. takto to u mňa bolo v priebehu niekoľkých rokov stále dokola a potom som si našla správnu motiváciu. Neviem ako inak poradiť, ani ako ju nájsť, ale držím palce, aby sa ti to podarilo 🙂
Inak niekomu pomáha, keď si nájde niekoho, kto chudne s ním a porovnávajú výsledky a tak..

lucirella
15. jún 2014

Skus si dat sladke ranajky. Nemyslim susienky s plnkou zo stuzeneho tuku, ani celu cokoladu, ale napr ovsenu kasu s ovocim, orieskami, skoricou, alebo aj s par kuskami horkej cokolady. U mna to zabralo. Mam potom sladkeho dost na cely den. Jedz 5x denne. Na nete najdes rozne zdrave recepty napr.aj na ranajkove cookies a ine sladkosti. Po obede sa uz radsej vyhybaj sladkemu a sacharidy obmedz. To si prave dopraj radsej k ranajkam a desiate. No a bez pohybu to asi nepojde ;)
U mna to zabralo a to som tiez bola predtym "potrebovala" kazdy den aspon jednu cokol.tycinku, keks.... proste cuniiiik 🙂

standu
15. jún 2014

ja sladke tie moooozem a aj si doprajem. schudla som uz 6 kil, este take 3-4 dam dole!! cvicim 5-6x do tyzdna po polhodinke s Jillian a vecer obmedzujem sacharidy, teda, tak celkovo, ale dnes som zozrala vpohode 2 rozky ...no co, musela som ochutnat ten mega jahodovy lekvar co som navarial

standu
15. jún 2014

nu a to, co radi
@lucirella u mna vobec nefunguje...potom jem sladke ceeeely den!!! mne pomahaju vydatne bielkovinove ranajky, teda nejaka omeleta z 2 vajec s mliekom a ovsenymi vlockami plus syr, zelenina, na obed jem normalne, len davam si menej prilohy viac masa alebo ked nestiham urobim si zeleninovy salat a vecer vacsinou zelenina, brokolica, salat, ak bol salat na obed tak bars aj rozek 😉 desiatu ovocie a olovrant tak nejaky jogurt... ak som hladna.

sono2
15. jún 2014

@jana6531 všetko je o pevnej vôli. A neni až také ťažké odolať sladkému, keď len to je problém. A prepáč za úprimnosť, možno keď ti začne muž pozerať po iných začneš niečo robiť. Najhoršie keď sa žena spustí sama pred sebou a je jej to jedno ako vyzerá...

stefka33
15. jún 2014

@sono2 Tak takého povrchného chlapa by som ani nechcela pri sebe. A prepáč za úprimnosť a viem že to nebolo určené mne.

sono2
15. jún 2014

@stefka33 vedela som, že bude niekto takto reagovať 🙂 nevadí. Ja sa snažím byť pre môjho muža stale sexi. A keď povie žena že by sa chcela lepšie cítiť a stale do seba tlačí tak neviem o čom to potom je. Ja sa osobne cítim lepšie keď vidím, že sa páčim. Prepáč, ale fešák chlap bude ťažko tichúčko keď sa mu z jeho ženy doma mení bonboniéra. Ale viem, čo tým chceš povedať. Ale ver mi, každému mužovi sa páčia fešandy. Záleží len či manžel otvorí ústa a povie...

stefka33
15. jún 2014

@sono2 Skvelé, len tak ďalej.

michaelkanr
15. jún 2014

@sono2 nie uplne suhlasim s tebou🙂 ked vidim ake fesandy a krasne zeny muzi podvadzaju, tak to nebude len o vyzore. zena by mala byt so sebou v prvom rade spokojna, ak je aj rovno tucna(nie morbidne) ale citi sa tak fajn, tak moze byt pritazlivejsia nez hocijaka vyfintena vychrtlina (bez urazky). podvadzanie vznika z inych pricin - slaba komunikacia, nezhody, malo sexu...urcite nie neupravena manzelka, to je potom velmi povrchny chlap, suhlasim s @stefka33

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sono2
16. jún 2014

@fidka79
@michaelkanr baby vy ste to poňali hneď že strán pipiek a silikónových krársok. Nie to som chcela. Ja som apelovala na to že samozrejme že ide o to aby sa žena dobre cítila a veľa mužov nepovie a chcelo by aby žena bola chudšia. Mám známu čo sa po pôrode tak spustila že jej dva roky nevadila nadváha pätnásť kilov a to jedla čo jej prišlo. Keď manžel zasiahol dala to a vyzerá o moc lepšie. A aj to je samozrejme že si sú ľudia minimálne priamoúmerní sebe. A nejde ani o predvádzanie. Ja osobne.nežijem v takom vsťahu že sa bojím o kilo aby ma manžel nenechal. Ale vyzerať v plavkách fajn s peknou pokožkou a trochu upravenými vlasmi sa cítim aj ja fajn a vidím že aj manžel po mne kuká...

mk22
16. jún 2014

Pokiaľ sa zle cítiš a trápi ťa ako vyzeráš tak nevidím dôvod začať niečo robiť hoci aj dnes🙂 😉 na začiatok stačí málo, nedávaj si ciele zhodiť 10kg za dva mesiace, lebo to je nereálne a pri tvojej slabej vôli už vôbec..nájdi si Jillian a skús podľa nej aspoň každý druhý deň, je to len pol hodina, vstupné neplatíš🙂 z bytu nejdeš nikde tak prečo nezačať🙂 čo sa týka stravy..menšie úpravy zvládne každý..vynechaj biele pečivo aspoň na začiatok, obmedz sladké, aj vody..rozdeľ si jedlo na celý deň, tak 5x denne aby si nehladovala..pi veľa tekutín, je sezóna ovocia - zeleniny dopraj si a hore ti radili nekupuj sladké, keď ťa prepadne chuť, nič nenájdeš..odfoť sa v plavkách a daj si fotku na ladničku..nech si rozmyslíš, či ju otvoríš len tak pre hocičo..
Musíš chcieť ty, a ver, že okolie sa rado otočí za veselou, usmiatou a spokojnou ženou..a nehovorím o pochvale od polovičky..neviem, či máš deti, ale si mladá, treba si určiť priority..nájsť si režim, koníčky, hocijaký šport..musíš nejako začať..držím prsty 😉

sono2
16. jún 2014

@fidka79 ja som práve zástanca bez make upu. Osobne sa snažím byť stale opálená položka vtedy žiari a mihalnice a obocie si sem tam farbím. Takže na všetkých fotkách z dovoleniek nemám na sebe ani gram líčidla. Ale to sme skočili už z postavy na tvár. Mám tiež takú známu s teóriou. Takú si ma zobral , takú ma musí milovať aj keď čo sa stane. A ono sa už stalo, dievča má 35 manžel pri nej ako mladík. Je futbalista a ona pri ňom ako kvočka, lebo ona pre žiadneho chlapa cvičiť nebude. A behom piatich rokov sa z bruška stalo brucho a zo zadku veľké srdce. A celkový dojem je strašný. Takže osobne muža myslím jej ľutujem. Ale kľudne si jedz te baby. Veď len debatujeme. A každému stačí niečo málo niečo viac..,

janickacrazy
16. jún 2014

@jana6531 Ja sa snazim jest cely cas zdravo, ale raz za tyzden si v klude a bez vycitiek doprajem celu cokoladu Milku, najma pred menstruaciou mam vzdy strasnu chut na sladke a ked si vtedy nedam som total nervozna. Podla mna je to takto lepsie ako sa trapit stale, ked zhresis len raz za tyzden tak sa nic nestane a budes spokojna ty aj tvoja vaha. Zaklad je viac pohybu, prechadzky alebo plavanie, teraz v lete sa chudne lahsie. Ja som schudla 3 kg za 3 mesiace len tym, ze sme sa prestahovali do domu, viac priestoru na behanie plus zahrada. 😀 😀 😀

jespera
16. jún 2014

moja skusenost 7 kg - mesiac - nezrat - nezrat.....a opat nezrat, ....neskore ranajky - jogurt - k veceru mozarella s paradajkami....sem tam kusok salamy - sem tam paradajka...nedavat si obedy a neviem co - proste otvorit si jogurt a pustit sa do upratovania a za dve hodiny sa zje jogurt a nie obed, kava s keksikom za tym, potom nieco medzitym......moj sposob chudnutia urcite nie je zdravy - ale potom ten pocit ked obliekam 5 rocne veci - ktore su mi velke....stoji to za to....

ivuska00
16. jún 2014

Ja si namiesto "sladkého" dávam buď horkú čokoládu (nie celú 🙄 ) alebo piškóty s jogurtom - to je moja závislosť... alebo sa natlačím mrkvičky, mlieka s medom, detskej výživy atď.

ttctwins
16. jún 2014

Prepadovky na sladke su vacsinou parazity v crevach, mozno tam pes zakopany ;)

slimstar
16. jún 2014

Sladkosti vobec nejedzte, jednoducho si ich nekupte domov, to co nie je doma to sa nezje. Nakupte si ovocia a zeleniny. Ak budete mat chut na sladke tak si zoberte jablcko, maliny, ceresne. Ja sa vzdy rozdelim, preto ani tohto nezjem vela. Treba jest po malych porciach aspon tri krat denne. Najdolezitejsie su ranajky, obedu si treba nalozit menej a veceru uz len velmi miernu - malu porciu, alebo ovocie a maximalne do siestej. Po siestej uz nejest, cely den treba pit, ale v norme. Voda zaplni zaludok.

S cvicenim je to takto: Najlepsie je si vybrat nieco co vas bavi. Spojit si to s vyletom, aby to bolo prijemne. Napriklad ja chodim kazdy den na bicykli 10-15 km aj po praci, kedykolvek je cas, ak nie tak na prechadzky. Na bicykli chodim na ten najmensi prevod, aby som sa viac natahala. Spevneli mi nohy aj zadok a zmizla celulitida. Myslite pozitivne a potom to pojde aj samo, len sa treba nastartovat a sportovat kazdy den. 😉 Telo nezacne chudnut hned, ale az po case, ked sa zbavi "zasob". Tak som si to vsimla na sebe. Plati to co sa prijme, treba vybehat.

mk22
17. jún 2014

@jespera ako si napísala, že spôsob je nezdravý, tak áno..to je trýznenie tela..vyhladovanie a v konečnom dôsledku si privoláš iba zdravotné problémy a nevravím o jojo efekte, lebo na jogurtoch nemôžeš žiť večne..ale to je vec názoru🙂 ja by som takýmto štýlom nežila ani deň..

dianka188
22. júl 2014

@jespera ja podobne ,10kg za 3 mesiace,citim sa skvelo,ziadny jojo efekt.