Meriam 168 cm, vážim 60 kg. Som tučná?

20. dec 2021

Meriam 168cm, vazim 60kg, obvod pasu mam 68cm a velkost oblecenia S. Priatel mi hovori, zeby som mohla este schudnut 5-6kg ale tak neviem... Nemam sice postavu ako fitnesska ale na druhej strane mi nepride, zeby som mala az tolko schudnut pohybu mam dost chodim cvicit aj behat, neprejedam sa, nezdrave jedla (sladke, slane, vyprazane) si doprajem len obcas urcite nie na dennej baze.

deti95060810
20. dec 2021

ani nie... neviem aký máš typ postavy... Meriam takmer ako ty, len mám o 7 kg menej...

macekovam
20. dec 2021

Si v pohode. Ale tak môžeš povedať priateľovi že by mohol popracovať napríklad na hrudníku... Bicepsoch.. Tricepse...

kittykat22
20. dec 2021

keby si mala 80kg + tak by som pochopila priatelove poznamky. Ale pri 60kg mi jeho poziadavky pridu pritiahnute za vlasy. Nechces ho vymenit?

mamamasama
20. dec 2021

mozno nie si tucna, ale makka a mlandrava a preto to zle vyzera

andrejka1974
20. dec 2021

Urcite nie si a nech si take reci necha

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
perthes
20. dec 2021

Ja by som priateľovi otvorila dvere so slovami "Pál do p..."

janulka1802
20. dec 2021

Mám rovnakú výšku a váhu 55 kg. 61 som mala pri oboch porodoch. Ale závisí
skor od typu postavy, či máš tuky alebo svalstvo. Tučná určite nie si, len možno to chce kúsok spevniť.

lenka7477
20. dec 2021

mať tieto čísla....

mala som ich pred 25 rokmi a teraz keď vidím svadobné video by som samú seba nakrmila jak hus ...... a to som bola prosím pekne v 4 mesiaci ...

nadazdi
20. dec 2021

@janulka1802 aj ja tak mám, ale som sucha ako palica 😅 pri pôrodoch som mala 80 kíl 😂 to som bola riadna šťavička 😂

mauduska
20. dec 2021

ja mám 164cm na 60 kg a vyzerám v pohode. Na bruchu mam trochu viac tuku ako by som chcela, ale manžel by mi nikdy nepovedal, aby som to schudla. Sám nie je dokonalý. Keď niekedy poviem, že by som to chcela zhodiť tak ma podoruje, ale nenútil by ma do toho.

yoxinka
20. dec 2021

Ahoj. Ja mám po troch pôrodoch, mám 168cm a 70kg. Práve som v procese chudnutia, aby som dostala cca do stavu, ako na fotke. Na tej fotke mám zhruba tvoje miery. Ja si tam teda tučná nepripadám ani zďaleka a ty keď športuješ, nemôžeš byť ani mľandravá, ako tu baby píšu. Podľa mňa je tvoj frajer odveci.

cyberk
20. dec 2021

posli fotku lebo takto z cisel sa to moc neda povedat... ja mam 170cm som tehotna 7mesiac a vazim 57kg a brucho teda dost vidno 😅 ..pred tehu som mavala 52kg +-

zuzubb007
20. dec 2021

Ide o to ako sa ty citis, ak si spokojna zo sebou neries, ja napriklad mam 177 cm a 60 kg a teda najlepsie som vyzerala 57-58 ked som mala ale na jar sa chystam do formy dat dole ja som sebakriticky clovek nebudem si nahovarat 🙂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alex49
20. dec 2021

mám 170, 65 kíl a tučná nie som, trochu tuku by som chcela zhodiť, ale tučná nie som ani zdaleka

monro
20. dec 2021

Nechapem Tvojho priatela. Ved 60kg pri tej vyske je uplne v poriadku. Ja mam 172cm a asi 63kg.Vsetci mi tipuju aj o 10kil menej.

marca12
20. dec 2021

Mas idealnu postavu,mam podobne ako ty a za tucnu sa nepovazujem. Nemysli tym,ze by si mala spevnit svalstvo?

adka176
20. dec 2021

Určite nie si tučná...60 kg a tučná? Tak to má podrž !!!! To priateľ chce mať akú vychrtlú ženskú....a to by ma teda zaujímalo aký je on fešák chudý....čo sa bojí, že ťa nezdvihne, keď ťa bude niesť k svadobnému stolu....
To Milujem keď sa chlap stará do postavy žien....nehnevaj sa to by ma riadne urazil ak by mi toto stále pripomínal....

mamamasama
20. dec 2021

@elizabet173 ano..to aj moja svagrina a postavu ma hnusnu, lebo nevie ako sa stravovat a spravne cvicit, aby spevnila telo..

elizabet173
20. dec 2021

@mamamasama hnusnú? A to postava je na človeku to naj?

leona45
20. dec 2021

Mam 42 rokov. 169 cm a 80 kg. A muz ma miluje taku aka som. Tak to ma byt a nie take keci aby si schudla, ked si chuda. On ma asi nejaky problem. Ked som mala 20 rokov vtedy som mala okolo 65kg

tetasa
20. dec 2021

tucna nie si ani zdaleka ,tvoje IMC pri vyske 168cmm a 60kg vychadza 21.3,uplne v normalu,normal je 18.5 do 24.9.V niektorych komentaroch som sa normalne zlakla .Ako niekto moze byt tucny ked nosi velkost S¿Tvoj priatel ma problem ,nie je to vobec normalne.

nikussss
20. dec 2021

Toto nie je o postave, to je o ucte voci partnerovi a o preferenciach. Poslala by som ho do peache. PS ja len snivam, zeby som mala tvoj pocet kil :D Akoze... jedna vec byt zdravy a nebyt obezny.... ale ty mas super vahu. (a keby aj nie, tak co? tvoja vec!) Ked tvoj chlap uz teraz pinda, tak je podla mna povrchny idiot,. a keby si povedzme bola na rizikovom,. pribrata 30kil, tak mate seriozny problem. Nech si hlada vychudnutu, a ty si hladaj normalneho. Kvoli takymto chmulom maju normalne zeny ako ty komplexy, normalne som vytocena.

bennn
20. dec 2021

Asi nie, ale vždy môžeš schudnúť a vyzerať lepšie ako sa schovávať za "lub moje vnutro nie obal" ... a podobne dristy. Asi by to chcelo len nejako pravidelnejšie cvičiť/športovať, podľa mňa o tie kilá ani nejde.

zaleži od postavy, môžeš mať 168 a 70kg a vyzerať celkom dobre, napr. hádzanárky, hokejsitky, alebo také špecifické typy postáv to tak majú.
A tiež môžeš mať 168 a 70kg a byť doslova tučná s pneumatikou. Takže to je o tom, či športuješ a cvičíš alebo nie.

tetasa
20. dec 2021

@bennn ma 60kg

nikussss
20. dec 2021

@bennn tak ty si iny pacient... kks. asi ako jej frajer. ps, toto nie je o lubeni exterieru vs interieru, ver ci never,. nie vsetci muzi su tak prizemni, ze riesia kazdy partnerkin fald, a v urcitej faze zavelia odchod!

juliasb
20. dec 2021

Ja meriam ako ty, vážim len o 2kg menej a som spokojná aj ja aj manžel.
Ale myslím si, že viac záleží na krvnych výsledkoch ako ma vyzore

scila
20. dec 2021

Tiež mám 168 cm a pred pár rokmi keď som mala 60kg chlapi slintali. Teraz mám po 3 deťoch o 5 kg viac a teda stále je dosť tých čo slintajú 😁 Aj keď rada by som sa vrátila na tých 60kg, bola to super váha.
Keby mi môj muž pri 60kg povedal, že mám schudnúť blikla by mi kontrolka a poslala by som ho do p-čka. Mala som takého bývalého, ktorému furt na mne niečo vadilo (ani farba očí sa mu nepozdávala). Preto je bývalý...

kittykat22
20. dec 2021

@cyberk awww musela si sa pochvalit aka si chuda - a este tehotna. No moja, dobre robis. Teraz ti tu vsetci mozeme hromadne zatlieskat.